Daewoo Temperatuursensor
Geschroefd, M12x1.5
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Voor OE nummer | 90411977 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
- -17%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
| Voor OE nummer | 8200921749 |
| Totale lengte [mm] | 380 |
| Kabellengte [mm] | 225 |
| Aantal contacten | 2 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
3/8"-18NPTF, 19 mm, NTC
| Voor OE nummer | 7604097 |
| Schroefdraadmaat | 3/8"-18NPTF |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
- -30%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
1/8-27NPT, 1.880.348, 1.880.346
| Schroefdraadmaat | 1/8-27NPT |
| Sleutelwijdte | 13 |
| Voor artikelnummer | 1.880.348, 1.880.346, 1.880.344, 1.880.343, 1.880.288 |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -22%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M14x1,5, zwart
| Lengte [mm] | 52 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aantal contacten | 1 |
| Kleurmarkering | Zwart |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M10x1, Messing
| Lengte [mm] | 37 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Sleutelwijdte | 13 |
| Aantal contacten | 1 |
| Diameter [mm] | 8 |
| Materiaal | Messing |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -47%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M 12x1,5, 19 mm, NTC
| Voor OE nummer | 96182634 |
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
1/8"x27 NPTF, rood
| Voor OE nummer | 3439088 |
| Schroefdraadmaat | 1/8"x27 NPTF |
| Kleur | Rood |
| Sleutelwijdte | 13 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 1 |
| Inbouwdiepte [mm] | 22 |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M14x1,5 mm, zwart
| Voor OE nummer | 0055421017 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 mm |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 1 |
- -30%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M14x1.5, zwart, NTC
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 1 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Lichtblauw, BSG 16-840-003
| Kleur | Lichtblauw |
| Componentennummer | BSG 16-840-003 |
- -7%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M12*1,5, S19, NTC, Female
| Schroefdraadmaat | M12*1,5 |
| Sleutelwijdte | S19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Type stekker | Female |
| Materiaal | Kunststof |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aanvullende informatie | ** FIRST FIT ** |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Geschroefd, 1/8 NPT
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Voor OE nummer | 3439088 |
| Schroefdraadmaat | 1/8 NPT |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 1 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Geschroefd, 2D0919369, M14x1.5
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Voor OE nummer | 2D0919369 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Zwart |
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Geschroefd, 1/8-27 NPT, NTC, zwart
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aantal bevestigingsgaten in thermostaatbehuizing | 1 |
| Weerstand [Ohm] | 146, 1014 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | 1/8-27 NPT |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 1 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Temperatuur van [°C] | 25 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | +80 |
- -41%
Geschroefd, 2D0919501C, M14x1.5
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Voor OE nummer | 2D0919501C |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 1 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
12x1.5, Met afdichtring
| Schroefdraadmaat | 12x1.5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
OE EQUIVALENT, 1/8, rood
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Stiftdiameter [mm] | 6,3 |
| Voor OE nummer | 3439088 |
| Schroefdraadmaat | 1/8 |
| Kleur | Rood |
| Sleutelwijdte | 13 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 1 |
| Type stekker | Ronde stekker |
| Inbouwdiepte [mm] | 22 |
OE EQUIVALENT, 1/8
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Stiftdiameter [mm] | 6,3 |
| Voor OE nummer | 95025043, 4818935 |
| Schroefdraadmaat | 1/8 |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 13 mm |
| Aantal contacten | 1 |
| Type stekker | Ronde stekker |
| Inbouwdiepte [mm] | 22 |
77 01 053 991, 21120-3851010-05
| Voor OE nummer | 7778980, 77 01 053 991, 21120-3851010-05, 12611420 |
| Alternatief artikel | 82.394A2 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aantal contacten | 2 |
| Sensortype | NTC |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Buitendraad [mm] | M 12x1,5 |
OE EQUIVALENT, A 011 542 51 17, M 14x1,5 mm, 22 mm
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Voor OE nummer | A 011 542 51 17 |
| Schroefdraadmaat | M 14x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 22 mm |
| Aantal contacten | 4 |
| Connectorhuisvorm | Hoekig |
| Stekkerkleur | Zwart |
82.534A2, M 12x1,5
| Alternatief artikel | 82.534A2 |
| Buitendraad [mm] | M 12x1,5 |
| Voor OE nummer | 96815495 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Kwaliteit | GENUINE |
OE EQUIVALENT, 8-25036979-0
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Voor OE nummer | 8-25036979-0, 7604097, 15326386 |
| Schroefdraadmaat | 3/8 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
M 12x1,5, 77 00 743 684
| Buitendraad [mm] | M 12x1,5 |
| Voor OE nummer | 96815490, 77 00 743 684, 3447882 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Lichtblauw |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
M 12x1,5, 1338A5
| Buitendraad [mm] | M 12x1,5 |
| Voor OE nummer | 7695581, 4416020, 1338A5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Lichtblauw |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |