×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Volvo C30 Temperatuursensor
€ 35,33
€ 7,07
- -80%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur ERA 550918
550918
| Kabellengte [mm] | 330 |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwdiepte [mm] | 38 |
€ 492,54
€ 197,01
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur ERA 550935
Thread M12x1.25
550935
| Aansluitdraad | Thread M12x1.25 |
| Kabellengte [mm] | 460 |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwdiepte [mm] | 58 |
€ 330,34
€ 132,13
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Swag 62 93 6038
Groen, Met pakking, met veer
62 93 6038
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Kleur | Groen |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking, met veer |
€ 19,21
€ 10,56
- -45%
Tijdelijk uitverkocht
€ 122,19
€ 111,19
- -9%
Tijdelijk uitverkocht
€ 131,06
€ 93,05
- -29%
Tijdelijk uitverkocht
€ 128,04
€ 97,31
- -24%
Tijdelijk uitverkocht
€ 120,27
€ 69,76
- -42%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Meat Doria 12282E
OE EQUIVALENT
12282E
| Voor OE nummer | 1926729 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Totale lengte [mm] | 430 |
| Kabellengte [mm] | 305 |
| Aantal contacten | 2 |
€ 120,52
€ 120,52
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur NRF 707318
M14x1.5, met synthetisch vet, Ovaal
707318
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 265 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met synthetisch vet |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwdiepte [mm] | 50 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
€ 80,34
€ 61,87
- -23%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur NRF 707396
M14x1.5, met synthetisch vet, D-vorm
707396
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 826 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met synthetisch vet |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwdiepte [mm] | 35 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
€ 90,75
€ 56,26
- -38%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor NRF 727143
Geklemd, 3L8A12A648BA, NTC, Met afdichtring
727143
| Monteerwijze | Geklemd |
| Voor OE nummer | 3L8A12A648BA |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
€ 11,98
€ 7,07
- -41%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82032
M12x1,5, 19 mm, NTC
82032
| Voor OE nummer | 8942220010 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Groen |
€ 12,50
€ 8,75
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor Meat Doria 82107
M 12x1,5, 19 mm, rechthoekig
82107
| Voor OE nummer | 30777334 |
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Lichtgrijs |
€ 13,90
€ 6,96
- -50%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82108
3/8"-18NPTF, 19 mm, rechthoekig
82108
| Voor OE nummer | 4337456 |
| Schroefdraadmaat | 3/8"-18NPTF |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Grijs |
€ 11,98
€ 8,39
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82109
Grijs
82109
| Voor OE nummer | 1484876 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aantal contacten | 2 |
| Stekkerkleur | Grijs |
€ 9,37
€ 8,52
- -9%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82405
3F1Z12A648A, 3/8"x 18 NPTF, 19 mm, NTC
82405
| Voor OE nummer | 3F1Z12A648A |
| Schroefdraadmaat | 3/8"x 18 NPTF |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Stekkerkleur | Grijs |
€ 15,26
€ 10,68
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Dt Spare Parts 13.43125
3/8" x 18 NPTF, 2 jaar garantie
13.43125
| Nettogewicht [g] | 33 |
| Schroefdraadmaat | 3/8" x 18 NPTF |
| Aantal contacten | 2 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 32,32
€ 12,61
- -61%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Dt Spare Parts 13.43127
2 jaar garantie
13.43127
| Nettogewicht [g] | 35,5 |
| Voor OE nummer | 7158126 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 32,32
€ 11,95
- -63%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Mahle Original TSE 26
Geschroefd, 3/8 - 18NPT, Zonder pakking
TSE 26
| Verpakkingshoogte [cm] | 9,20 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,70 |
| Nettogewicht [g] | 34 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Schroefdraadmaat | 3/8 - 18NPT |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Aantal contacten | 2 |
€ 50,02
€ 29,02
- -42%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Mahle Original TSE 29
Samengeperst, Met pakking
TSE 29
| Verpakkingshoogte [cm] | 9,20 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,70 |
| Nettogewicht [g] | 31 |
| Monteerwijze | Samengeperst |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 2 |
€ 48,57
€ 21,37
- -56%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Topran 300 675
3/8'' x 18 NPTF, NTC, grijs
300 675
| Schroefdraadmaat | 3/8'' x 18 NPTF |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Kleurmarkering | Grijs |
€ 30,63
€ 11,64
- -62%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Topran 302 139
M 12, NTC, grijs
302 139
| Schroefdraadmaat | M 12 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Kleurmarkering | Grijs |
€ 27,60
€ 9,93
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Topran 502 912
M 12, NTC, groen
502 912
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M 12 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Kleurmarkering | Groen |
€ 23,60
€ 8,97
- -62%
Tijdelijk uitverkocht