×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Renault Scenic Temperatuursensor
Temperatuursensor Meat Doria 82096
NTC, rechthoekig, wit
82096
| Voor OE nummer | 30809548 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Wit |
€ 10,07
€ 7,04
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 821029
M14x1,25 mm, Ovaal, groen
821029
| Voor OE nummer | 7700805612 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Kleurmarkering | Groen |
| Stekkerkleur | Bruin |
€ 28,73
€ 31,59
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82115
2263000QAH, M 12x1,5, 19 mm, Ovaal
82115
| Voor OE nummer | 2263000QAH |
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 14,41
€ 8,22
- -43%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82138
M 12x1,5, zwart
82138
| Voor OE nummer | 8200561449 |
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Aantal contacten | 3 |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 10,58
€ 6,03
- -43%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82187
2263000QAF, Hoekig, zwart
82187
| Voor OE nummer | 2263000QAF |
| Aantal contacten | 4 |
| Connectorhuisvorm | Hoekig |
| Inbouwdiameter [mm] | 20 |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 11,98
€ 8,39
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82241
226300007R, M12x1,5, Ovaal
82241
| Voor OE nummer | 226300007R |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 18,72
€ 11,42
- -39%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82242
2263000Q0K, NTC, Ovaal, zwart
82242
| Voor OE nummer | 2263000Q0K |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwdiameter [mm] | 20 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 16,12
€ 16,12
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82242E
NTC, Ovaal, zwart
82242E
| Voor OE nummer | 4433120 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwdiameter [mm] | 20 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 11,70
€ 8,19
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82270
16970BN700, M12x1,25 mm, NTC
82270
| Voor OE nummer | 16970BN700 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,25 mm |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Stekkerkleur | Groen |
€ 13,90
€ 9,73
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
€ 27,35
€ 11,76
- -57%
Tijdelijk uitverkocht
€ 25,17
€ 10,07
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Calorstat By Vernet WS3081
M12x1.5
WS3081
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
€ 41,32
€ 24,79
- -40%
Tijdelijk uitverkocht
€ 14,52
€ 8,28
- -43%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Delphi Diesel TS10483
M22x1.5, zwart
TS10483
| Schroefdraadmaat | M22x1.5 |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Zwart |
€ 16,63
€ 12,63
- -24%
Tijdelijk uitverkocht
Olietemperatuursensor Vemo V38-72-0004
Zwart, Met afdichtring, M12 x 1,5, Cilinderkop
V38-72-0004
| Behuizingskleur | Zwart |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,5 |
| Inbouwplaats | Cilinderkop |
€ 7,68
€ 10,68
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Bougicord 1473116
T4, Na turbolader
1473116
| Positie / graad | T4 |
| Totale lengte [mm] | 350 |
| Kabellengte [mm] | 230 |
| Uitlaatsysteem | Na turbolader |
€ 110,39
€ 110,39
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Bougicord 1473117
T4, na roetfilter
1473117
| Positie / graad | T4 |
| Kabellengte [mm] | 230 |
| Uitlaatsysteem | Na roetfilter |
€ 101,42
€ 101,42
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Bougicord 1473120
T5, Na turbolader
1473120
| Positie / graad | T5 |
| Kabellengte [mm] | 385 |
| Uitlaatsysteem | Na turbolader |
€ 160,70
€ 160,70
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Bougicord 1473128
T3, Voor turbolader
1473128
| Positie / graad | T3 |
| Totale lengte [mm] | 660 |
| Kabellengte [mm] | 540 |
| Uitlaatsysteem | Voor turbolader |
€ 199,06
€ 199,06
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Bougicord 1473134
T3, Voor turbolader
1473134
| Positie / graad | T3 |
| Totale lengte [mm] | 470 |
| Kabellengte [mm] | 385 |
| Uitlaatsysteem | Voor turbolader |
€ 199,06
€ 199,06
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Bougicord 1473159
T5, voor roetfilter
1473159
| Positie / graad | T5 |
| Kabellengte [mm] | 260 |
| Uitlaatsysteem | Voor roetfilter |
€ 108,00
€ 108,00
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Bougicord 1473161
T5, voor roetfilter
1473161
| Positie / graad | T5 |
| Kabellengte [mm] | 245 |
| Uitlaatsysteem | Voor roetfilter |
€ 108,00
€ 108,00
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Bougicord 1473164
T6, na roetfilter
1473164
| Positie / graad | T6 |
| Kabellengte [mm] | 720 |
| Uitlaatsysteem | Na roetfilter |
€ 117,21
€ 117,21
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Bougicord 1473178
T9 / T10, Leiding aan uitlaatgasrecirculatieklep
1473178
| Positie / graad | T9 / T10 |
| Inbouwplaats | Leiding aan uitlaatgasrecirculatieklep |
| Kabellengte [mm] | 215 |
€ 77,69
€ 77,69
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Bougicord 1473181
T3, Voor turbolader
1473181
| Positie / graad | T3 |
| Kabellengte [mm] | 525 |
| Uitlaatsysteem | Voor turbolader |
€ 96,13
€ 96,13
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Bougicord 1473186
T3, Voor turbolader
1473186
| Positie / graad | T3 |
| Kabellengte [mm] | 300 |
| Uitlaatsysteem | Voor turbolader |
€ 100,10
€ 100,10
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Bougicord 1473243
T4 / T5, Na turbolader
1473243
| Positie / graad | T4 / T5 |
| Uitlaatsysteem | Na turbolader |
€ 175,23
€ 175,23
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur NRF 707213
Met synthetisch vet, Ovaal
707213
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kabellengte [mm] | 512, 600 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met synthetisch vet |
| Aantal contacten | 4 |
| Inbouwdiepte [mm] | 50, 30 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
€ 139,15
€ 100,19
- -28%
Tijdelijk uitverkocht
€ 84,24
€ 84,24
Tijdelijk uitverkocht
€ 20,91
€ 6,69
- -68%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken