×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Lancia Delta Temperatuursensor
Temperatuursensor Meat Doria 82091
M 12x1,5, 19 mm, NTC
82091
| Voor OE nummer | 46414596 |
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Geel |
€ 17,18
€ 8,93
- -48%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82097
M 12x1,5, 19 mm, NTC
82097
| Voor OE nummer | 7738223 |
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Groen |
€ 12,96
€ 9,08
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 821005
M16x1,5 mm, Platte stekker
821005
| Voor OE nummer | 7762300 |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Aantal contacten | 2 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Kleurmarkering | Zwart |
| Inbouwplaats | Waterpomp |
| Temperatuur van [°C] | 120 |
€ 20,51
€ 20,51
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82113
M 12x1,5, grijs
82113
| Voor OE nummer | 46474712 |
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aantal contacten | 3 |
| Stekkerkleur | Grijs |
€ 13,90
€ 9,73
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82238
M12x1,5, NTC
82238
| Voor OE nummer | 55190791 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Stekkerkleur | Bruin |
€ 16,55
€ 15,06
- -9%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82277
M12x1,5, 19 mm, NTC
82277
| Voor OE nummer | 7663320 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 46,34
€ 36,14
- -22%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82708
M16x1,5, zwart, 22 mm
82708
| Voor OE nummer | 7762302 |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 22 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Temperatuur van [°C] | 115 |
€ 24,67
€ 23,44
- -5%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Dt Spare Parts 7.60503
M12 x 1,5, 2 jaar garantie
7.60503
| Nettogewicht [g] | 25 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,5 |
| Aantal contacten | 2 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 31,39
€ 7,22
- -77%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Mahle Original TSE 21
M12x1.5, Met pakking
TSE 21
| Verpakkingshoogte [cm] | 9,20 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,70 |
| Nettogewicht [g] | 24 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 2 |
€ 37,75
€ 24,91
- -34%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Topran 304 554
M 12, rechthoekig
304 554
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M 12 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
€ 29,09
€ 11,64
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur KW 422 092
M14x1,5
422 092
| Inbouwhoek | 90 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Sleutelwijdte | 17 |
€ 166,25
€ 166,25
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur KW 422 161
M14x1,5
422 161
| Inbouwhoek | 90 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Sleutelwijdte | 17 |
€ 183,73
€ 183,73
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur KW 422 165
M14x1,5
422 165
| Inbouwhoek | 90 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Sleutelwijdte | 17 |
€ 166,25
€ 166,25
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur KW 422 179
M14x1,5
422 179
| Inbouwhoek | 90 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Sleutelwijdte | 17 |
€ 189,38
€ 189,38
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor KW 530 000
M16x1,5, 580 193, 580 170
530 000
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Voor artikelnummer | 580 193, 580 170, 580 156, 580 142, 580 141, 580 116, 580 099 |
€ 12,91
€ 12,91
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor KW 530 160
M16x1,5, 580 285, 580 193
530 160
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Voor artikelnummer | 580 285, 580 193, 580 175, 580 153, 580 152, 580 146, 580 141, 580 104, 580 103, 580 102, 580 101, 580 099, 580 098, 580 096, 580 095 |
€ 15,67
€ 15,67
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor KW 530 220
M12x1,5, 580 156, 580 116
530 220
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Voor artikelnummer | 580 156, 580 116, 580 115 |
€ 18,13
€ 18,13
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor KW 530 237
M12x1,5, 580 153, 580 152
530 237
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Voor artikelnummer | 580 153, 580 152, 580 145, 580 100 |
€ 23,32
€ 23,32
Tijdelijk uitverkocht
€ 18,13
€ 18,13
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor KW 530 277
M12x1,5, 580 497, 580 495
530 277
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Voor artikelnummer | 580 497, 580 495, 580 190, 580 189, 580 181, 580 151, 580 150, 580 149, 580 122, 580 121, 580 119, 580 118, 580 117, 580 115 |
€ 21,97
€ 21,97
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor KW 530 500
M16x1,5
530 500
| Waarschuwingstemperatuur [°C] | 115 |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 |
| Sleutelwijdte | 22 |
€ 29,11
€ 29,11
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor KW 530 509
M16x1,5, 580 156, 580 116
530 509
| Waarschuwingstemperatuur [°C] | 120 |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Voor artikelnummer | 580 156, 580 116 |
€ 24,96
€ 24,96
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor KW 530 546
M16x1,5
530 546
| Waarschuwingstemperatuur [°C] | 120 |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 |
| Sleutelwijdte | 21 |
€ 29,39
€ 29,39
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor BSG BSG 25-840-005
M 12x1,5, BSG 25-840-005, grijs
BSG 25-840-005
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Aantal contacten | 3 |
| Componentennummer | BSG 25-840-005 |
| Behuizingskleur | Grijs |
€ 9,60
€ 8,92
- -7%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor BSG BSG 25-840-010
M12x1,5, blauw, BSG 25-840-010
BSG 25-840-010
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Blauw |
| Componentennummer | BSG 25-840-010 |
€ 8,39
€ 7,79
- -7%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor BSG BSG 25-840-011
M 12x1,5, NTC, bruin, BSG 25-840-011
BSG 25-840-011
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Bruin |
| Componentennummer | BSG 25-840-011 |
€ 8,48
€ 7,89
- -7%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor BSG BSG 25-840-012
M 12x1,5, geel, BSG 25-840-012
BSG 25-840-012
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Geel |
| Componentennummer | BSG 25-840-012 |
€ 8,80
€ 8,18
- -7%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Valeo 700106
Met afdichtring
700106
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
€ 11,98
€ 11,98
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken