×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Mercedes V Klasse Temperatuursensor
€ 38,30
€ 24,89
- -35%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor FAE 33860
M 14x1,5, NTC, zwart
33860
| Schroefdraadmaat | M 14x1,5 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 4 |
| Behuizingskleur | Zwart |
€ 62,77
€ 27,00
- -57%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur FAE 68027
Uitlaatgasturbo, M14x1,5, wit, zwart
68027
| Inbouwplaats | Uitlaatgasturbo |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Kabellengte [mm] | 327 |
| Stekkerkleur | Wit, zwart |
€ 208,16
€ 87,42
- -58%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur FAE 68029
M14x1,5, beige, zwart
68029
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Kabellengte [mm] | 347 |
| Stekkerkleur | Beige, zwart |
€ 188,57
€ 79,19
- -58%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur FAE 68040
M14x1,5, wit, zwart
68040
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Kabellengte [mm] | 461 |
| Stekkerkleur | Wit, zwart |
€ 235,76
€ 96,65
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur FAE 68060
M14x1,5, geel, zwart
68060
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Kabellengte [mm] | 436 |
| Stekkerkleur | Geel, zwart |
€ 219,01
€ 91,98
- -58%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Mahle Original TSE 23
Met pakking
TSE 23
| Verpakkingshoogte [cm] | 9,20 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,70 |
| Nettogewicht [g] | 20 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 2 |
€ 47,64
€ 20,96
- -56%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Topran 109 896
NTC, grijs, D-vorm, Ovaal
109 896
| Voor aanbevolen reparatie aanwijzingen, zie toebehoorlijst | |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Kleurmarkering | Grijs |
| Connectorhuisvorm | D-vorm, Ovaal |
€ 18,66
€ 6,34
- -66%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Topran 111 363
M 14 x 1,5, NTC, Met afdichtring
111 363
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,5 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
€ 50,02
€ 20,51
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Meat Doria 12104
12104
| Voor OE nummer | 0009055202 |
| Totale lengte [mm] | 470 |
| Kabellengte [mm] | 315 |
| Aantal contacten | 2 |
€ 114,59
€ 114,59
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Meat Doria 12120
12120
| Voor OE nummer | 172000155010 |
| Totale lengte [mm] | 580 |
| Kabellengte [mm] | 430 |
| Aantal contacten | 2 |
€ 69,05
€ 69,05
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Meat Doria 12453
12453
| Voor OE nummer | 0081533728 |
| Kabellengte [mm] | 230 |
| Aantal contacten | 2 |
€ 88,21
€ 88,21
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Meat Doria 12609
A0009055305
12609
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | A0009055305 |
| Kabellengte [mm] | 440 |
| Aantal contacten | 2 |
€ 89,41
€ 89,41
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Meat Doria 12623
12623
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 0009053904 |
| Kabellengte [mm] | 400 |
| Aantal contacten | 2 |
€ 89,41
€ 89,41
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Meat Doria 12760
A0009055105
12760
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | A0009055105 |
| Kabellengte [mm] | 380 |
| Aantal contacten | 2 |
€ 69,05
€ 69,05
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Meat Doria 12831
A0009059007
12831
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | A0009059007 |
| Totale lengte [mm] | 480 |
| Kabellengte [mm] | 290 |
| Aantal contacten | 2 |
€ 89,41
€ 89,41
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82037
025906041A, rechthoekig, blauw
82037
| Voor OE nummer | 025906041A |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Inbouwdiameter [mm] | 20 |
| Stekkerkleur | Blauw |
| Diameter [mm] | 25,5 |
€ 6,74
€ 4,72
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82190
NTC, Ovaal, zwart
82190
| Voor OE nummer | 0009050700 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Inbouwdiepte [mm] | 23 |
€ 10,07
€ 7,04
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82191
M 14x1,5 mm, 22 mm, Hoekig
82191
| Voor OE nummer | 0115425117 |
| Schroefdraadmaat | M 14x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 22 mm |
| Aantal contacten | 4 |
| Connectorhuisvorm | Hoekig |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 17,79
€ 12,45
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82262
2D0919501B, paars, zwart
82262
| Voor OE nummer | 2D0919501B |
| Aantal contacten | 4 |
| Kleurmarkering | Paars |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 23,40
€ 19,42
- -17%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82278
M 14x1,5, 19 mm
82278
| Voor OE nummer | 0085425617 |
| Schroefdraadmaat | M 14x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwdiepte [mm] | 24 |
€ 18,72
€ 10,48
- -44%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82404
NTC, Ovaal, zwart
82404
| Voor OE nummer | 0009050600 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwdiameter [mm] | 9 |
| Diameter [mm] | 18 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 13,43
€ 9,40
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Binnentemperatuur sensor Meat Doria 82454
Voor voertuigen met automatische airco, Hoekig
82454
| Voor OE nummer | 2208300372 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met automatische airco |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Hoekig |
€ 21,07
€ 14,75
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Vemo V10-99-0001
Steunveer, grijs, Met afdichtring, blauw
V10-99-0001
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Hoogte [mm] | 57 |
| Veervorm | Steunveer |
| Lengte [mm] | 20 |
| Kleur | Grijs |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Diameter [mm] | 26 |
| Behuizingskleur | Blauw |
€ 10,79
€ 16,52
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Vemo V30-72-0083
M14x1,5, Met pakking, zwart
V30-72-0083
| Schakelpunt [°C] | 120 |
| Lengte [mm] | 57 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 1 |
| Kleurmarkering | Zwart |
€ 5,30
€ 7,26
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Vemo V30-72-0123
M14x1,5, blauw, voor voertuigen met airco
V30-72-0123
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Kleur | Blauw |
| Uitvoering | Voor voertuigen met airco |
€ 13,03
€ 18,38
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Vemo V30-72-0124
Met pakking
V30-72-0124
| Hoogte [mm] | 18,2 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 2 |
€ 8,58
€ 13,81
Tijdelijk uitverkocht