×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Daihatsu Cuore Temperatuursensor
Temperatuursensor NRF 727133
Geschroefd, MD177572, 3/8
727133
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Voor OE nummer | MD177572 |
| Schroefdraadmaat | 3/8 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 8,47
€ 8,64
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Temperatuursensor Bougicord 295055
M 12x1,5, wit
295055
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Wit |
€ 33,52
€ 31,51
- -6%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Temperatuursensor Hella 6PT 009 107-641
Stekkeraansluiting, Geschroefd, 1/8 GAS
6PT 009 107-641
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Weerstand [Ohm] | 73, 628 |
| Monteerwijze | Stekkeraansluiting, Geschroefd |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | 1/8 GAS |
| Sleutelwijdte | 13 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 1 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Temperatuur van [°C] | 25 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | +80 |
€ 38,96
€ 8,18
- -79%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Fispa 82.354
OE EQUIVALENT, Y701 18 510, 94650 32520, 83420-87703
82.354
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Totale lengte [mm] | 40 |
| Voor OE nummer | Y701 18 510, 94650 32520, 83420-87703 |
| Schroefdraadmaat | 1/8 |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 1 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Inbouwdiepte [mm] | 20 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
€ 6,95
€ 6,95
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Herth+Buss Jakoparts J5620504
3/8x19
J5620504
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Schroefdraadmaat | 3/8x19 |
| Sleutelwijdte | 19 |
€ 17,12
€ 5,48
- -68%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Herth+Buss Jakoparts J5622003
PT 1/8, geel
J5622003
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Schroefdraadmaat | PT 1/8 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Kleurmarkering | Geel |
€ 14,33
€ 4,30
- -70%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Herth+Buss Jakoparts J5624001
PT 1/8, geel
J5624001
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Schroefdraadmaat | PT 1/8 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Kleurmarkering | Geel |
€ 23,49
€ 5,40
- -77%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Herth+Buss Jakoparts J5626003
M16x1.5, rood
J5626003
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Schroefdraadmaat | M16x1.5 |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Kleurmarkering | Rood |
€ 26,12
€ 8,36
- -68%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Swag 81 93 0670
M12 x 1,5
81 93 0670
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
€ 15,10
€ 7,70
- -49%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meyle 31-14 821 0003
Met conische schroefdraad, 1/8"-27 NPTF, NTC
31-14 821 0003
| Draadtype | Met conische schroefdraad |
| Schroefdraadmaat | 1/8"-27 NPTF |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
€ 13,94
€ 5,02
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
€ 6,85
€ 6,85
Tijdelijk uitverkocht
€ 11,72
€ 11,72
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Metzger 0905139
1/8x27 NPTF, zwart
0905139
| Schroefdraadmaat | 1/8x27 NPTF |
| Kleur | Zwart |
€ 7,26
€ 7,26
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Kavo Parts ECT-5506
1/8 x 28 BSP
ECT-5506
| Schroefdraadmaat | 1/8 x 28 BSP |
| Aantal contacten | 1 |
€ 8,70
€ 6,27
- -28%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Kavo Parts ECT-9005
M12 x 1.5
ECT-9005
| Schroefdraadmaat | M12 x 1.5 |
| Aantal contacten | 2 |
€ 13,27
€ 9,56
- -28%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Vemo V26-72-0005
M16 x 1,5
V26-72-0005
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Schroefdraadmaat | M16 x 1,5 |
€ 6,46
€ 10,02
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor FAE 33255
M 12x1,5, wit
33255
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Wit |
€ 39,81
€ 18,71
- -53%
Tijdelijk uitverkocht
€ 14,22
€ 14,22
Tijdelijk uitverkocht
€ 19,75
€ 19,75
Tijdelijk uitverkocht
€ 15,52
€ 15,52
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Maxgear 21-0224
1/8" - 28, Messing
21-0224
| Schroefdraadmaat | 1/8" - 28 |
| Sleutelwijdte | 13 |
| Aantal contacten | 1 |
| Materiaal | Messing |
€ 8,68
€ 2,35
- -73%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor FAE 33310
3/8x19 BSP, zwart
33310
| Schroefdraadmaat | 3/8x19 BSP |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Zwart |
€ 41,54
€ 17,45
- -58%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82065
MD182467, 3/8"-19BSP, 19 mm, NTC
82065
| Voor OE nummer | MD182467 |
| Schroefdraadmaat | 3/8"-19BSP |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 11,51
€ 8,06
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82194
1920KP, M 12x1,5, 19 mm, NTC
82194
| Voor OE nummer | 1920KP |
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Wit |
€ 18,62
€ 9,87
- -47%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82444
37750PH2014, Rond, zwart
82444
| Voor OE nummer | 37750PH2014 |
| Sleutelwijdte | 13 |
| Aantal contacten | 1 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 9,66
€ 7,15
- -26%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82446
1/8" BSPT, zwart
82446
| Voor OE nummer | 8342087703000 |
| Lengte [mm] | 40 |
| Schroefdraadmaat | 1/8" BSPT |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 1 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Inbouwdiepte [mm] | 20 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
€ 5,37
€ 5,37
Tijdelijk uitverkocht
€ 37,75
€ 7,93
- -79%
Tijdelijk uitverkocht
€ 23,76
€ 14,74
- -38%
Tijdelijk uitverkocht
€ 20,33
€ 6,51
- -68%
Tijdelijk uitverkocht
€ 17,63
€ 4,23
- -76%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken