×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Daewoo Temperatuursensor
Temperatuursensor KW 530 005
1/8-27NPT, 580 348, 580 346
530 005
| Schroefdraadmaat | 1/8-27NPT |
| Sleutelwijdte | 13 |
| Voor artikelnummer | 580 348, 580 346, 580 344, 580 343, 580 288 |
€ 9,98
€ 9,98
Tijdelijk uitverkocht
€ 9,03
€ 9,03
Tijdelijk uitverkocht
€ 13,41
€ 13,41
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor KW 530 098
M12x1,5, wit
530 098
| Sleutelwijdte | 19 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Wit |
€ 13,79
€ 13,79
Tijdelijk uitverkocht
€ 26,85
€ 26,85
Tijdelijk uitverkocht
€ 14,79
€ 14,79
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Dt Spare Parts 7.60503
M12 x 1,5, 2 jaar garantie
7.60503
| Nettogewicht [g] | 25 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,5 |
| Aantal contacten | 2 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 31,39
€ 7,22
- -77%
Tijdelijk uitverkocht
€ 22,61
€ 16,96
- -25%
Tijdelijk uitverkocht
€ 8,51
€ 2,30
- -73%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor FAE 32220
M 14x1,5, Ronde stekker
32220
| Schroefdraadmaat | M 14x1,5 |
| Type stekker | Ronde stekker |
€ 20,16
€ 10,48
- -48%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor FAE 33320
M 12x1,5, blauw
33320
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Blauw |
€ 24,62
€ 11,82
- -52%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor FAE 33330
M12x1,5, zwart
33330
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Zwart |
€ 31,81
€ 20,68
- -35%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor FAE 33340
Zwart, 3/8x18 NPTF
33340
| Behuizingskleur | Zwart |
| Aantal contacten | 2 |
| Schroefdraadmaat | 3/8x18 NPTF |
€ 52,11
€ 23,97
- -54%
Tijdelijk uitverkocht
€ 43,79
€ 29,78
- -32%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor FAE 33860
M 14x1,5, NTC, zwart
33860
| Schroefdraadmaat | M 14x1,5 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 4 |
| Behuizingskleur | Zwart |
€ 62,77
€ 27,00
- -57%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Meat Doria 11901
11901
| Voor OE nummer | 9666230280 |
| Totale lengte [mm] | 530 |
| Kabellengte [mm] | 385 |
| Aantal contacten | 2 |
€ 86,32
€ 86,32
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82041
M 12x1,5, NTC
82041
| Voor OE nummer | 7695581 |
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Lichtblauw |
€ 8,66
€ 6,06
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82061
M 12x1,5, 19 mm, NTC
82061
| Voor OE nummer | 3447882 |
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Lichtblauw |
€ 13,10
€ 7,21
- -45%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82075
M12x1,5, 21 mm, rechthoekig
82075
| Voor OE nummer | 1342850 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Blauw |
€ 9,60
€ 6,72
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82110
M 12x1,5, rechthoekig
82110
| Voor OE nummer | 96253551 |
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 15,56
€ 11,36
- -27%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82191
M 14x1,5 mm, 22 mm, Hoekig
82191
| Voor OE nummer | 0115425117 |
| Schroefdraadmaat | M 14x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 22 mm |
| Aantal contacten | 4 |
| Connectorhuisvorm | Hoekig |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 17,79
€ 12,45
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82448
1/8"x27 NPTF, zwart, 13 mm
82448
| Voor OE nummer | 30539720 |
| Schroefdraadmaat | 1/8"x27 NPTF |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 13 mm |
| Aantal contacten | 1 |
| Inbouwdiepte [mm] | 22 |
€ 9,78
€ 7,14
- -27%
Tijdelijk uitverkocht
€ 16,23
€ 10,06
- -38%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Calorstat By Vernet WS2552
M14x1.5, Ronde stekker
WS2552
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
| Type stekker | Ronde stekker |
€ 10,02
€ 10,12
Tijdelijk uitverkocht
€ 23,29
€ 7,45
- -68%
Tijdelijk uitverkocht
€ 39,32
€ 11,01
- -72%
Tijdelijk uitverkocht
€ 16,70
€ 10,36
- -38%
Tijdelijk uitverkocht
€ 16,12
€ 6,12
- -62%
Tijdelijk uitverkocht