×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Daihatsu Temperatuursensor
Temperatuursensor Meat Doria 82446
1/8" BSPT, zwart
82446
| Voor OE nummer | 8342087703000 |
| Lengte [mm] | 40 |
| Schroefdraadmaat | 1/8" BSPT |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 1 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Inbouwdiepte [mm] | 20 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
€ 5,37
€ 5,37
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Maxgear 21-0224
1/8" - 28, Messing
21-0224
| Schroefdraadmaat | 1/8" - 28 |
| Sleutelwijdte | 13 |
| Aantal contacten | 1 |
| Materiaal | Messing |
€ 8,68
€ 2,35
- -73%
Tijdelijk uitverkocht
€ 13,37
€ 13,37
Tijdelijk uitverkocht
€ 13,37
€ 13,37
Tijdelijk uitverkocht
€ 14,29
€ 14,29
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor FAE 33255
M 12x1,5, wit
33255
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Wit |
€ 39,81
€ 18,71
- -53%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor FAE 33360
M12x1,5, groen
33360
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Groen |
€ 25,85
€ 12,15
- -53%
Tijdelijk uitverkocht
€ 14,22
€ 14,22
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor KW 530 161
M16x1,5, zwart
530 161
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 |
| Sleutelwijdte | 17 |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Zwart |
€ 12,40
€ 12,40
Tijdelijk uitverkocht
€ 13,67
€ 13,67
Tijdelijk uitverkocht
€ 25,43
€ 25,43
Tijdelijk uitverkocht
€ 19,75
€ 19,75
Tijdelijk uitverkocht
€ 15,52
€ 15,52
Tijdelijk uitverkocht
€ 43,95
€ 43,95
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor FAE 33310
3/8x19 BSP, zwart
33310
| Schroefdraadmaat | 3/8x19 BSP |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Zwart |
€ 41,54
€ 17,45
- -58%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor FAE 33570
3/8x19 BSP, groen
33570
| Schroefdraadmaat | 3/8x19 BSP |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Groen |
€ 38,44
€ 17,68
- -54%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Autlog AS2177
M 12 X 1,5, Driehoekig
AS2177
| Schroefdraadmaat | M 12 X 1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Driehoekig |
€ 16,90
€ 5,07
- -70%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 821001
M16x1,5 mm
821001
| Voor OE nummer | 3485065011 |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Aantal contacten | 1 |
€ 14,81
€ 12,29
- -17%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Maxgear 21-0129
M12x1,5, M12 x 1,5, grijs
21-0129
| Lengte [mm] | 61 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5, M12 x 1,5 |
| Kleur | Grijs |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aantal contacten | 2 |
€ 13,12
€ 5,64
- -57%
Tijdelijk uitverkocht