×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Renault Megane Temperatuursensor
Sensor uitlaatgastemperatuur Meat Doria 12172E
OE EQUIVALENT, grijs
12172E
| Voor OE nummer | 4407954 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Kabellengte [mm] | 450 |
| Aantal contacten | 2 |
| Stekkerkleur | Grijs |
€ 88,89
€ 88,89
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Meat Doria 12289
Rechthoekig, groen
12289
| Voor OE nummer | 8200688566 |
| Totale lengte [mm] | 400 |
| Kabellengte [mm] | 260 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Groen |
€ 75,96
€ 75,96
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Meat Doria 12291
226403788R, bruin
12291
| Voor OE nummer | 226403788R |
| Totale lengte [mm] | 670 |
| Kabellengte [mm] | 520 |
| Aantal contacten | 2 |
| Stekkerkleur | Bruin |
€ 86,32
€ 86,32
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Meat Doria 12291E
OE EQUIVALENT, bruin
12291E
| Voor OE nummer | 368810 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Totale lengte [mm] | 670 |
| Kabellengte [mm] | 520 |
| Aantal contacten | 2 |
| Stekkerkleur | Bruin |
€ 93,76
€ 93,76
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Meat Doria 12302E
OE EQUIVALENT, rechthoekig, lichtblauw
12302E
| Voor OE nummer | 8200220526 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Kabellengte [mm] | 380 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Lichtblauw |
€ 117,59
€ 117,59
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Meat Doria 12304E
OE EQUIVALENT
12304E
| Voor OE nummer | 8200420764 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Totale lengte [mm] | 845 |
| Kabellengte [mm] | 720 |
| Aantal contacten | 2 |
€ 102,79
€ 102,79
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Meat Doria 12306
Zwart
12306
| Voor OE nummer | 8200688567 |
| Kabellengte [mm] | 720 |
| Aantal contacten | 2 |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 86,32
€ 86,32
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Meat Doria 12599
226587733R
12599
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 226587733R |
| Kabellengte [mm] | 555 |
| Aantal contacten | 2 |
€ 118,08
€ 118,08
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur NRF 707213
Met synthetisch vet, Ovaal
707213
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kabellengte [mm] | 512, 600 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met synthetisch vet |
| Aantal contacten | 4 |
| Inbouwdiepte [mm] | 50, 30 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
€ 139,15
€ 100,19
- -28%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor NRF 727118
Geklemd, NTC, Met afdichtring
727118
| Monteerwijze | Geklemd |
| Voor OE nummer | 09109661 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Wit |
€ 16,94
€ 6,10
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82096
NTC, rechthoekig, wit
82096
| Voor OE nummer | 30809548 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Wit |
€ 10,07
€ 7,04
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 821029
M14x1,25 mm, Ovaal, groen
821029
| Voor OE nummer | 7700805612 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Kleurmarkering | Groen |
| Stekkerkleur | Bruin |
€ 28,73
€ 31,59
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82115
2263000QAH, M 12x1,5, 19 mm, Ovaal
82115
| Voor OE nummer | 2263000QAH |
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 14,41
€ 8,22
- -43%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82138
M 12x1,5, zwart
82138
| Voor OE nummer | 8200561449 |
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Aantal contacten | 3 |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 10,58
€ 6,03
- -43%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82187
2263000QAF, Hoekig, zwart
82187
| Voor OE nummer | 2263000QAF |
| Aantal contacten | 4 |
| Connectorhuisvorm | Hoekig |
| Inbouwdiameter [mm] | 20 |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 11,98
€ 8,39
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82241
226300007R, M12x1,5, Ovaal
82241
| Voor OE nummer | 226300007R |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 18,72
€ 11,42
- -39%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82242
2263000Q0K, NTC, Ovaal, zwart
82242
| Voor OE nummer | 2263000Q0K |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwdiameter [mm] | 20 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 16,12
€ 16,12
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82242E
NTC, Ovaal, zwart
82242E
| Voor OE nummer | 4433120 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwdiameter [mm] | 20 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 11,70
€ 8,19
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82270
16970BN700, M12x1,25 mm, NTC
82270
| Voor OE nummer | 16970BN700 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,25 mm |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Stekkerkleur | Groen |
€ 13,90
€ 9,73
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Dt Spare Parts 6.33327
M12 x 1,5, 2 jaar garantie
6.33327
| Nettogewicht [g] | 16 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 29,85
€ 8,95
- -70%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Dt Spare Parts 6.33328
M12 x 1,5, 2 jaar garantie
6.33328
| Nettogewicht [g] | 26,5 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 27,55
€ 11,30
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Blue Print ADN17205
22630-7Y000, Met afdichtring
ADN17205
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Voor OE nummer | 22630-7Y000 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
€ 19,36
€ 12,97
- -33%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Blue Print ADN17267
22630-00Q0K, zwart
ADN17267
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Voor OE nummer | 22630-00Q0K |
| Kleur | Zwart |
€ 17,57
€ 11,77
- -33%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Mahle Original TSE 11
M12x1.5, Met pakking
TSE 11
| Verpakkingshoogte [cm] | 9,20 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,70 |
| Nettogewicht [g] | 22 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 3 |
€ 64,75
€ 35,61
- -45%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Topran 207 063
NTC, zwart, rechthoekig
207 063
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 4 |
| Kleurmarkering | Zwart |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
€ 18,55
€ 6,68
- -64%
Tijdelijk uitverkocht