×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Kia Temperatuursensor
Sensor uitlaatgastemperatuur Meat Doria 12606
392312U002
12606
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 392312U002 |
| Kabellengte [mm] | 140 |
| Aantal contacten | 2 |
| Versie | 12606 |
€ 89,41
€ 89,41
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Meat Doria 12610
12610
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 3926003300 |
| Kabellengte [mm] | 570 |
| Aantal contacten | 2 |
€ 95,37
€ 95,37
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Meat Doria 12658
3923004YB1, Na katalysator
12658
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 3923004YB1 |
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Kabellengte [mm] | 260 |
| Aantal contacten | 2 |
€ 110,27
€ 110,27
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Meat Doria 12659
392302U101
12659
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 392302U101 |
| Aantal contacten | 2 |
€ 89,41
€ 89,41
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Meat Doria 12675
392332U200
12675
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 392332U200 |
| Aantal contacten | 2 |
€ 119,21
€ 119,21
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Meat Doria 12691
392602B540
12691
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 392602B540 |
| Aantal contacten | 2 |
€ 89,41
€ 89,41
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Meat Doria 12692
392602B550
12692
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 392602B550 |
| Aantal contacten | 2 |
€ 89,41
€ 89,41
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82024
22630V5010, M12x1,5, NTC
82024
| Voor OE nummer | 22630V5010 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Wit |
€ 7,99
€ 7,99
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82063
MD149338, 3/8"-19BSP, 19 mm, NTC
82063
| Voor OE nummer | MD149338 |
| Schroefdraadmaat | 3/8"-19BSP |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Blauw |
€ 11,98
€ 8,51
- -29%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 821027
856918510A, M8x0,75 mm
821027
| Voor OE nummer | 856918510A |
| Schroefdraadmaat | M8x0,75 mm |
| Aantal contacten | 1 |
€ 13,84
€ 14,25
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82235
3/8"x18 NPTF, 19 mm, rechthoekig
82235
| Voor OE nummer | 3922038030 |
| Schroefdraadmaat | 3/8"x18 NPTF |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 11,51
€ 8,06
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82270
16970BN700, M12x1,25 mm, NTC
82270
| Voor OE nummer | 16970BN700 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,25 mm |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Stekkerkleur | Groen |
€ 13,90
€ 9,73
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82409
Bruin
82409
| Voor OE nummer | 3922038010 |
| Aantal contacten | 4 |
| Inbouwdiameter [mm] | 16,8 |
| Stekkerkleur | Bruin |
€ 15,44
€ 10,81
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82411
0PN1118840, 3/8" GAS
82411
| Voor OE nummer | 0PN1118840 |
| Schroefdraadmaat | 3/8" GAS |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Aantal contacten | 2 |
€ 23,35
€ 23,35
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82412
392202X100, M12x1,5, rechthoekig
82412
| Voor OE nummer | 392202X100 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Bruin |
€ 17,64
€ 12,35
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82444
37750PH2014, Rond, zwart
82444
| Voor OE nummer | 37750PH2014 |
| Sleutelwijdte | 13 |
| Aantal contacten | 1 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 9,66
€ 7,15
- -26%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82446
1/8" BSPT, zwart
82446
| Voor OE nummer | 8342087703000 |
| Lengte [mm] | 40 |
| Schroefdraadmaat | 1/8" BSPT |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 1 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Inbouwdiepte [mm] | 20 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
€ 5,37
€ 5,37
Tijdelijk uitverkocht
€ 37,75
€ 7,93
- -79%
Tijdelijk uitverkocht
€ 20,24
€ 12,55
- -38%
Tijdelijk uitverkocht
€ 34,76
€ 21,21
- -39%
Tijdelijk uitverkocht
€ 15,48
€ 4,79
- -69%
Tijdelijk uitverkocht
€ 22,13
€ 6,41
- -71%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Vemo V38-72-0002
M12 x 1,5, Met afdichtring, wit
V38-72-0002
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,5 |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Behuizingskleur | Wit |
€ 14,74
€ 14,14
- -4%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Vemo V38-72-0013
M12x1,5, rood
V38-72-0013
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Behuizingskleur | Rood |
€ 6,92
€ 11,28
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Bougicord 1473121
T4, Na turbolader
1473121
| Positie / graad | T4 |
| Kabellengte [mm] | 210 |
| Uitlaatsysteem | Na turbolader |
€ 245,52
€ 245,52
Tijdelijk uitverkocht
€ 13,39
€ 4,42
- -67%
Tijdelijk uitverkocht
€ 10,14
€ 10,14
Tijdelijk uitverkocht