×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Volvo V70 Temperatuursensor
Temperatuursensor FAE 33030
M14x1,5, wit
33030
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Wit |
€ 24,84
€ 14,41
- -42%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor FAE 33251
M 12x1.5, groen
33251
| Schroefdraadmaat | M 12x1.5 |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Groen |
€ 111,40
€ 54,58
- -51%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor FAE 33706
Groen
33706
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwdiameter [mm] | 20 |
| Behuizingskleur | Groen |
€ 30,58
€ 11,62
- -62%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor FAE 33735
M 12x1,5, grijs
33735
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Grijs |
€ 36,92
€ 21,04
- -43%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor FAE 33745
NTC, grijs
33745
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Grijs |
€ 30,00
€ 14,40
- -52%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor FAE 33835
NTC, zwart
33835
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Zwart |
€ 48,29
€ 18,36
- -62%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur FAE 68067
M14x1,5, zwart
68067
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Kabellengte [mm] | 422 |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 223,04
€ 93,68
- -58%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Meat Doria 12004
12004
| Voor OE nummer | 31431050 |
| Totale lengte [mm] | 415 |
| Kabellengte [mm] | 260 |
| Aantal contacten | 2 |
€ 69,05
€ 66,99
- -3%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Meat Doria 12004E
OE EQUIVALENT
12004E
| Voor OE nummer | 31293031 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Totale lengte [mm] | 415 |
| Kabellengte [mm] | 260 |
| Aantal contacten | 2 |
€ 104,07
€ 104,07
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Meat Doria 12005
12005
| Voor OE nummer | 31431047 |
| Kabellengte [mm] | 380 |
| Aantal contacten | 2 |
€ 85,27
€ 85,27
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Meat Doria 12005E
OE EQUIVALENT
12005E
| Voor OE nummer | 31293032 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Kabellengte [mm] | 380 |
| Aantal contacten | 2 |
€ 69,05
€ 69,05
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Meat Doria 12006
12006
| Voor OE nummer | 31431046 |
| Totale lengte [mm] | 530 |
| Kabellengte [mm] | 385 |
| Aantal contacten | 2 |
€ 77,49
€ 77,49
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Meat Doria 12006E
OE EQUIVALENT
12006E
| Voor OE nummer | 31293139 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Totale lengte [mm] | 530 |
| Kabellengte [mm] | 385 |
| Aantal contacten | 2 |
€ 98,74
€ 98,74
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Meat Doria 12007
12007
| Voor OE nummer | 31431045 |
| Totale lengte [mm] | 515 |
| Kabellengte [mm] | 370 |
| Aantal contacten | 2 |
€ 74,51
€ 74,51
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Meat Doria 12007E
OE EQUIVALENT
12007E
| Voor OE nummer | 31293172 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Totale lengte [mm] | 515 |
| Kabellengte [mm] | 370 |
| Aantal contacten | 2 |
€ 69,05
€ 69,05
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Meat Doria 12008
12008
| Voor OE nummer | 31431048 |
| Kabellengte [mm] | 360 |
| Aantal contacten | 2 |
€ 94,59
€ 94,59
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Meat Doria 12008E
OE EQUIVALENT
12008E
| Voor OE nummer | 31319840 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Kabellengte [mm] | 360 |
| Aantal contacten | 2 |
€ 69,05
€ 69,05
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Meat Doria 12009
12009
| Voor OE nummer | 31319841 |
| Kabellengte [mm] | 270 |
| Aantal contacten | 2 |
€ 84,60
€ 84,60
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Meat Doria 12009E
OE EQUIVALENT
12009E
| Voor OE nummer | 27101 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Kabellengte [mm] | 270 |
| Aantal contacten | 2 |
€ 81,43
€ 81,43
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Meat Doria 12010
Ovaal, grijs
12010
| Voor OE nummer | 31319842 |
| Kabellengte [mm] | 270 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Grijs |
€ 91,03
€ 91,03
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Meat Doria 12010E
OE EQUIVALENT, Ovaal, grijs
12010E
| Voor OE nummer | 172000117010 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Kabellengte [mm] | 270 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Grijs |
€ 94,42
€ 94,42
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Meat Doria 12282E
OE EQUIVALENT
12282E
| Voor OE nummer | 1926729 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Totale lengte [mm] | 430 |
| Kabellengte [mm] | 305 |
| Aantal contacten | 2 |
€ 120,52
€ 120,52
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Meat Doria 12409
Met kabel
12409
| Voor OE nummer | 31439825 |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
€ 85,34
€ 85,34
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Meat Doria 12410
Ovaal
12410
| Voor OE nummer | 31439823 |
| Kabellengte [mm] | 340 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
€ 89,41
€ 89,41
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82016
M 14x1,5, 19 mm, rechthoekig
82016
| Voor OE nummer | 0041532528 |
| Schroefdraadmaat | M 14x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Wit |
€ 11,05
€ 7,18
- -35%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82032
M12x1,5, 19 mm, NTC
82032
| Voor OE nummer | 8942220010 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Groen |
€ 12,50
€ 8,75
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor Meat Doria 82107
M 12x1,5, 19 mm, rechthoekig
82107
| Voor OE nummer | 30777334 |
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Lichtgrijs |
€ 13,90
€ 6,96
- -50%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82109
Grijs
82109
| Voor OE nummer | 1484876 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aantal contacten | 2 |
| Stekkerkleur | Grijs |
€ 9,37
€ 8,52
- -9%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82271
M12x1,5, NTC
82271
| Voor OE nummer | 9125463 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Kabellengte [mm] | 210 |
€ 23,12
€ 13,18
- -43%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken