×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Lancia Zeta Temperatuursensor
€ 22,93
€ 22,93
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor FAE 33120
Geel, groen, M 12x1,5
33120
| Kleurmarkering | Geel |
| Behuizingskleur | Groen |
| Aantal contacten | 2 |
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
€ 26,06
€ 16,69
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor FAE 33190
Grijs, groen, M14x1,25
33190
| Kleurmarkering | Grijs |
| Behuizingskleur | Groen |
| Aantal contacten | 2 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
€ 35,95
€ 16,89
- -53%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor FAE 33400
M 12x1,5, rechthoekig, groen
33400
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Groen |
€ 32,08
€ 14,75
- -54%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor FAE 33705
NTC, M 12x1,5, groen
33705
| Sensortype | NTC |
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Behuizingskleur | Groen |
| Aantal contacten | 2 |
€ 40,17
€ 22,09
- -45%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor FAE 33792
M 14x1,25, bruin
33792
| Schroefdraadmaat | M 14x1,25 |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Bruin |
€ 35,68
€ 23,55
- -34%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor, koelvloeistoftemperatuur Vemo V42-72-0119
Vierkant, Zonder kabel, rechthoekig
V42-72-0119
| Vorm | Vierkant |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
€ 93,22
€ 32,62
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Valeo 700111
Met afdichtring
700111
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
€ 16,07
€ 13,98
- -13%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Delphi Diesel TS10218-12B1
M12x1.5, groen
TS10218-12B1
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Groen |
€ 18,74
€ 13,49
- -28%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82188
1338A7, M 12x1,5, 19 mm, NTC
82188
| Voor OE nummer | 1338A7 |
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Stekkerkleur | Groen |
€ 10,07
€ 7,04
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82487
M14x1,25 mm, 19 mm, NTC
82487
| Voor OE nummer | 9601842680 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 mm |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 1 |
| Kleurmarkering | Rood |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Blauw |
€ 15,69
€ 14,59
- -7%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken