×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Mercedes Vito Temperatuursensor
Temperatuursensor Fispa 82.454
062 919 501, 008 542 56 17, M 14x1,5, 19 mm
82.454
| Voor OE nummer | 062 919 501, 008 542 56 17 |
| Schroefdraadmaat | M 14x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwdiepte [mm] | 24 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
€ 27,83
€ 27,83
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Fispa 82.500
OE EQUIVALENT, A 011 542 51 17, M 14x1,5 mm, 22 mm
82.500
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Voor OE nummer | A 011 542 51 17 |
| Schroefdraadmaat | M 14x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 22 mm |
| Aantal contacten | 4 |
| Connectorhuisvorm | Hoekig |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 26,14
€ 26,14
Tijdelijk uitverkocht
€ 152,33
€ 127,96
- -16%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Febi Bilstein 100830
M14 x 1,5
100830
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 17 |
€ 96,80
€ 60,98
- -37%
Tijdelijk uitverkocht
€ 85,90
€ 73,87
- -14%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Magneti Marelli 172000061010
M14x1,5
172000061010
| Lengte [mm] | 384 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
€ 89,53
€ 79,68
- -11%
Tijdelijk uitverkocht
€ 73,80
€ 67,16
- -9%
Tijdelijk uitverkocht
€ 91,95
€ 69,88
- -24%
Tijdelijk uitverkocht
€ 90,74
€ 66,24
- -27%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Metzger 0894002
0894002
| Alternatieve reparatieset | 0894702 |
| Kabellengte [mm] | 315 |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE GREENPARTS |
€ 177,00
€ 177,00
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Metzger 0894076
0894076
| Alternatieve reparatieset | 0894776 |
| Totale lengte [mm] | 540 |
| Kabellengte [mm] | 480 |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
€ 179,83
€ 179,83
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Metzger 08941016
Gebogen, Ovaal, zwart
08941016
| Vorm | Gebogen |
| Kabellengte [mm] | 455 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
€ 131,87
€ 131,87
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Metzger 08941017
Gebogen, Ovaal, zwart
08941017
| Vorm | Gebogen |
| Kabellengte [mm] | 530 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
€ 131,87
€ 131,87
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Metzger 08941064
Ovaal
08941064
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
€ 177,81
€ 177,81
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Metzger 08941065
Voor SCR-katalysator, Ovaal
08941065
| Inbouwplaats | Voor SCR-katalysator |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
€ 241,30
€ 241,30
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Metzger 0894299
0894299
| Alternatieve reparatieset | 0894586 |
| Kabellengte [mm] | 390 |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE GREENPARTS |
€ 185,52
€ 185,52
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Metzger 0894389
IAM
0894389
| Kabellengte [mm] | 450 |
| Aantal contacten | 2 |
| Versie | IAM |
€ 93,15
€ 93,15
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Metzger 0894586
IAM
0894586
| Alternatieve reparatieset | 0894299 |
| Kabellengte [mm] | 390 |
| Aantal contacten | 2 |
| Versie | IAM |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
€ 100,12
€ 100,12
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Metzger 0894702
Gesloten sensorconstructie, IAM
0894702
| Alternatieve reparatieset | 0894002 |
| Kabellengte [mm] | 315 |
| Sensortype | Gesloten sensorconstructie |
| Aantal contacten | 2 |
| Versie | IAM |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
€ 97,70
€ 97,70
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Metzger 0894776
Gesloten sensorconstructie, IAM
0894776
| Alternatieve reparatieset | 0894076 |
| Kabellengte [mm] | 480 |
| Sensortype | Gesloten sensorconstructie |
| Aantal contacten | 2 |
| Versie | IAM |
€ 153,84
€ 153,84
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Metzger 0894802
0894802
| Kabellengte [mm] | 230 |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
€ 182,13
€ 182,13
Tijdelijk uitverkocht
€ 129,23
€ 129,23
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Metzger 0894897
PTC, gesloten sensorconstructie, met isolatie van gegolfde pijp
0894897
| Alternatieve reparatieset | 0894135 |
| Kabellengte [mm] | 480 |
| Sensortype | PTC, gesloten sensorconstructie |
| Aantal contacten | 2 |
| Uitvoering leidingisolatie | Met isolatie van gegolfde pijp |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
€ 104,96
€ 104,96
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Metzger 0894994
Na katalysator, voor voertuigen met stuur links
0894994
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
€ 171,44
€ 171,44
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Metzger 0905116
M 14x1,5, Met pakking, zwart
0905116
| Schroefdraadmaat | M 14x1,5 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 4 |
| Behuizingskleur | Zwart |
€ 13,62
€ 13,62
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Metzger 0905134
Zwart, Met pakking
0905134
| Vermogen [W] | 0,06 |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
€ 12,17
€ 12,17
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Metzger 0905137
M 14x1,5, zwart, Met pakking
0905137
| Vermogen [W] | 0,06 |
| Schroefdraadmaat | M 14x1,5 |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
€ 10,09
€ 10,09
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Metzger 0905141
M 14x1,5, groen, Met pakking
0905141
| Schroefdraadmaat | M 14x1,5 |
| Kleur | Groen |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 2 |
| Vermogen [W] | 0,06 |
€ 19,74
€ 19,74
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken