×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Kia Carens Temperatuursensor
€ 22,74
€ 22,74
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Topran 820 307
3/8" x 18 NPTF, NTC, rechthoekig
820 307
| Schroefdraadmaat | 3/8" x 18 NPTF |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
€ 28,37
€ 10,78
- -62%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Topran 821 950
Recht, Zeskant, Geschroefd, M 12
821 950
| Vorm | Recht |
| Schroefkop-/moerprofiel | Zeskant |
| Spoed [mm] | 1,25 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Schroefdraadmaat | M 12 |
| Totale lengte [mm] | 290 |
| Sleutelwijdte | 14 |
| Kabellengte [mm] | 160 |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 270,12
€ 75,64
- -72%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor FAE 33350
Zwart, 3/8x19 BSP
33350
| Behuizingskleur | Zwart |
| Aantal contacten | 2 |
| Schroefdraadmaat | 3/8x19 BSP |
€ 42,53
€ 18,28
- -57%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor FAE 33355
3/8x18 NPTF, zwart
33355
| Schroefdraadmaat | 3/8x18 NPTF |
| Aantal contacten | 3 |
| Behuizingskleur | Zwart |
€ 86,59
€ 21,65
- -75%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Meat Doria 11917E
OE EQUIVALENT, D-vorm, Oranje
11917E
| Voor OE nummer | 172000053010 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Totale lengte [mm] | 900 |
| Kabellengte [mm] | 705 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Oranje |
€ 106,75
€ 106,75
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Meat Doria 12032E
OE EQUIVALENT, Ovaal
12032E
| Voor OE nummer | 368820 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Totale lengte [mm] | 340 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
€ 86,32
€ 86,32
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82063
MD149338, 3/8"-19BSP, 19 mm, NTC
82063
| Voor OE nummer | MD149338 |
| Schroefdraadmaat | 3/8"-19BSP |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Blauw |
€ 11,98
€ 8,51
- -29%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82235
3/8"x18 NPTF, 19 mm, rechthoekig
82235
| Voor OE nummer | 3922038030 |
| Schroefdraadmaat | 3/8"x18 NPTF |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 11,51
€ 8,06
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82412
392202X100, M12x1,5, rechthoekig
82412
| Voor OE nummer | 392202X100 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Bruin |
€ 17,64
€ 12,35
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
€ 22,13
€ 6,41
- -71%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Vemo V38-72-0002
M12 x 1,5, Met afdichtring, wit
V38-72-0002
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,5 |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Behuizingskleur | Wit |
€ 14,74
€ 14,14
- -4%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Vemo V38-72-0013
M12x1,5, rood
V38-72-0013
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Behuizingskleur | Rood |
€ 6,92
€ 11,28
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Bougicord 1473121
T4, Na turbolader
1473121
| Positie / graad | T4 |
| Kabellengte [mm] | 210 |
| Uitlaatsysteem | Na turbolader |
€ 245,52
€ 245,52
Tijdelijk uitverkocht
€ 13,39
€ 4,42
- -67%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor, uitlaatgastemperatuur Metzger 08941099
Voor katalysator, Na turbolader, Ovaal, IAM
08941099
| Inbouwplaats | Voor katalysator, Na turbolader |
| Kabellengte [mm] | 220 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Versie | IAM |
€ 208,34
€ 208,34
Tijdelijk uitverkocht
€ 294,76
€ 294,76
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur ERA 550811
550811
| Kabellengte [mm] | 160 |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwdiepte [mm] | 29 |
€ 313,83
€ 125,53
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur ERA 550926
550926
| Kabellengte [mm] | 270 |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwdiepte [mm] | 49 |
€ 339,83
€ 135,93
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Meat Doria 12015
392202A950, Ovaal
12015
| Voor OE nummer | 392202A950 |
| Kabellengte [mm] | 250 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
€ 103,59
€ 87,01
- -16%
Tijdelijk uitverkocht