Skoda Superb Temperatuursensor
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -10%
DENSO, M14x1.5, PTC
| Brutogewicht [g] | 105 |
| Gewicht [g] | 75 |
| Kwaliteit | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 775 |
| Sensortype | PTC |
| Aantal contacten | 2 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
| Kabellengte [mm] | 230 |
| Aantal contacten | 2 |
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
03L 906 088 KA, voor turbolader
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Voor OE nummer | 03L 906 088 KA |
| Inbouwplaats | Voor turbolader |
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
03L 906 088 DK
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Voor OE nummer | 03L 906 088 DK |
- -47%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met synthetisch vet
| Kabellengte [mm] | 530 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met synthetisch vet |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -3%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M14x1.5, PTC, Ovaal, zwart
| Aantal nokken | 2 |
| Nettogewicht [kg] | 0,055 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 4,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Draaimoment [Nm] | 45 |
| Gewicht [kg] | 0,082 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
| Sensortype | PTC |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
- -21%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14x1.5, PTC, Ovaal, zwart
| Aantal nokken | 2 |
| Nettogewicht [kg] | 0,051 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 4,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Draaimoment [Nm] | 45 |
| Gewicht [kg] | 0,078 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
| Sensortype | PTC |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
- -21%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M14x1.5, met synthetisch vet, D-vorm
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 598 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met synthetisch vet |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geschroefd
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Kabellengte [mm] | 770 |
| Aantal contacten | 2 |
- -5%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M 12x1.5, bruin
| Schroefdraadmaat | M 12x1.5 |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Bruin |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Geschroefd
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Kabellengte [mm] | 850 |
| Aantal contacten | 2 |
- -7%
DENSO, M14x1.5, PTC
| Brutogewicht [g] | 72 |
| Gewicht [g] | 42 |
| Kwaliteit | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 535 |
| Sensortype | PTC |
| Aantal contacten | 2 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -21%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geschroefd, M10x1mm, NTC
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Schroefdraadmaat | M10x1mm |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Zwart |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Geschroefd
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Kabellengte [mm] | 540 |
| Aantal contacten | 2 |
- -7%
- -9%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
OE EQUIVALENT, 06A 919 501 A, NTC, D-vorm
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Behuizing diameter [mm] | 20 |
| Diameter steun [mm] | 25 |
| Voor OE nummer | 06A 919 501 A |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwdiepte [mm] | 20 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Donkergrijs |
03L906088JG, D-vorm, zwart
| Voor OE nummer | 03L906088JG |
| Kabellengte [mm] | 630 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Versie | 12043 |
Electrisch, voor roetfilter, M14 x 1,5 mm
| Geleidingswaarde | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Inbouwplaats | Voor roetfilter |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 mm |
| Kabellengte [mm] | 510 |
Electrisch, voor roetfilter, M14 x 1,5
| Totale lengte [mm] | 835 |
| Geleidingswaarde | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 5 |
| Inbouwplaats | Voor roetfilter |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 |
| Kabellengte [mm] | 765 |
Geschroefd, Met hitteafschermingsbuis
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Kabellengte [mm] | 520 |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met hitteafschermingsbuis |
- -28%
Geschroefd
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Kabellengte [mm] | 720 |
| Aantal contacten | 2 |
- -4%
Gebogen, 04L 906 088 AE, voor turbolader, GENUINE
| Vorm | Gebogen |
| Voor OE nummer | 04L 906 088 AE |
| Inbouwplaats | Voor turbolader |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Totale lengte [mm] | 680 |
| Kabellengte [mm] | 520 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Alternatief artikel | 82.1028A2 |
Recht, na roetfilter, GENUINE, Met kabel
| Vorm | Recht |
| Inbouwplaats | Na roetfilter |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Oranje |
Gebogen, 04L 906 088 AR, voor turbolader, GENUINE
| Vorm | Gebogen |
| Voor OE nummer | 04L 906 088 AR |
| Inbouwplaats | Voor turbolader |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Kabellengte [mm] | 500 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Alternatief artikel | 82.1278A2 |
L Form, 04L 906 088 DH, voor roetfilter, GENUINE
| Vorm | L Form |
| Voor OE nummer | 04L 906 088 DH |
| Inbouwplaats | Voor roetfilter |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Kabellengte [mm] | 720 |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Bruin |