×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Mazda Temperatuursensor
€ 10,54
€ 3,69
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
€ 31,65
€ 20,90
- -34%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor FAE 33251
M 12x1.5, groen
33251
| Schroefdraadmaat | M 12x1.5 |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Groen |
€ 111,40
€ 54,58
- -51%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor FAE 33425
Grijs, 3/8x18 NPTF
33425
| Behuizingskleur | Grijs |
| Aantal contacten | 2 |
| Schroefdraadmaat | 3/8x18 NPTF |
€ 43,90
€ 21,07
- -52%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor FAE 33430
3/8x18 NPTF, grijs
33430
| Schroefdraadmaat | 3/8x18 NPTF |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Grijs |
€ 45,05
€ 28,37
- -37%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor FAE 33706
Groen
33706
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwdiameter [mm] | 20 |
| Behuizingskleur | Groen |
€ 30,58
€ 11,62
- -62%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor FAE 33735
M 12x1,5, grijs
33735
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Grijs |
€ 36,92
€ 21,04
- -43%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Meat Doria 12035
12035
| Voor OE nummer | 1676453 |
| Totale lengte [mm] | 440 |
| Kabellengte [mm] | 315 |
| Aantal contacten | 2 |
€ 86,43
€ 86,43
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82032
M12x1,5, 19 mm, NTC
82032
| Voor OE nummer | 8942220010 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Groen |
€ 12,50
€ 8,75
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82060
1/8"-27NPTF, 19 mm, NTC
82060
| Voor OE nummer | 6193368 |
| Schroefdraadmaat | 1/8"-27NPTF |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 11,51
€ 6,56
- -43%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 821004
1/8" 27NPTF, NTC
821004
| Voor OE nummer | 6145142 |
| Schroefdraadmaat | 1/8" 27NPTF |
| Sleutelwijdte | 13 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 1 |
| Type stekker | Schroefverbinding |
| Kleurmarkering | Bruin |
€ 12,45
€ 9,09
- -27%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 821027
856918510A, M8x0,75 mm
821027
| Voor OE nummer | 856918510A |
| Schroefdraadmaat | M8x0,75 mm |
| Aantal contacten | 1 |
€ 13,84
€ 14,25
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor Meat Doria 82107
M 12x1,5, 19 mm, rechthoekig
82107
| Voor OE nummer | 30777334 |
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Lichtgrijs |
€ 13,90
€ 6,96
- -50%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82108
3/8"-18NPTF, 19 mm, rechthoekig
82108
| Voor OE nummer | 4337456 |
| Schroefdraadmaat | 3/8"-18NPTF |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Grijs |
€ 11,98
€ 8,39
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82194
1920KP, M 12x1,5, 19 mm, NTC
82194
| Voor OE nummer | 1920KP |
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Wit |
€ 18,62
€ 9,87
- -47%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82400
KLK118840, M12x1,5 mm, 19 mm, Driehoekig
82400
| Voor OE nummer | KLK118840 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Driehoekig |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 18,72
€ 11,42
- -39%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82405
3F1Z12A648A, 3/8"x 18 NPTF, 19 mm, NTC
82405
| Voor OE nummer | 3F1Z12A648A |
| Schroefdraadmaat | 3/8"x 18 NPTF |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Stekkerkleur | Grijs |
€ 15,26
€ 10,68
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82411
0PN1118840, 3/8" GAS
82411
| Voor OE nummer | 0PN1118840 |
| Schroefdraadmaat | 3/8" GAS |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Aantal contacten | 2 |
€ 23,35
€ 23,35
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82446
1/8" BSPT, zwart
82446
| Voor OE nummer | 8342087703000 |
| Lengte [mm] | 40 |
| Schroefdraadmaat | 1/8" BSPT |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 1 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Inbouwdiepte [mm] | 20 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
€ 5,37
€ 5,37
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82467
3L8Z12A648AA, Ovaal, lichtgrijs
82467
| Voor OE nummer | 3L8Z12A648AA |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Lichtgrijs |
€ 17,48
€ 16,26
- -7%
Tijdelijk uitverkocht
€ 14,40
€ 8,93
- -38%
Tijdelijk uitverkocht
€ 17,04
€ 10,56
- -38%
Tijdelijk uitverkocht
€ 42,47
€ 9,34
- -78%
Tijdelijk uitverkocht
€ 35,33
€ 7,07
- -80%
Tijdelijk uitverkocht
€ 23,76
€ 14,74
- -38%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken