×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Lancia Temperatuursensor
Temperatuursensor Fispa 82.599
OE EQUIVALENT, M 14x1,25
82.599
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Buitendraad [mm] | M 14x1,25 |
| Voor OE nummer | 9621000680, 1338.55 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | PTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Bruin |
€ 23,23
€ 23,23
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Fispa 82.889
M12x1,5, 19 mm, NTC
82.889
| Buitendraad [mm] | M12x1,5 |
| Voor OE nummer | 7663320 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Kwaliteit | GENUINE |
€ 54,45
€ 54,45
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Fispa 82.897
GENUINE, M16x1,5, zwart
82.897
| Kwaliteit | GENUINE |
| Buitendraad [mm] | M16x1,5 |
| Schakelpunt [°C] | 115 |
| Voor OE nummer | 7762302 |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 22 mm |
| Aantal contacten | 2 |
€ 24,67
€ 24,67
Tijdelijk uitverkocht
€ 113,57
€ 95,40
- -16%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Swag 62 93 6038
Groen, Met pakking, met veer
62 93 6038
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Kleur | Groen |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking, met veer |
€ 19,21
€ 10,56
- -45%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Vemo V40-72-0290
L Form, Na katalysator, M14 x 1,5
V40-72-0290
| Draaimoment [Nm] | 45 |
| Vorm | L Form |
| Voor OE nummer | 55566631 |
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 |
| Totale lengte [mm] | 1290 |
| Kabellengte [mm] | 1130, 1080 |
| Sensortype | PTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 900 |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Uitvoering leidingisolatie | Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating |
€ 54,56
€ 78,57
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Vemo V40-72-0328
M12x1,5, zwart
V40-72-0328
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Kleur | Zwart |
| Aantal contacten | 2 |
€ 14,52
€ 17,57
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Vemo V40-72-0329
M12x1,5, blauw, Met pakking
V40-72-0329
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Kleur | Blauw |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 2 |
€ 6,68
€ 8,55
Tijdelijk uitverkocht
Olietemperatuursensor Vemo V40-72-0330-1
3/8 x 18 NPT, grijs
V40-72-0330-1
| Aantal contacten | 2 |
| Schroefdraadmaat | 3/8 x 18 NPT |
| Kleur | Grijs |
€ 44,46
€ 9,34
- -79%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Vemo V40-72-0331
M12x1,5, zwart, Met afdichtring
V40-72-0331
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Kleur | Zwart |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
€ 9,16
€ 12,83
Tijdelijk uitverkocht
Olietemperatuursensor Vemo V40-72-0332
Zwart, Met afdichtring, M12x1,5
V40-72-0332
| Behuizingskleur | Zwart |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
€ 6,67
€ 11,93
Tijdelijk uitverkocht
€ 7,36
€ 11,18
Tijdelijk uitverkocht
€ 12,32
€ 11,46
- -7%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Vemo V42-72-0019
Met afdichtring, geel, groen
V42-72-0019
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Kleurmarkering | Geel |
| Behuizingskleur | Groen |
€ 6,96
€ 7,10
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Vemo V42-72-0021
Voor voertuigen zonder airco
V42-72-0021
| Schakelpunt [°C] | 115 |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder airco |
| Aantal contacten | 2 |
€ 8,43
€ 13,32
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Swag 33 11 0066
M12 x 1,5, 71 738 162, bruin
33 11 0066
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,5 |
| Voor OE nummer | 71 738 162 |
| Kleur | Bruin |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Behuizing | Met behuizing |
| Behuizingskleur | Wit |
€ 35,09
€ 21,05
- -40%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meyle 11-14 821 0005
M14x1.25, bruin, PTC, Met kegelvormige zitting
11-14 821 0005
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Kleur | Bruin |
| Sensortype | PTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kegelvormige zitting |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
€ 20,13
€ 8,06
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meyle 11-14 821 0010
M14x1.25, groen, NTC, Met kegelvormige zitting
11-14 821 0010
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Kleur | Groen |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kegelvormige zitting |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
€ 24,31
€ 6,81
- -72%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Meyle 15-14 800 0005
PTC
15-14 800 0005
| Kabellengte [mm] | 625 |
| Sensortype | PTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
€ 123,55
€ 30,89
- -75%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Meyle 214 800 0032
PTC
214 800 0032
| Kabellengte [mm] | 1055 |
| Sensortype | PTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
€ 182,44
€ 67,51
- -63%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Meyle 214 800 0033
PTC
214 800 0033
| Kabellengte [mm] | 795 |
| Sensortype | PTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
€ 159,87
€ 57,55
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Meyle 214 800 0084
PTC, Met pal
214 800 0084
| Kabellengte [mm] | 290 |
| Sensortype | PTC |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pal |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
€ 149,35
€ 59,74
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Meyle 214 800 0097
PTC, Met pal
214 800 0097
| Kabellengte [mm] | 475 |
| Sensortype | PTC |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pal |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
€ 216,60
€ 75,81
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Meyle 214 800 0098
PTC, Met pal
214 800 0098
| Kabellengte [mm] | 555 |
| Sensortype | PTC |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pal |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
€ 190,56
€ 66,70
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meyle 214 821 0005
Met conische schroefdraad, M16x1.5, NTC
214 821 0005
| Draadtype | Met conische schroefdraad |
| Schroefdraadmaat | M16x1.5 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 1 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
€ 17,67
€ 7,07
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meyle 214 821 0006
M12x1.5, groen, NTC
214 821 0006
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Kleur | Groen |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
€ 23,98
€ 8,16
- -66%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meyle 214 821 0016
Met conische schroefdraad, M16x1.5, zwart
214 821 0016
| Draadtype | Met conische schroefdraad |
| Schroefdraadmaat | M16x1.5 |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
€ 50,02
€ 11,00
- -78%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Herth+Buss Elparts 70511038
Stekkeraansluiting, 2 x 2,8 mm, M12 x 1,5, blauw
70511038
| Monteerwijze | Stekkeraansluiting |
| Aansluittechniek | 2 x 2,8 mm |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,5 |
| Kleur | Blauw |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
€ 32,27
€ 8,07
- -75%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken