Mercedes V Klasse Temperatuursensor
M14 x 1,5, zwart, Met afdichtring
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Dikte [mm] | 51 |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,5
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Dikte [mm] | 58 |
| Sleutelwijdte | 22 |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,5, 006 542 34 17
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Dikte [mm] | 54 |
| Voor OE nummer | 006 542 34 17 |
| Sleutelwijdte | 19 |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
000 905 61 02, Met afdichtring
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Buitendiameter [mm] | 9, 18 |
| Dikte [mm] | 50 |
| Breedte [mm] | 30 |
| Voor OE nummer | 000 905 61 02 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
000 905 64 04, Na turbolader
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Voor OE nummer | 000 905 64 04 |
| Inbouwplaats | Na turbolader |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met pakking, met veer, grijs
| Schroeflengte onder kop [mm] | 20 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking, met veer |
| Kleurmarkering | Grijs |
- -69%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,5, Na turbolader
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Inbouwplaats | Na turbolader |
| Kabellengte [mm] | 230 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,5, zwart
| Schakelpunt [°C] | 120 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Lengte [mm] | 52 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Kleurmarkering | Zwart |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -23%
- -9%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M14x1.5, met synthetisch vet, Ovaal
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 475 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met synthetisch vet |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwdiepte [mm] | 50 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
- -23%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
DENSO, M14x1.5, PTC
| Brutogewicht [g] | 86 |
| Gewicht [g] | 56 |
| Kwaliteit | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 320 |
| Sensortype | PTC |
| Aantal contacten | 2 |
- -11%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,5, Na turbolader
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Inbouwplaats | Na turbolader |
| Kabellengte [mm] | 230 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,5, 006 542 34 17
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Dikte [mm] | 54 |
| Voor OE nummer | 006 542 34 17 |
| Sleutelwijdte | 19 |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geschroefd, M14x1.5
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Voor OE nummer | 062919501 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -43%
DENSO, M14x1.5, PTC
| Brutogewicht [g] | 90 |
| Gewicht [g] | 60 |
| Kwaliteit | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 415 |
| Sensortype | PTC |
| Aantal contacten | 2 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
OE EQUIVALENT, 06A 919 501 A, NTC, D-vorm
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Behuizing diameter [mm] | 20 |
| Diameter steun [mm] | 25 |
| Voor OE nummer | 06A 919 501 A |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwdiepte [mm] | 20 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Donkergrijs |
Geschroefd, M14x1,5, NTC
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 4 |
Geschroefd
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Kabellengte [mm] | 310 |
| Aantal contacten | 2 |
- -23%
Met afdichtring
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
14x1.5, Zonder afdichtring
| Schroefdraadmaat | 14x1.5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afdichtring |
14x1.5, Zonder afdichtring
| Schroefdraadmaat | 14x1.5 |
| Aantal contacten | 4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afdichtring |
14x1.5, Zonder afdichtring
| Schroefdraadmaat | 14x1.5 |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afdichtring |
062 919 501, 008 542 56 17, M 14x1,5, 19 mm
| Voor OE nummer | 062 919 501, 008 542 56 17 |
| Schroefdraadmaat | M 14x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwdiepte [mm] | 24 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
OE EQUIVALENT, A 011 542 51 17, M 14x1,5 mm, 22 mm
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Voor OE nummer | A 011 542 51 17 |
| Schroefdraadmaat | M 14x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 22 mm |
| Aantal contacten | 4 |
| Connectorhuisvorm | Hoekig |
| Stekkerkleur | Zwart |
NTC, blauw
| Spanning (Volt) | 12 |
| Sensortype | NTC |
| Kleurmarkering | Blauw |
- -11%
NTC, grijs
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lengte [mm] | 20 |
| Sensortype | NTC |
| Kleurmarkering | Grijs |
- -31%