×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Volvo C70 Temperatuursensor
Temperatuursensor Meat Doria 82032
M12x1,5, 19 mm, NTC
82032
| Voor OE nummer | 8942220010 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Groen |
€ 12,50
€ 8,75
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82271
M12x1,5, NTC
82271
| Voor OE nummer | 9125463 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Kabellengte [mm] | 210 |
€ 23,12
€ 13,18
- -43%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82280
M10x1 mm, 19 mm, NTC
82280
| Voor OE nummer | 7439186486 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 mm |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Kabellengte [mm] | 140 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 37,12
€ 29,33
- -21%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Calorstat By Vernet WS2561
M10x1.0, Met kabel
WS2561
| Schroefdraadmaat | M10x1.0 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
€ 48,52
€ 24,74
- -49%
Tijdelijk uitverkocht
€ 35,33
€ 7,07
- -80%
Tijdelijk uitverkocht
€ 34,63
€ 10,73
- -69%
Tijdelijk uitverkocht
€ 16,20
€ 12,15
- -25%
Tijdelijk uitverkocht
€ 22,29
€ 8,25
- -63%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Magneti Marelli 172000067010
M14x1,5
172000067010
| Lengte [mm] | 367 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
€ 78,64
€ 67,63
- -14%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Magneti Marelli 172000117010
M14x1,5
172000117010
| Lengte [mm] | 379 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
€ 88,32
€ 74,19
- -16%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meyle 514 821 0002
NTC, met veer, Met afdichtring
514 821 0002
| Sensortype | NTC |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met veer |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
€ 55,37
€ 14,96
- -73%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meyle 514 821 0003
M10x1, NTC, Met afdichtring
514 821 0003
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
€ 75,52
€ 30,20
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meyle 514 899 0003
M12x1.5, NTC, Met afdichtring
514 899 0003
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
€ 59,80
€ 16,75
- -72%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur NRF 707318
M14x1.5, met synthetisch vet, Ovaal
707318
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 265 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met synthetisch vet |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwdiepte [mm] | 50 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
€ 80,34
€ 61,87
- -23%
Tijdelijk uitverkocht
€ 141,96
€ 51,11
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor BSG BSG 30-840-069
M12x1,5, Met pakking
BSG 30-840-069
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 2 |
€ 8,07
€ 7,50
- -7%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur NRF 707396
M14x1.5, met synthetisch vet, D-vorm
707396
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 826 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met synthetisch vet |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwdiepte [mm] | 35 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
€ 90,75
€ 56,26
- -38%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Maxgear 21-0129
M12x1,5, M12 x 1,5, grijs
21-0129
| Lengte [mm] | 61 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5, M12 x 1,5 |
| Kleur | Grijs |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aantal contacten | 2 |
€ 13,12
€ 5,64
- -57%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor, uitlaatgastemperatuur Wagner ETP00090
M14 x 1,5, PTC, Ovaal, zwart
ETP00090
| Aantal nokken | 2 |
| Nettogewicht [kg] | 0,045 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 4,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Draaimoment [Nm] | 45 |
| Gewicht [kg] | 0,072 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 |
| Sensortype | PTC |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 118,80
€ 93,85
- -21%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82132
SU00100639, groen
82132
| Voor OE nummer | SU00100639 |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwdiameter [mm] | 20 |
| Stekkerkleur | Groen |
| Diameter [mm] | 25,5 |
€ 10,07
€ 7,04
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82253
NTC, Ovaal, zwart
82253
| Voor OE nummer | 1371592 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 11,87
€ 9,14
- -23%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Magneti Marelli 172000089010
M14x1,5
172000089010
| Lengte [mm] | 483 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
€ 87,11
€ 74,04
- -15%
Tijdelijk uitverkocht