Skoda Roomster Temperatuursensor
M14 x 1,5, PTC, D-vorm, Oranje
| Aantal nokken | 2 |
| Nettogewicht [kg] | 0,051 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 4,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Draaimoment [Nm] | 45 |
| Gewicht [kg] | 0,077 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 |
| Sensortype | PTC |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Oranje |
- -21%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -16%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -16%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M14x1,5
| Lengte [mm] | 720 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M14x1,5
| Lengte [mm] | 460 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
- -14%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M14x1,5
| Lengte [mm] | 570 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
- -20%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M14x1,5
| Lengte [mm] | 820 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M14x1,5
| Lengte [mm] | 850 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M14x1,5
| Lengte [mm] | 760 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
- -25%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
03L 906 088 BS, Na turbolader
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Voor OE nummer | 03L 906 088 BS |
| Inbouwplaats | Na turbolader |
- -47%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
03G 906 088 AC, voor roetfilter
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Voor OE nummer | 03G 906 088 AC |
| Inbouwplaats | Voor roetfilter |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Na roetfilter
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Inbouwplaats | Na roetfilter |
- -20%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PTC
| Kabellengte [mm] | 645 |
| Sensortype | PTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
PTC
| Kabellengte [mm] | 720 |
| Sensortype | PTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -62%
PTC
| Kabellengte [mm] | 780 |
| Sensortype | PTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
PTC
| Kabellengte [mm] | 870 |
| Sensortype | PTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
NTC, Met afdichtring
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
NTC, Met afdichtring
| Aantal contacten | 2 |
| Sensortype | NTC |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M14x1.5, met synthetisch vet, D-vorm
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 494 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met synthetisch vet |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwdiepte [mm] | 50 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M14x1.5, met synthetisch vet, D-vorm
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 704 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met synthetisch vet |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwdiepte [mm] | 35 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
03L906088GR, M14x1.5, met synthetisch vet, Ovaal
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 03L906088GR |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 481 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met synthetisch vet |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwdiepte [mm] | 35 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
20 mm
| Aantal contactpunten (pins) | 2 |
| Schroefdraadmaat | 20 mm |
- -74%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Gebogen, 03L 906 088 BS, GENUINE, D-vorm
| Vorm | Gebogen |
| Voor OE nummer | 03L 906 088 BS |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Kabellengte [mm] | 610 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Alternatief artikel | 82.121A2 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
NTC, voor voertuigen met airco
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aantal sensoren | 1 |
| Nominale temperatuur [°C] | 25 |
| Weerstand [Ohm] | 2700 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Sensortype | NTC |
| Uitvoering | Voor voertuigen met airco |
- -18%
Geschroefd
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Kabellengte [mm] | 735 |
| Aantal contacten | 2 |
- -40%
Geschroefd
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Kabellengte [mm] | 440 |
| Aantal contacten | 2 |
- -6%
Electrisch, voor turbolader, M14 x 1,5 mm
| Geleidingswaarde | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Inbouwplaats | Voor turbolader |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 mm |
| Kabellengte [mm] | 720 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Electrisch, M14 x 1,5 mm
| Geleidingswaarde | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 mm |
| Kabellengte [mm] | 489 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Electrisch, na roetfilter, M14 x 1,5
| Totale lengte [mm] | 860 |
| Geleidingswaarde | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 5 |
| Inbouwplaats | Na roetfilter |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 |
| Kabellengte [mm] | 750 |
- -20%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -25%