Renault Laguna Temperatuursensor
- -7%
Geschroefd
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Kabellengte [mm] | 560 |
| Aantal contacten | 2 |
- -12%
- -26%
Electrisch, voor turbolader, M12 x 1,25 mm
| Geleidingswaarde | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Inbouwplaats | Voor turbolader |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 mm |
| Kabellengte [mm] | 475 |
Electrisch, voor turbolader, M12 x 1,25 mm
| Geleidingswaarde | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Inbouwplaats | Voor turbolader |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 mm |
| Kabellengte [mm] | 670 |
Geschroefd, M12x1,5, NTC
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Tollerantie [%] | 7, 5 |
| Temperatuurbereik [°C] | 80, 25 |
| Weerstand [Ohm] | 331, 2795 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
- -14%
12x1.5, Met afdichtring
| Schroefdraadmaat | 12x1.5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
12x1.5, Zonder afdichtring
| Schroefdraadmaat | 12x1.5 |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afdichtring |
Recht, RN101J CW, Na katalysator, GENUINE
| Vorm | Recht |
| Voor OE nummer | RN101J CW |
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Totale lengte [mm] | 530 |
| Kabellengte [mm] | 380 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Geel |
| Alternatief artikel | 82.1003A2 |
Recht, 22 64 062 29R, na roetfilter, GENUINE
| Vorm | Recht |
| Voor OE nummer | 22 64 062 29R |
| Inbouwplaats | Na roetfilter |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Totale lengte [mm] | 900 |
| Kabellengte [mm] | 770 |
| Aantal contacten | 2 |
| Stekkerkleur | Grijs |
| Alternatief artikel | 82.1183A2 |
L Form, 82 00 960 381, Na turbolader, GENUINE
| Vorm | L Form |
| Voor OE nummer | 82 00 960 381 |
| Inbouwplaats | Na turbolader |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Kabellengte [mm] | 225 |
| Aantal contacten | 2 |
| Stekkerkleur | Bruin |
Recht, 22630 5X20B, voor roetfilter, GENUINE
| Vorm | Recht |
| Voor OE nummer | 22630 5X20B |
| Inbouwplaats | Voor roetfilter |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Totale lengte [mm] | 400 |
| Kabellengte [mm] | 280 |
| Aantal contacten | 2 |
| Stekkerkleur | Grijs |
| Alternatief artikel | 82.1196A2 |
Recht, voor roetfilter, OE EQUIVALENT, grijs
| Vorm | Recht |
| Inbouwplaats | Voor roetfilter |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Totale lengte [mm] | 400 |
| Kabellengte [mm] | 280 |
| Aantal contacten | 2 |
| Stekkerkleur | Grijs |
| Voor artikelnummer | 82.1196A2 |
Recht, 82 00 702 888, 82 00 220 526, voor roetfilter
| Vorm | Recht |
| Voor OE nummer | 82 00 702 888, 82 00 220 526 |
| Inbouwplaats | Voor roetfilter |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Kabellengte [mm] | 380 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Lichtblauw |
| Alternatief artikel | 82.1197A2 |
Recht, 82 00 629 249, GENUINE
| Vorm | Recht |
| Voor OE nummer | 93198108, 82 00 629 249 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Kabellengte [mm] | 370 |
| Aantal contacten | 2 |
| Stekkerkleur | Bruin |
| Alternatief artikel | 82.208A2 |
Recht, 82 00 941 746, GENUINE, geel
| Vorm | Recht |
| Voor OE nummer | 82 00 941 746 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Totale lengte [mm] | 710 |
| Kabellengte [mm] | 540 |
| Aantal contacten | 2 |
| Stekkerkleur | Geel |
Recht, 82 00 921 749, GENUINE, 82.300A2
| Vorm | Recht |
| Voor OE nummer | 82 00 921 749 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Totale lengte [mm] | 380 |
| Kabellengte [mm] | 225 |
| Aantal contacten | 2 |
| Alternatief artikel | 82.300A2 |
M12x1,5, 82 00 702 968, NTC
| Buitendraad [mm] | M12x1,5 |
| Voor OE nummer | 82 00 702 968 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Blauw |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
M 12x1,5, zwart, OE EQUIVALENT
| Buitendraad [mm] | M 12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Aantal contacten | 3 |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
NTC, Female, Kunststof, rechthoekig
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Type stekker | Female |
| Materiaal | Kunststof |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aanvullende informatie | ** FIRST FIT ** |
- -9%
M12x1,5, 21 mm, NTC, Male
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Type stekker | Male |
| Materiaal | Messing |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
- -9%
Voor voertuigen zonder airco
| Schakelpunt [°C] | 115 |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder airco |
| Aantal contacten | 2 |
M12 x 1,5, zwart
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Aantal contacten | 3 |
| Kleurmarkering | Zwart |
Met afdichtring, zwart
| Schakelpunt [°C] | 120 |
| Sleutelwijdte | 13 |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Behuizingskleur | Zwart |
Groen, Hoekig
| Schakelpunt [°C] | 120 |
| Kleur | Groen |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Hoekig |
- -5%
M14 x 1,25, bruin
| Gewicht [kg] | 0,05942 |
| Schakelpunt [°C] | 125 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Aantal contacten | 2 |
| Kleurmarkering | Bruin |