×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Daihatsu Charade Temperatuursensor
€ 23,76
€ 14,74
- -38%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Swag 81 93 0670
M12 x 1,5
81 93 0670
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
€ 15,10
€ 7,70
- -49%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor NRF 727151
Geschroefd, M12x1.5
727151
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Voor OE nummer | 8942212010 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
€ 11,86
€ 4,27
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82065
MD182467, 3/8"-19BSP, 19 mm, NTC
82065
| Voor OE nummer | MD182467 |
| Schroefdraadmaat | 3/8"-19BSP |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 11,51
€ 8,06
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82066
3/8"-19BSP, NTC
82066
| Voor OE nummer | 8942287702000 |
| Schroefdraadmaat | 3/8"-19BSP |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Groen |
€ 17,64
€ 11,47
- -35%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82194
1920KP, M 12x1,5, 19 mm, NTC
82194
| Voor OE nummer | 1920KP |
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Wit |
€ 18,62
€ 9,87
- -47%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82444
37750PH2014, Rond, zwart
82444
| Voor OE nummer | 37750PH2014 |
| Sleutelwijdte | 13 |
| Aantal contacten | 1 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 9,66
€ 7,15
- -26%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82446
1/8" BSPT, zwart
82446
| Voor OE nummer | 8342087703000 |
| Lengte [mm] | 40 |
| Schroefdraadmaat | 1/8" BSPT |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 1 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Inbouwdiepte [mm] | 20 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
€ 5,37
€ 5,37
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Maxgear 21-0224
1/8" - 28, Messing
21-0224
| Schroefdraadmaat | 1/8" - 28 |
| Sleutelwijdte | 13 |
| Aantal contacten | 1 |
| Materiaal | Messing |
€ 8,68
€ 2,35
- -73%
Tijdelijk uitverkocht
€ 13,37
€ 13,37
Tijdelijk uitverkocht
€ 14,29
€ 14,29
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor FAE 33360
M12x1,5, groen
33360
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Groen |
€ 25,85
€ 12,15
- -53%
Tijdelijk uitverkocht
€ 14,22
€ 14,22
Tijdelijk uitverkocht
€ 13,67
€ 13,67
Tijdelijk uitverkocht
€ 25,43
€ 25,43
Tijdelijk uitverkocht
€ 19,75
€ 19,75
Tijdelijk uitverkocht
€ 15,52
€ 15,52
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor FAE 33310
3/8x19 BSP, zwart
33310
| Schroefdraadmaat | 3/8x19 BSP |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Zwart |
€ 41,54
€ 17,45
- -58%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor FAE 33570
3/8x19 BSP, groen
33570
| Schroefdraadmaat | 3/8x19 BSP |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Groen |
€ 38,44
€ 17,68
- -54%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 821001
M16x1,5 mm
821001
| Voor OE nummer | 3485065011 |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Aantal contacten | 1 |
€ 14,81
€ 12,29
- -17%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Maxgear 21-0129
M12x1,5, M12 x 1,5, grijs
21-0129
| Lengte [mm] | 61 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5, M12 x 1,5 |
| Kleur | Grijs |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aantal contacten | 2 |
€ 13,12
€ 5,64
- -57%
Tijdelijk uitverkocht