×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Lancia Kappa Temperatuursensor
Temperatuursensor Metzger 0905133
Met pakking, blauw, wit, lichtblauw
0905133
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Blauw |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Wit, lichtblauw, zwart |
€ 13,10
€ 13,10
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Metzger 0905174
M12x1,5, zwart
0905174
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Kleur | Zwart |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
€ 25,65
€ 25,65
Tijdelijk uitverkocht
Olietemperatuursensor Vemo V20-72-0443
Blauw, Met afdichtring, Met pakking
V20-72-0443
| Hoogte [mm] | 51,8 |
| Behuizingskleur | Blauw |
| Aantal contacten | 2 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
€ 5,92
€ 8,93
Tijdelijk uitverkocht
€ 5,25
€ 8,82
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor binnenkomende lucht Vemo V24-72-0044
Zwart
V24-72-0044
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Zwart |
€ 7,77
€ 12,66
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Vemo V24-72-0053
M12 x 1,5, blauw
V24-72-0053
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aantal contacten | 2 |
| Kleurmarkering | Blauw |
€ 11,23
€ 6,85
- -39%
Tijdelijk uitverkocht
€ 12,79
€ 19,44
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor BSG BSG 65-840-035
M12 x 1,5, grijs, Met afdichtring
BSG 65-840-035
| Gewicht [kg] | 0 |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 28 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Buitendraad [mm] | M12 x 1,5 |
| Lengte [mm] | 61 |
| Kleur | Grijs |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Componentennummer | BSG 65-840-035 |
€ 9,34
€ 8,69
- -7%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Delphi Diesel TS10250
M12x1.5, blauw
TS10250
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Blauw |
€ 14,13
€ 12,72
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor FAE 33090
M12x1,5, zwart
33090
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Zwart |
€ 26,06
€ 16,69
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor KW 530 128
M12x1,5, 580 151, 580 149
530 128
| Sleutelwijdte | 19 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Voor artikelnummer | 580 151, 580 149, 580 114, 580 113 |
€ 14,64
€ 14,64
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor KW 530 143
M12x1,5, 580 193, 580 153
530 143
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Voor artikelnummer | 580 193, 580 153, 580 152, 580 141, 580 108, 580 100 |
€ 17,63
€ 17,63
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor KW 530 147
M12x1,5, 580 193, 580 158
530 147
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Voor artikelnummer | 580 193, 580 158, 580 150, 580 149, 580 142, 580 122, 580 121, 580 120, 580 119, 580 117 |
€ 23,12
€ 23,12
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor KW 530 239
M12x1,5, zwart, groen
530 239
| Sleutelwijdte | 19 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Zwart, groen, wit |
| Voor artikelnummer | 580 190, 580 170 |
€ 20,93
€ 20,93
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Dt Spare Parts 7.60501
M12 x 1,5, 2 jaar garantie
7.60501
| Nettogewicht [g] | 22,5 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,5 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 32,32
€ 13,25
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Dt Spare Parts 7.60503
M12 x 1,5, 2 jaar garantie
7.60503
| Nettogewicht [g] | 25 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,5 |
| Aantal contacten | 2 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 31,39
€ 7,22
- -77%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Blue Print ADBP720036
M12 x 1,5, grijs, Met afdichtring
ADBP720036
| Schroeflengte onder kop [mm] | 28 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,5 |
| Lengte [mm] | 61 |
| Kleur | Grijs |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
€ 14,62
€ 8,18
- -44%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Mahle Original TSE 10
M12x1.5, Met pakking
TSE 10
| Verpakkingshoogte [cm] | 9,20 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,70 |
| Nettogewicht [g] | 24 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 2 |
€ 51,33
€ 25,66
- -50%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Mahle Original TSE 12
M12x1.5, Met pakking
TSE 12
| Verpakkingshoogte [cm] | 9,20 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,70 |
| Nettogewicht [g] | 25 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 2 |
€ 47,25
€ 26,93
- -43%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Mahle Original TSE 21
M12x1.5, Met pakking
TSE 21
| Verpakkingshoogte [cm] | 9,20 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,70 |
| Nettogewicht [g] | 24 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 2 |
€ 37,75
€ 24,91
- -34%
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor FAE 33490
Lichtblauw, M 12x1,5
33490
| Behuizingskleur | Lichtblauw |
| Aantal contacten | 2 |
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
€ 23,78
€ 14,74
- -38%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor FAE 33720
M 12x1,5, grijs
33720
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Aantal contacten | 3 |
| Behuizingskleur | Grijs |
€ 52,27
€ 24,56
- -53%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82012
1920K9, M 12x1,5, 19 mm, NTC
82012
| Voor OE nummer | 1920K9 |
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Kleurmarkering | Geel |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Groen |
€ 8,14
€ 5,70
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82015
M12x1,5, 19 mm, rechthoekig
82015
| Voor OE nummer | 1338457 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 16,38
€ 9,83
- -40%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82041
M 12x1,5, NTC
82041
| Voor OE nummer | 7695581 |
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Lichtblauw |
€ 8,66
€ 6,06
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82097
M 12x1,5, 19 mm, NTC
82097
| Voor OE nummer | 7738223 |
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Groen |
€ 12,96
€ 9,08
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82113
M 12x1,5, grijs
82113
| Voor OE nummer | 46474712 |
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aantal contacten | 3 |
| Stekkerkleur | Grijs |
€ 13,90
€ 9,73
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor binnenkomende lucht Meat Doria 82173
Zwart, NTC, rechthoekig
82173
| Voor OE nummer | 7763719 |
| Kleur | Zwart |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwdiepte [mm] | 24 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
€ 10,25
€ 10,25
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken