Skoda Temperatuursensor
Na turbolader
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Inbouwplaats | Na turbolader |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
04L 906 088 B, na roetfilter
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Voor OE nummer | 04L 906 088 B |
| Inbouwplaats | Na roetfilter |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
04L 906 088 E
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Voor OE nummer | 04L 906 088 E |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
04L 906 088 HT
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Voor OE nummer | 04L 906 088 HT |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
03P 906 088 E, voor roetfilter
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Voor OE nummer | 03P 906 088 E |
| Inbouwplaats | Voor roetfilter |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
03L 906 088 FG, voor roetfilter
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Voor OE nummer | 03L 906 088 FG |
| Inbouwplaats | Voor roetfilter |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M14 x 1,5, voor turbolader
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Inbouwplaats | Voor turbolader |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Kabellengte [mm] | 632 |
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
059 919 523 A, zwart, Met afdichtring
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Voor OE nummer | 059 919 523 A |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
03F 919 501 B, zwart
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Voor OE nummer | 03F 919 501 B |
| Kleur | Zwart |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met pakking, met veer, grijs
| Schroeflengte onder kop [mm] | 20 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking, met veer |
| Kleurmarkering | Grijs |
- -69%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Zwart, Zonder afdichtring, blauw
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Buitendiameter [mm] | 20 |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afdichtring |
| Kleurmarkering | Blauw |
| Nieuwe uitvoering |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Groen, met veer, Met pakking
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Buitendiameter [mm] | 20 |
| Kleur | Groen |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met veer, Met pakking |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 150 |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
1J0 907 543 A
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Voor OE nummer | 1J0 907 543 A |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Zwart
| Sleutelwijdte | 0 |
| Aantal contacten | 4 |
| Behuizingskleur | Zwart |
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Zwart
| Aantal contacten | 4 |
| Behuizingskleur | Zwart |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M22x1.5, grijs
| Schroefdraadmaat | M22x1.5 |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Grijs |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M14 x 1,5, voor roetfilter
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Inbouwplaats | Voor roetfilter |
| Kabellengte [mm] | 850 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor airco, zwart/groen, zwart
| Verwarming / Koeling | Voor airco |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Zwart/groen |
- -6%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Paars, geel, zwart/groen, zwart
| Kleur frontring | Paars, geel |
| Aantal contacten | 4 |
| Diameter [mm] | 20 |
| Behuizingskleur | Zwart/groen |
- -6%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Grijs
| Hoogte [mm] | 52 |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Grijs |
- -6%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
20 mm
| Aantal contactpunten (pins) | 4 |
| Schroefdraadmaat | 20 mm |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor roetfilter
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Inbouwplaats | Voor roetfilter |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
03L 906 088 BS, Na turbolader
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Voor OE nummer | 03L 906 088 BS |
| Inbouwplaats | Na turbolader |
- -47%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
03G 906 088 D, na roetfilter
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Voor OE nummer | 03G 906 088 D |
| Inbouwplaats | Na roetfilter |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
038 906 088 B, voor roetfilter
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Voor OE nummer | 038 906 088 B |
| Inbouwplaats | Voor roetfilter |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
03G 906 088 AC, voor roetfilter
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Voor OE nummer | 03G 906 088 AC |
| Inbouwplaats | Voor roetfilter |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
045 906 088 G, Na turbolader
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Voor OE nummer | 045 906 088 G |
| Inbouwplaats | Na turbolader |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
045 906 088 J, Na turbolader
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Voor OE nummer | 045 906 088 J |
| Inbouwplaats | Na turbolader |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M14 x 1,5, na roetfilter
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Inbouwplaats | Na roetfilter |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Kabellengte [mm] | 724 |
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.