Skoda Fabia Temperatuursensor
M14 x 1,5, PTC, D-vorm, zwart
| Aantal nokken | 2 |
| Nettogewicht [kg] | 0,064 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 4,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Draaimoment [Nm] | 45 |
| Gewicht [kg] | 0,09 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 |
| Sensortype | PTC |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Zwart |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,5, PTC, D-vorm, bruin
| Aantal nokken | 2 |
| Nettogewicht [kg] | 0,044 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 4,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Draaimoment [Nm] | 45 |
| Gewicht [kg] | 0,07 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 |
| Sensortype | PTC |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Bruin |
- -21%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14x1.5, met synthetisch vet, D-vorm
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 598 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met synthetisch vet |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geschroefd
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Kabellengte [mm] | 695 |
| Aantal contacten | 2 |
- -30%
Na turbolader
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Inbouwplaats | Na turbolader |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M 12x1.5, bruin
| Schroefdraadmaat | M 12x1.5 |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Bruin |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
DENSO, M14x1.5, PTC
| Brutogewicht [g] | 72 |
| Gewicht [g] | 42 |
| Kwaliteit | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 535 |
| Sensortype | PTC |
| Aantal contacten | 2 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -21%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Recht, G 308, G 263, Luchtkanaal
| Vorm | Recht |
| Componentennummer | G 308, G 263 |
| Inbouwplaats | Luchtkanaal |
| Monteerwijze | Geclipst |
| Sensortype | NTC |
| Uitvoering | Voor voertuigen met airco |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | Hoekig |
| Behuizingsmateriaal | PA 66 GF 30 |
- -65%
OE EQUIVALENT, 06A 919 501 A, NTC, D-vorm
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Behuizing diameter [mm] | 20 |
| Diameter steun [mm] | 25 |
| Voor OE nummer | 06A 919 501 A |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwdiepte [mm] | 20 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Donkergrijs |
Electrisch, voor roetfilter, M14 x 1,5 mm
| Geleidingswaarde | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Inbouwplaats | Voor roetfilter |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 mm |
| Kabellengte [mm] | 465 |
Electrisch, voor roetfilter, M14 x 1,5 mm
| Geleidingswaarde | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Inbouwplaats | Voor roetfilter |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 mm |
| Kabellengte [mm] | 570 |
Electrisch, na roetfilter, M14 x 1,5 mm
| Geleidingswaarde | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Inbouwplaats | Na roetfilter |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 mm |
| Kabellengte [mm] | 820 |
- -33%
Electrisch, M14 x 1,5
| Totale lengte [mm] | 800 |
| Geleidingswaarde | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 5 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 |
| Kabellengte [mm] | 682 |
- -45%
Electrisch, voor turbolader, M14 x 1,5
| Totale lengte [mm] | 760 |
| Geleidingswaarde | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 5 |
| Inbouwplaats | Voor turbolader |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 |
| Kabellengte [mm] | 660 |
Electrisch, voor roetfilter, M14 x 1,5
| Geleidingswaarde | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 5 |
| Inbouwplaats | Voor roetfilter |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 |
| Kabellengte [mm] | 527 |
- -9%
Geschroefd, Met hitteafschermingsbuis
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Kabellengte [mm] | 685 |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met hitteafschermingsbuis |
- -23%
Geschroefd
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Kabellengte [mm] | 470 |
| Aantal contacten | 2 |
- -31%
Geschroefd
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Kabellengte [mm] | 750 |
| Aantal contacten | 2 |
- -64%
Geschroefd
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Kabellengte [mm] | 700 |
| Aantal contacten | 2 |
- -58%
Geschroefd
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Kabellengte [mm] | 550 |
| Aantal contacten | 2 |
- -3%
Gebogen, 03L 906 088 CH, GENUINE, D-vorm
| Vorm | Gebogen |
| Voor OE nummer | 03L 906 088 CH |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Totale lengte [mm] | 900 |
| Kabellengte [mm] | 705 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Oranje |
| Alternatief artikel | 82.109A2 |
Gebogen, 03L 906 088 FG, voor roetfilter, GENUINE
| Vorm | Gebogen |
| Voor OE nummer | 03L 906 088 FG |
| Inbouwplaats | Voor roetfilter |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Kabellengte [mm] | 350 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Bruin |
| Alternatief artikel | 82.110A2, 82.106A2 |
Gebogen, 03G 906 088 AC, GENUINE, D-vorm
| Vorm | Gebogen |
| Voor OE nummer | 03G 906 088 AC |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Kabellengte [mm] | 350 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Bruin |
| Alternatief artikel | 82.108A2 |
Gebogen, 03P 906 088 D, GENUINE, D-vorm
| Vorm | Gebogen |
| Voor OE nummer | 03P 906 088 D |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Kabellengte [mm] | 730 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Oranje |
| Alternatief artikel | 82.109A2 |
Gebogen, 03P 906 088 E, GENUINE, D-vorm
| Vorm | Gebogen |
| Voor OE nummer | 03P 906 088 E |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Kabellengte [mm] | 370 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Bruin |
| Alternatief artikel | 82.110A2, 82.106A2 |
L Form, 03L 906 088 GR, voor roetfilter, GENUINE
| Vorm | L Form |
| Voor OE nummer | 03L 906 088 GR |
| Inbouwplaats | Voor roetfilter |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Kabellengte [mm] | 480 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Bruin |
| Alternatief artikel | 82.1127A2 |
L Form, 04L 906 088 CJ, voor turbolader, GENUINE
| Vorm | L Form |
| Voor OE nummer | 04L 906 088 CJ |
| Inbouwplaats | Voor turbolader |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Kabellengte [mm] | 325 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Zwart |
Recht, 04L 906 088 CQ, OE EQUIVALENT, Met kabel
| Vorm | Recht |
| Voor OE nummer | 04L 906 088 CQ |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Zwart |
Gebogen, 03L 906 088 BK, GENUINE, D-vorm
| Vorm | Gebogen |
| Voor OE nummer | 03L 906 088 BK |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Totale lengte [mm] | 880 |
| Kabellengte [mm] | 730 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Alternatief artikel | 82.231A2 |
Gebogen, 03L 906 088 JG, GENUINE, D-vorm
| Vorm | Gebogen |
| Voor OE nummer | 03L 906 088 JG |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Kabellengte [mm] | 660 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Alternatief artikel | 82.232A2 |