×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Ssangyong Temperatuursensor
Temperatuursensor FAE 33695
M12x125, NTC, groen
33695
| Schroefdraadmaat | M12x125 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Groen |
€ 46,83
€ 22,01
- -53%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor FAE 33860
M 14x1,5, NTC, zwart
33860
| Schroefdraadmaat | M 14x1,5 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 4 |
| Behuizingskleur | Zwart |
€ 62,77
€ 27,00
- -57%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82191
M 14x1,5 mm, 22 mm, Hoekig
82191
| Voor OE nummer | 0115425117 |
| Schroefdraadmaat | M 14x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 22 mm |
| Aantal contacten | 4 |
| Connectorhuisvorm | Hoekig |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 17,79
€ 12,45
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82270
16970BN700, M12x1,25 mm, NTC
82270
| Voor OE nummer | 16970BN700 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,25 mm |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Stekkerkleur | Groen |
€ 13,90
€ 9,73
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Calorstat By Vernet WS2552
M14x1.5, Ronde stekker
WS2552
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
| Type stekker | Ronde stekker |
€ 10,02
€ 10,12
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Calorstat By Vernet WS3065
M14x1.5
WS3065
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
€ 48,65
€ 29,68
- -39%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Bougicord 295183
M 14x1,5, Dunlaagsensor, NTC, zwart/groen
295183
| Schroefdraadmaat | M 14x1,5 |
| Sensortype | Dunlaagsensor, NTC |
| Aantal contacten | 4 |
| Behuizingskleur | Zwart/groen |
€ 46,84
€ 46,84
Tijdelijk uitverkocht
€ 29,54
€ 29,54
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Maxgear 21-0129
M12x1,5, M12 x 1,5, grijs
21-0129
| Lengte [mm] | 61 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5, M12 x 1,5 |
| Kleur | Grijs |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aantal contacten | 2 |
€ 13,12
€ 5,64
- -57%
Tijdelijk uitverkocht