Renault Scenic Temperatuursensor
Uitlaatgasturbo
| Inbouwplaats | Uitlaatgasturbo |
| Aantal contacten | 2 |
- -9%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
| Kabellengte [mm] | 770 |
| Aantal contacten | 2 |
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Rechthoekig, grijs
| Kabellengte [mm] | 400 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Grijs |
- -9%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
NTC, Female, Kunststof, rechthoekig
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 4 |
| Type stekker | Female |
| Materiaal | Kunststof |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aanvullende informatie | ** FIRST FIT ** |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Geschroefd, 226306024R, M12x1.5
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Voor OE nummer | 226306024R |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Zwart |
- -30%
Geschroefd, 226300007R, M12x1.5
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Voor OE nummer | 226300007R |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Geschroefd, M12x1.25
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Voor OE nummer | 9467599980 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Geschroefd, M12x1.25mm, NTC
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25mm |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Kabellengte [mm] | 174 |
| Sensortype | NTC |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met synthetisch vet |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwdiepte [mm] | 29,5 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Geschroefd, M12x1,5, NTC
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Zwart |
- -32%
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -17%
- -11%
- -13%
- -4%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Geschroefd
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Kabellengte [mm] | 246 |
| Aantal contacten | 2 |
- -9%
| Kabellengte [mm] | 213 |
| Aantal contacten | 2 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -22%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor roetfilter, Ovaal
| Inbouwplaats | Voor roetfilter |
| Totale lengte [mm] | 514 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
- -11%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
- -1%
226404490R, DENSO, M12x1.25, NTC
| Brutogewicht [g] | 64 |
| Gewicht [g] | 36 |
| Voor OE nummer | 226404490R |
| Kwaliteit | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25 |
| Kabellengte [mm] | 283 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
M 12x1,5, zwart
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Zwart |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -3%
- -7%
Geschroefd
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Kabellengte [mm] | 560 |
| Aantal contacten | 2 |
- -12%
- -1%
Electrisch, voor turbolader, M12 x 1,25 mm
| Geleidingswaarde | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Inbouwplaats | Voor turbolader |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 mm |
| Kabellengte [mm] | 475 |
Electrisch, voor turbolader, M12 x 1,25 mm
| Geleidingswaarde | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Inbouwplaats | Voor turbolader |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 mm |
| Kabellengte [mm] | 670 |
12x1.5, Zonder afdichtring
| Schroefdraadmaat | 12x1.5 |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afdichtring |