×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Lancia Y10 Temperatuursensor
Temperatuursensor Meat Doria 821005
M16x1,5 mm, Platte stekker
821005
| Voor OE nummer | 7762300 |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Aantal contacten | 2 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Kleurmarkering | Zwart |
| Inbouwplaats | Waterpomp |
| Temperatuur van [°C] | 120 |
€ 20,51
€ 20,51
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82708
M16x1,5, zwart, 22 mm
82708
| Voor OE nummer | 7762302 |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 22 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Temperatuur van [°C] | 115 |
€ 24,67
€ 23,44
- -5%
Tijdelijk uitverkocht
€ 20,21
€ 11,12
- -45%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Calorstat By Vernet WS2615
M16x1.5 con
WS2615
| Schakelpunt [°C] | 115 |
| Schroefdraadmaat | M16x1.5 con |
€ 25,31
€ 15,44
- -39%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Calorstat By Vernet WS2966
M16x1.5, open sensorconstructie
WS2966
| Schakelpunt [°C] | 115 |
| Schroefdraadmaat | M16x1.5 |
| Sensortype | Open sensorconstructie |
€ 40,29
€ 15,72
- -61%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Magneti Marelli 171916011040
M12x1,5, NTC, blauw
171916011040
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 22 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Kleurmarkering | Blauw |
€ 9,32
€ 9,32
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor KW 530 500
M16x1,5
530 500
| Waarschuwingstemperatuur [°C] | 115 |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 |
| Sleutelwijdte | 22 |
€ 29,11
€ 29,11
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor KW 530 506
M14x1,25
530 506
| Waarschuwingstemperatuur [°C] | 115 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 22 |
€ 20,09
€ 20,09
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor KW 530 509
M16x1,5, 580 156, 580 116
530 509
| Waarschuwingstemperatuur [°C] | 120 |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Voor artikelnummer | 580 156, 580 116 |
€ 24,96
€ 24,96
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor BSG BSG 25-840-008
M12x1,5, blauw, BSG 25-840-008
BSG 25-840-008
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Behuizingskleur | Blauw |
| Componentennummer | BSG 25-840-008 |
€ 8,18
€ 7,61
- -7%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82033
M 12x1,5, 19 mm, NTC
82033
| Voor OE nummer | 60800167 |
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Lichtblauw |
€ 8,66
€ 6,06
- -30%
Tijdelijk uitverkocht