Skoda Fabia Temperatuursensor
Met uitlaatpijpkoeling, 059 919 523A, voor de radiateur
| Alternatief artikel | 82.336 |
| Uitlaatsysteem | Met uitlaatpijpkoeling |
| Voor OE nummer | 059 919 523A |
| Inbouwplaats | Voor de radiateur |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Voor artikelnummer | 82.336A2 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
OE EQUIVALENT, 059 919 501 A, D-vorm, groen
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Behuizing diameter [mm] | 20 |
| Buitendiameter [mm] | 25,5 |
| Binnendiameter [mm] | 8,5 |
| Voor OE nummer | 059 919 501 A |
| Aantal contacten | 4 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Groen |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
OE EQUIVALENT, Vierkantvormig, 059 919 501, donkergroen
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Behuizing diameter [mm] | 20 |
| Buitendiameter [mm] | 25,5 |
| Binnendiameter [mm] | 8,5 |
| Vorm | Vierkantvormig |
| Voor OE nummer | 059 919 501 |
| Aantal contacten | 4 |
| Stekkerkleur | Donkergroen |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -16%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -16%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
- -16%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
NTC, Female, Kunststof, D-vorm
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Type stekker | Female |
| Materiaal | Kunststof |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Aanvullende informatie | ** FIRST FIT ** |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
03L 906 088 BS, Na turbolader
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Voor OE nummer | 03L 906 088 BS |
| Inbouwplaats | Na turbolader |
- -47%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
03G 906 088 AC, voor roetfilter
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Voor OE nummer | 03G 906 088 AC |
| Inbouwplaats | Voor roetfilter |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
045 906 088 G, Na turbolader
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Voor OE nummer | 045 906 088 G |
| Inbouwplaats | Na turbolader |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
045 906 088 J, Na turbolader
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Voor OE nummer | 045 906 088 J |
| Inbouwplaats | Na turbolader |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
PTC
| Kabellengte [mm] | 750 |
| Sensortype | PTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -69%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
PTC
| Kabellengte [mm] | 390 |
| Sensortype | PTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PTC
| Kabellengte [mm] | 420 |
| Sensortype | PTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
NTC
| Kabellengte [mm] | 780 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -78%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
NTC
| Kabellengte [mm] | 330 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Na turbolader
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Inbouwplaats | Na turbolader |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
03P 906 088 E, voor roetfilter
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Voor OE nummer | 03P 906 088 E |
| Inbouwplaats | Voor roetfilter |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
03L 906 088 FG, voor roetfilter
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Voor OE nummer | 03L 906 088 FG |
| Inbouwplaats | Voor roetfilter |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
059 919 523 A, zwart, Met afdichtring
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Voor OE nummer | 059 919 523 A |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
03F 919 501 B, zwart
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Voor OE nummer | 03F 919 501 B |
| Kleur | Zwart |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met pakking, met veer, grijs
| Schroeflengte onder kop [mm] | 20 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking, met veer |
| Kleurmarkering | Grijs |
- -69%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Na roetfilter, M14X1.5
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Inbouwplaats | Na roetfilter |
| Schroefdraadmaat | M14X1.5 |
| Kabellengte [mm] | 450 |
- -75%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor turbolader, M14x1,5, gesloten sensorconstructie
| Lengte [mm] | 453 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Inbouwplaats | Voor turbolader |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Sensortype | Gesloten sensorconstructie, NTC |
- -76%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
045 906 088 J, Na turbolader
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Voor OE nummer | 045 906 088 J |
| Inbouwplaats | Na turbolader |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M14 x 1,5, na roetfilter
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Inbouwplaats | Na roetfilter |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Kabellengte [mm] | 734 |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M22 x 1,5, grijs, Zonder afdichtring
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M22 x 1,5 |
| Kleur | Grijs |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afdichtring |
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M14 x 1,5, voor roetfilter
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Inbouwplaats | Voor roetfilter |
| Kabellengte [mm] | 570 |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Links, voor voertuigen met automatische airco
| Inbouwplaats | Links |
| Uitvoering | Voor voertuigen met automatische airco |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE GREENPARTS |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
05L919501B, 03N919501, Cilinderkop, AM
| Voor OE nummer | 05L919501B, 03N919501 |
| Inbouwplaats | Cilinderkop |
| Versie | AM |
- -6%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Zwart, Recht, Geknikt
| Kleur | Zwart |
| Vorm | Recht |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Geknikt |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE GREENPARTS |
- -6%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.