×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Triumph Temperatuursensor
Temperatuursensor Fispa 82.2319
GENUINE, 83420-87701, 34850-65011, M16x1,5 mm
82.2319
| Kwaliteit | GENUINE |
| Voor OE nummer | 83420-87701, 34850-65011 |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Aantal contacten | 1 |
| Type stekker | Ronde stekker |
€ 14,81
€ 14,81
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Temperatuursensor Standard 52770
5/8" UNF, wit
52770
| Nettogewicht [kg] | 0,028 |
| Gewicht [kg] | 0,03 |
| Schroefdraadmaat | 5/8" UNF |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Aantal contacten | 1 |
| Behuizingskleur | Wit |
€ 21,42
€ 21,42
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Temperatuursensor NRF 727137
Geschroefd, M16x1.5
727137
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Voor OE nummer | 8342087201 |
| Schroefdraadmaat | M16x1.5 |
| Sleutelwijdte | 18 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 1 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
€ 12,34
€ 6,29
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Temperatuursensor Standard 52710
5/8" UNF, rood, Rond
52710
| Nettogewicht [kg] | 0,03 |
| Schroefdraadmaat | 5/8" UNF |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Aantal contacten | 1 |
| Inbouwdiepte [mm] | 18,5 |
| Behuizingskleur | Rood |
| Connectorhuisvorm | Rond |
€ 14,88
€ 14,88
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
€ 14,48
€ 14,48
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 821001
M16x1,5 mm
821001
| Voor OE nummer | 3485065011 |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Aantal contacten | 1 |
€ 14,81
€ 12,29
- -17%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Maxgear 21-0129
M12x1,5, M12 x 1,5, grijs
21-0129
| Lengte [mm] | 61 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5, M12 x 1,5 |
| Kleur | Grijs |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aantal contacten | 2 |
€ 13,12
€ 5,64
- -57%
Tijdelijk uitverkocht