×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Renault Fluence Temperatuursensor
€ 48,19
€ 27,47
- -43%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor FAE 33811
Zwart
33811
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwdiameter [mm] | 20 |
| Behuizingskleur | Zwart |
€ 35,90
€ 19,75
- -45%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82115
2263000QAH, M 12x1,5, 19 mm, Ovaal
82115
| Voor OE nummer | 2263000QAH |
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 14,41
€ 8,22
- -43%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82187
2263000QAF, Hoekig, zwart
82187
| Voor OE nummer | 2263000QAF |
| Aantal contacten | 4 |
| Connectorhuisvorm | Hoekig |
| Inbouwdiameter [mm] | 20 |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 11,98
€ 8,39
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82241
226300007R, M12x1,5, Ovaal
82241
| Voor OE nummer | 226300007R |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 18,72
€ 11,42
- -39%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82242
2263000Q0K, NTC, Ovaal, zwart
82242
| Voor OE nummer | 2263000Q0K |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwdiameter [mm] | 20 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 16,12
€ 16,12
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82242E
NTC, Ovaal, zwart
82242E
| Voor OE nummer | 4433120 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwdiameter [mm] | 20 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 11,70
€ 8,19
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82270
16970BN700, M12x1,25 mm, NTC
82270
| Voor OE nummer | 16970BN700 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,25 mm |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Stekkerkleur | Groen |
€ 13,90
€ 9,73
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
€ 25,17
€ 10,07
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Calorstat By Vernet WS3081
M12x1.5
WS3081
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
€ 41,32
€ 24,79
- -40%
Tijdelijk uitverkocht
€ 14,52
€ 8,28
- -43%
Tijdelijk uitverkocht
Olietemperatuursensor Vemo V38-72-0004
Zwart, Met afdichtring, M12 x 1,5, Cilinderkop
V38-72-0004
| Behuizingskleur | Zwart |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,5 |
| Inbouwplaats | Cilinderkop |
€ 7,68
€ 10,68
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Bougicord 1473114
T5, voor roetfilter
1473114
| Positie / graad | T5 |
| Totale lengte [mm] | 865 |
| Kabellengte [mm] | 770 |
| Uitlaatsysteem | Voor roetfilter |
€ 113,55
€ 113,55
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Bougicord 1473116
T4, Na turbolader
1473116
| Positie / graad | T4 |
| Totale lengte [mm] | 350 |
| Kabellengte [mm] | 230 |
| Uitlaatsysteem | Na turbolader |
€ 110,39
€ 110,39
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Bougicord 1473117
T4, na roetfilter
1473117
| Positie / graad | T4 |
| Kabellengte [mm] | 230 |
| Uitlaatsysteem | Na roetfilter |
€ 101,42
€ 101,42
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Bougicord 1473181
T3, Voor turbolader
1473181
| Positie / graad | T3 |
| Kabellengte [mm] | 525 |
| Uitlaatsysteem | Voor turbolader |
€ 96,13
€ 96,13
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Bougicord 1473186
T3, Voor turbolader
1473186
| Positie / graad | T3 |
| Kabellengte [mm] | 300 |
| Uitlaatsysteem | Voor turbolader |
€ 100,10
€ 100,10
Tijdelijk uitverkocht
€ 84,24
€ 84,24
Tijdelijk uitverkocht
€ 86,91
€ 86,91
Tijdelijk uitverkocht
€ 20,91
€ 6,69
- -68%
Tijdelijk uitverkocht
€ 205,86
€ 72,06
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor, uitlaatgastemperatuur Delphi Diesel TS30048-12B1
TS30048-12B1
| Kabellengte [mm] | 225 |
| Aantal contacten | 2 |
€ 111,32
€ 89,06
- -20%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor, uitlaatgastemperatuur Delphi Diesel TS30372-12B1
TS30372-12B1
| Kabellengte [mm] | 585 |
| Aantal contacten | 2 |
€ 123,42
€ 86,39
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor, uitlaatgastemperatuur Metzger 08941102
Bruin, IAM
08941102
| Totale lengte [mm] | 377 |
| Stekkerkleur | Bruin |
| Versie | IAM |
€ 109,35
€ 109,35
Tijdelijk uitverkocht
Sensor, uitlaatgastemperatuur Metzger 08941107
Na uitlaatgasrecirculatiekoeler, zwart
08941107
| Inbouwplaats | Na uitlaatgasrecirculatiekoeler |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
€ 116,50
€ 116,50
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur ERA 550913
550913
| Kabellengte [mm] | 260 |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwdiepte [mm] | 49 |
€ 239,31
€ 95,72
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur ERA 550915
550915
| Kabellengte [mm] | 250 |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
€ 246,65
€ 98,66
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur ERA 550997
Met kabel, rechthoekig, bruin
550997
| Kabellengte [mm] | 260 |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwdiepte [mm] | 49 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Bruin |
€ 418,42
€ 167,37
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur ERA 551009
551009
| Kabellengte [mm] | 480 |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwdiepte [mm] | 99 |
€ 212,40
€ 84,97
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Maxgear 21-0129
M12x1,5, M12 x 1,5, grijs
21-0129
| Lengte [mm] | 61 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5, M12 x 1,5 |
| Kleur | Grijs |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aantal contacten | 2 |
€ 13,12
€ 5,64
- -57%
Tijdelijk uitverkocht