Skoda Felicia Temperatuursensor
Geklemd, 357919501A, NTC, Met afdichtring
| Monteerwijze | Geklemd |
| Voor OE nummer | 357919501A |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Zwart |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Zwart, Zonder afdichtring, blauw
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Buitendiameter [mm] | 20 |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afdichtring |
| Kleurmarkering | Blauw |
| Nieuwe uitvoering |
- -53%
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
OE EQUIVALENT, M 12x1,5, 19 mm, NTC
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Buitendraad [mm] | M 12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Lichtblauw |
Gestekt, zwart, NTC, Met pakking
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kleur | Zwart |
| Sensortype | NTC |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 4 |
| Kleurmarkering | Groen |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Zwart |
- -10%
Zonder afdichtring
| Sleutelwijdte | 20 |
| Aantal contacten | 4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afdichtring |
12x1.5, Zonder afdichtring
| Schroefdraadmaat | 12x1.5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afdichtring |
Stekkeraansluiting, M12 x 1,5, Met afdichtring
| Monteerwijze | Stekkeraansluiting |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Groen, blauw |
- -70%
Stekkeraansluiting, 4x2.8 mm, zwart, Met afdichtring
| Monteerwijze | Stekkeraansluiting |
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Stekkeruitvoering-ID | 4x2.8 mm |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Kleurmarkering | Groen |
| Diameter [mm] | 20 |
- -67%
Met pakking, geel, blauw
| Vermogen [W] | 0,06 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 4 |
| Kleurmarkering | Geel |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Geel, blauw |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 0905458 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Versie | IAM |
Met pakking, groen, zwart
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 4 |
| Kleurmarkering | Groen |
| Behuizingskleur | Zwart |
Blauw, Met pakking, für BOSCH
| Vermogen [W] | 0,06 |
| Temperatuurbereik [°C] | 80, 25 |
| Kleur | Blauw |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Voor fabrikant | Für BOSCH |
Met pakking, geel, blauw
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 4 |
| Kleurmarkering | Geel |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Geel, blauw |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 0905458 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Versie | OE |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
6U0 919 501 B, Met pakking, blauw
| Voor OE nummer | 6U0 919 501 B |
| Lengte [mm] | 42 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 4 |
| Kleurmarkering | Blauw |
| Diameter [mm] | 25 |
357 919 501, Met pakking, groen
| Voor OE nummer | 357 919 501 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 4 |
| Kleurmarkering | Groen |
- -7%
Steunveer, 059 919 501 A, Met pakking, groen
| Veervorm | Steunveer |
| Voor OE nummer | 059 919 501 A |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 4 |
| Kleurmarkering | Groen |
Blauw, Met afdichtring, Met pakking
| Hoogte [mm] | 51,8 |
| Behuizingskleur | Blauw |
| Aantal contacten | 2 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
M12 x 1,5, blauw
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aantal contacten | 2 |
| Kleurmarkering | Blauw |
- -39%
Zwart, Met afdichtring, geel/blauw
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Kleurmarkering | Geel/blauw |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Geel/blauw |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 120 |
- -67%
M12x1.5, blauw
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Blauw |
- -10%
Zwart, groen
| Lengte [mm] | 20 |
| Kleur | Zwart |
| Aantal contacten | 4 |
| Kleurmarkering | Groen |
- -66%
M12x1,5, 580 151, 580 149
| Sleutelwijdte | 19 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Voor artikelnummer | 580 151, 580 149, 580 114, 580 113 |
M12 x 1,5, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 25 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,5 |
| Aantal contacten | 2 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -77%
M12x1.5, Met pakking
| Verpakkingshoogte [cm] | 9,20 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,70 |
| Nettogewicht [g] | 25 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 2 |
- -43%
Met pakking
| Verpakkingshoogte [cm] | 9,20 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,70 |
| Nettogewicht [g] | 28 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 4 |
- -40%
NTC, zwart/groen, rechthoekig
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 4 |
| Kleurmarkering | Zwart/groen |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
- -66%