×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Kia Sportage Temperatuursensor
€ 43,79
€ 29,78
- -32%
Tijdelijk uitverkocht
€ 73,92
€ 27,35
- -63%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Meat Doria 11917E
OE EQUIVALENT, D-vorm, Oranje
11917E
| Voor OE nummer | 172000053010 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Totale lengte [mm] | 900 |
| Kabellengte [mm] | 705 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Oranje |
€ 106,75
€ 106,75
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Meat Doria 12032E
OE EQUIVALENT, Ovaal
12032E
| Voor OE nummer | 368820 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Totale lengte [mm] | 340 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
€ 86,32
€ 86,32
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Meat Doria 12606
392312U002
12606
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 392312U002 |
| Kabellengte [mm] | 140 |
| Aantal contacten | 2 |
| Versie | 12606 |
€ 89,41
€ 89,41
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Meat Doria 12659
392302U101
12659
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 392302U101 |
| Aantal contacten | 2 |
€ 89,41
€ 89,41
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Meat Doria 12675
392332U200
12675
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 392332U200 |
| Aantal contacten | 2 |
€ 119,21
€ 119,21
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Meat Doria 12691
392602B540
12691
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 392602B540 |
| Aantal contacten | 2 |
€ 89,41
€ 89,41
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Meat Doria 12692
392602B550
12692
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 392602B550 |
| Aantal contacten | 2 |
€ 89,41
€ 89,41
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82024
22630V5010, M12x1,5, NTC
82024
| Voor OE nummer | 22630V5010 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Wit |
€ 7,99
€ 7,99
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82235
3/8"x18 NPTF, 19 mm, rechthoekig
82235
| Voor OE nummer | 3922038030 |
| Schroefdraadmaat | 3/8"x18 NPTF |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 11,51
€ 8,06
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82409
Bruin
82409
| Voor OE nummer | 3922038010 |
| Aantal contacten | 4 |
| Inbouwdiameter [mm] | 16,8 |
| Stekkerkleur | Bruin |
€ 15,44
€ 10,81
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82411
0PN1118840, 3/8" GAS
82411
| Voor OE nummer | 0PN1118840 |
| Schroefdraadmaat | 3/8" GAS |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Aantal contacten | 2 |
€ 23,35
€ 23,35
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82446
1/8" BSPT, zwart
82446
| Voor OE nummer | 8342087703000 |
| Lengte [mm] | 40 |
| Schroefdraadmaat | 1/8" BSPT |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 1 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Inbouwdiepte [mm] | 20 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
€ 5,37
€ 5,37
Tijdelijk uitverkocht
€ 34,76
€ 21,21
- -39%
Tijdelijk uitverkocht
€ 15,48
€ 4,79
- -69%
Tijdelijk uitverkocht
€ 22,13
€ 6,41
- -71%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Vemo V38-72-0002
M12 x 1,5, Met afdichtring, wit
V38-72-0002
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,5 |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Behuizingskleur | Wit |
€ 14,74
€ 14,14
- -4%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Vemo V38-72-0013
M12x1,5, rood
V38-72-0013
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Behuizingskleur | Rood |
€ 6,92
€ 11,28
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Bougicord 1473121
T4, Na turbolader
1473121
| Positie / graad | T4 |
| Kabellengte [mm] | 210 |
| Uitlaatsysteem | Na turbolader |
€ 245,52
€ 245,52
Tijdelijk uitverkocht
€ 13,39
€ 4,42
- -67%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor, uitlaatgastemperatuur Hitachi 2505604
Na katalysator
2505604
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Aantal contacten | 2 |
€ 150,27
€ 133,74
- -11%
Tijdelijk uitverkocht
€ 251,20
€ 251,20
Tijdelijk uitverkocht
Sensor, uitlaatgastemperatuur Metzger 08941098
Ovaal, IAM
08941098
| Kabellengte [mm] | 775 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Versie | IAM |
€ 162,89
€ 162,89
Tijdelijk uitverkocht
Sensor, uitlaatgastemperatuur Metzger 08941099
Voor katalysator, Na turbolader, Ovaal, IAM
08941099
| Inbouwplaats | Voor katalysator, Na turbolader |
| Kabellengte [mm] | 220 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Versie | IAM |
€ 208,34
€ 208,34
Tijdelijk uitverkocht
Sensor, uitlaatgastemperatuur Metzger 08941113
Voor SCR-katalysator, grijs
08941113
| Inbouwplaats | Voor SCR-katalysator |
| Stekkerkleur | Grijs |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE GREENPARTS |
€ 263,22
€ 263,22
Tijdelijk uitverkocht
Sensor, uitlaatgastemperatuur Metzger 08941114
Na katalysator, grijs
08941114
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Stekkerkleur | Grijs |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
€ 181,72
€ 181,72
Tijdelijk uitverkocht
Sensor, uitlaatgastemperatuur Metzger 08941115
Na katalysator, grijs
08941115
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Stekkerkleur | Grijs |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
€ 181,12
€ 181,12
Tijdelijk uitverkocht
Sensor, uitlaatgastemperatuur Metzger 08941118
Voor katalysator, zwart
08941118
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
€ 178,18
€ 178,18
Tijdelijk uitverkocht