×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Volvo V40 Temperatuursensor
€ 23,76
€ 14,74
- -38%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur ERA 550918
550918
| Kabellengte [mm] | 330 |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwdiepte [mm] | 38 |
€ 492,54
€ 197,01
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Swag 62 93 6038
Groen, Met pakking, met veer
62 93 6038
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Kleur | Groen |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking, met veer |
€ 19,21
€ 10,56
- -45%
Tijdelijk uitverkocht
€ 122,19
€ 111,19
- -9%
Tijdelijk uitverkocht
€ 131,06
€ 93,05
- -29%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Delphi Diesel TS30359-12B1
TS30359-12B1
| Kabellengte [mm] | 340 |
| Aantal contacten | 2 |
€ 102,91
€ 90,56
- -12%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Meat Doria 12282E
OE EQUIVALENT
12282E
| Voor OE nummer | 1926729 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Totale lengte [mm] | 430 |
| Kabellengte [mm] | 305 |
| Aantal contacten | 2 |
€ 120,52
€ 120,52
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Meat Doria 12409
Met kabel
12409
| Voor OE nummer | 31439825 |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
€ 85,34
€ 85,34
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Meat Doria 12410
Ovaal
12410
| Voor OE nummer | 31439823 |
| Kabellengte [mm] | 340 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
€ 89,41
€ 89,41
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Swag 80 93 2375
Zwart
80 93 2375
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Lengte [mm] | 59,7 |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 19 |
€ 51,35
€ 12,33
- -76%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Swag 81 93 0670
M12 x 1,5
81 93 0670
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
€ 15,10
€ 7,70
- -49%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur NRF 707263
M14x1.5, met synthetisch vet, Ovaal
707263
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 240 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met synthetisch vet |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwdiepte [mm] | 35 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
€ 89,54
€ 81,48
- -9%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor NRF 727118
Geklemd, NTC, Met afdichtring
727118
| Monteerwijze | Geklemd |
| Voor OE nummer | 09109661 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Wit |
€ 16,94
€ 6,10
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor NRF 727143
Geklemd, 3L8A12A648BA, NTC, Met afdichtring
727143
| Monteerwijze | Geklemd |
| Voor OE nummer | 3L8A12A648BA |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
€ 11,98
€ 7,07
- -41%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82032
M12x1,5, 19 mm, NTC
82032
| Voor OE nummer | 8942220010 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Groen |
€ 12,50
€ 8,75
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82065
MD182467, 3/8"-19BSP, 19 mm, NTC
82065
| Voor OE nummer | MD182467 |
| Schroefdraadmaat | 3/8"-19BSP |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 11,51
€ 8,06
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82096
NTC, rechthoekig, wit
82096
| Voor OE nummer | 30809548 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Wit |
€ 10,07
€ 7,04
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82187
2263000QAF, Hoekig, zwart
82187
| Voor OE nummer | 2263000QAF |
| Aantal contacten | 4 |
| Connectorhuisvorm | Hoekig |
| Inbouwdiameter [mm] | 20 |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 11,98
€ 8,39
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82239
M12x1,5, rechthoekig
82239
| Voor OE nummer | 9186008 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 17,64
€ 12,35
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82240
NTC, rechthoekig
82240
| Voor OE nummer | 30862221 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 15,77
€ 9,15
- -42%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82271
M12x1,5, NTC
82271
| Voor OE nummer | 9125463 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Kabellengte [mm] | 210 |
€ 23,12
€ 13,18
- -43%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82280
M10x1 mm, 19 mm, NTC
82280
| Voor OE nummer | 7439186486 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 mm |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Kabellengte [mm] | 140 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 37,12
€ 29,33
- -21%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Topran 207 063
NTC, zwart, rechthoekig
207 063
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 4 |
| Kleurmarkering | Zwart |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
€ 18,55
€ 6,68
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Topran 600 659
M 12, NTC
600 659
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M 12 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
€ 48,18
€ 18,31
- -62%
Tijdelijk uitverkocht