×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Daihatsu Applause Temperatuursensor
Temperatuursensor Vemo V55-72-0001
3/8 x 19 BSP, groen
V55-72-0001
| Schroefdraadmaat | 3/8 x 19 BSP |
| Aantal contacten | 2 |
| Kleurmarkering | Groen |
€ 7,41
€ 11,33
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meyle 31-14 821 0003
Met conische schroefdraad, 1/8"-27 NPTF, NTC
31-14 821 0003
| Draadtype | Met conische schroefdraad |
| Schroefdraadmaat | 1/8"-27 NPTF |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
€ 13,94
€ 5,02
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Vemo V37-72-0002
MD 091056
V37-72-0002
| Voor OE nummer | MD 091056 |
| Aantal contacten | 1 |
€ 4,54
€ 5,31
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Vemo V37-72-0004
3/8 x 19 BSP, zwart
V37-72-0004
| Schroefdraadmaat | 3/8 x 19 BSP |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aantal contacten | 2 |
€ 8,20
€ 10,18
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Kavo Parts ECT-5506
1/8 x 28 BSP
ECT-5506
| Schroefdraadmaat | 1/8 x 28 BSP |
| Aantal contacten | 1 |
€ 8,70
€ 6,27
- -28%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Delphi Diesel TS10327
3/8" PT, zwart
TS10327
| Schroefdraadmaat | 3/8" PT |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Zwart |
€ 14,94
€ 13,46
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82065
MD182467, 3/8"-19BSP, 19 mm, NTC
82065
| Voor OE nummer | MD182467 |
| Schroefdraadmaat | 3/8"-19BSP |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 11,51
€ 8,06
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82066
3/8"-19BSP, NTC
82066
| Voor OE nummer | 8942287702000 |
| Schroefdraadmaat | 3/8"-19BSP |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Groen |
€ 17,64
€ 11,47
- -35%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82444
37750PH2014, Rond, zwart
82444
| Voor OE nummer | 37750PH2014 |
| Sleutelwijdte | 13 |
| Aantal contacten | 1 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 9,66
€ 7,15
- -26%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82446
1/8" BSPT, zwart
82446
| Voor OE nummer | 8342087703000 |
| Lengte [mm] | 40 |
| Schroefdraadmaat | 1/8" BSPT |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 1 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Inbouwdiepte [mm] | 20 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
€ 5,37
€ 5,37
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Maxgear 21-0224
1/8" - 28, Messing
21-0224
| Schroefdraadmaat | 1/8" - 28 |
| Sleutelwijdte | 13 |
| Aantal contacten | 1 |
| Materiaal | Messing |
€ 8,68
€ 2,35
- -73%
Tijdelijk uitverkocht
€ 14,29
€ 14,29
Tijdelijk uitverkocht
€ 14,22
€ 14,22
Tijdelijk uitverkocht
€ 25,43
€ 25,43
Tijdelijk uitverkocht
€ 19,75
€ 19,75
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor FAE 33310
3/8x19 BSP, zwart
33310
| Schroefdraadmaat | 3/8x19 BSP |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Zwart |
€ 41,54
€ 17,45
- -58%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor FAE 33570
3/8x19 BSP, groen
33570
| Schroefdraadmaat | 3/8x19 BSP |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Groen |
€ 38,44
€ 17,68
- -54%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Maxgear 21-0129
M12x1,5, M12 x 1,5, grijs
21-0129
| Lengte [mm] | 61 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5, M12 x 1,5 |
| Kleur | Grijs |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aantal contacten | 2 |
€ 13,12
€ 5,64
- -57%
Tijdelijk uitverkocht