Skoda Temperatuursensor
PTC
| Kabellengte [mm] | 765 |
| Sensortype | PTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PTC
| Kabellengte [mm] | 800 |
| Sensortype | PTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -71%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
NTC
| Kabellengte [mm] | 880 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PTC
| Kabellengte [mm] | 870 |
| Sensortype | PTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
NTC
| Kabellengte [mm] | 390 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -63%
PTC
| Kabellengte [mm] | 725 |
| Sensortype | PTC |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -65%
NTC, Met afdichtring
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -56%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
NTC, met veer, Met afdichtring
| Sensortype | NTC |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met veer |
| Aantal contacten | 4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -48%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
NTC, Met afdichtring
| Aantal contacten | 2 |
| Sensortype | NTC |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
NTC, Met afdichtring
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -51%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
NTC, M12x1.5, blauw
| Aantal contacten | 2 |
| Sensortype | NTC |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Kleur | Blauw |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -44%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
03L906088AJ, M14x1.5, met synthetisch vet, D-vorm
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 03L906088AJ |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 601 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met synthetisch vet |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwdiepte [mm] | 35 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
- -18%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14x1.5, met synthetisch vet, D-vorm
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 494 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met synthetisch vet |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwdiepte [mm] | 50 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
- -46%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14x1.5, met synthetisch vet, D-vorm
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 704 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met synthetisch vet |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwdiepte [mm] | 35 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14x1.5, met synthetisch vet, D-vorm
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 620 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met synthetisch vet |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwdiepte [mm] | 30 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
- -40%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
03L906088GR, M14x1.5, met synthetisch vet, Ovaal
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 03L906088GR |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 481 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met synthetisch vet |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwdiepte [mm] | 35 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14x1.5, met synthetisch vet, Ovaal
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 297 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met synthetisch vet |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
- -38%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Bruin, met synthetisch vet
| Kleur | Bruin |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met synthetisch vet |
| Aantal contacten | 3 |
- -30%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geklemd, 059919501A, NTC, met montagemateriaal
| Monteerwijze | Geklemd |
| Voor OE nummer | 059919501A |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
- -52%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Schroefaansluiting, 03N919501, NTC, Met afdichtring
| Monteerwijze | Schroefaansluiting |
| Voor OE nummer | 03N919501 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Zwart |
- -30%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geklemd, 058919501A, NTC, Met afdichtring
| Monteerwijze | Geklemd |
| Voor OE nummer | 058919501A |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Zwart |
- -26%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -55%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -75%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
20 mm
| Aantal contactpunten (pins) | 2 |
| Schroefdraadmaat | 20 mm |
- -74%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, M 10x1
| Behuizingskleur | Zwart |
| Aantal contacten | 2 |
| Schroefdraadmaat | M 10x1 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Bruin, rechthoekig
| Schakelpunt [°C] | 112, 108 |
| Aantal contacten | 4 |
| Inbouwdiameter [mm] | 20 |
| Kleurmarkering | Bruin |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Temperatuur van [°C] | 108 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 119 |
- -52%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -56%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -48%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -56%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
DENSO, M14x1.5, PTC
| Brutogewicht [g] | 108 |
| Gewicht [g] | 78 |
| Kwaliteit | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 782 |
| Sensortype | PTC |
| Aantal contacten | 2 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.