×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Volvo Temperatuursensor
Sensor uitlaatgastemperatuur Fispa 82.196
Recht, GENUINE, 82.196A2
82.196
| Vorm | Recht |
| Voor OE nummer | 31293172 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Totale lengte [mm] | 515 |
| Kabellengte [mm] | 370 |
| Aantal contacten | 2 |
| Alternatief artikel | 82.196A2 |
€ 147,62
€ 147,62
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Fispa 82.197
Zwart, Recht, GENUINE
82.197
| Behuizingskleur | Zwart |
| Vorm | Recht |
| Voor OE nummer | 31319840 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Kabellengte [mm] | 360 |
| Aantal contacten | 2 |
€ 141,27
€ 141,27
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Fispa 82.198
Zwart, L Form, GENUINE
82.198
| Behuizingskleur | Zwart |
| Vorm | L Form |
| Voor OE nummer | 31319841 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Kabellengte [mm] | 270 |
| Aantal contacten | 2 |
| Alternatief artikel | 82.198A2 |
€ 133,10
€ 133,10
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Fispa 82.199
L Form, GENUINE, Ovaal
82.199
| Vorm | L Form |
| Voor OE nummer | 31319842 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Kabellengte [mm] | 270 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Grijs |
€ 133,10
€ 133,10
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Fispa 82.459A2
OE EQUIVALENT, M12x1,5
82.459A2
| Alternatief artikel | 82.459 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Buitendraad [mm] | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Kabellengte [mm] | 210 |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Voor artikelnummer | 82.459A2 |
€ 37,51
€ 37,51
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Fispa 82.471
Geclipst, 6M5G 12A648 AA, NTC, Ovaal
82.471
| Monteerwijze | Geclipst |
| Voor OE nummer | 6M5G 12A648 AA |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
€ 38,24
€ 38,24
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Fispa 82.564
M 12x1,5, 77 00 743 684
82.564
| Buitendraad [mm] | M 12x1,5 |
| Voor OE nummer | 96815490, 77 00 743 684, 3447882 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Lichtblauw |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
€ 12,10
€ 12,10
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Fispa 82.586
OE EQUIVALENT, M12x1,5, 13 62 1 357 414
82.586
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Buitendraad [mm] | M12x1,5 |
| Voor OE nummer | 4393601, 13 62 1 357 414, 004 435 010 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Wit |
€ 13,79
€ 13,79
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Fispa 82.593
OE EQUIVALENT, M 14x1,5, 19 mm, rechthoekig
82.593
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Buitendraad [mm] | M 14x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Wit |
€ 15,10
€ 15,10
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Fispa 82.594
OE EQUIVALENT, M12x1,5, 19 mm, rechthoekig
82.594
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Buitendraad [mm] | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 17,18
€ 17,18
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Herth+Buss Jakoparts J5620504
3/8x19
J5620504
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Schroefdraadmaat | 3/8x19 |
| Sleutelwijdte | 19 |
€ 17,12
€ 5,48
- -68%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Swag 62 93 6038
Groen, Met pakking, met veer
62 93 6038
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Kleur | Groen |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking, met veer |
€ 19,21
€ 10,56
- -45%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Swag 80 93 2375
Zwart
80 93 2375
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Lengte [mm] | 59,7 |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 19 |
€ 51,35
€ 12,33
- -76%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Swag 81 93 0670
M12 x 1,5
81 93 0670
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
€ 15,10
€ 7,70
- -49%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Vemo V40-72-0322
M12x1,5, zwart, Met pakking
V40-72-0322
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 2 |
€ 8,78
€ 8,60
- -2%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Vemo V40-72-0328
M12x1,5, zwart
V40-72-0328
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Kleur | Zwart |
| Aantal contacten | 2 |
€ 14,52
€ 17,57
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Vemo V46-72-0028
Met afdichtring, zwart
V46-72-0028
| Schakelpunt [°C] | 120 |
| Sleutelwijdte | 13 |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Behuizingskleur | Zwart |
€ 6,80
€ 9,73
Tijdelijk uitverkocht
€ 4,88
€ 7,71
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Vemo V46-72-0033
Groen, Hoekig
V46-72-0033
| Schakelpunt [°C] | 120 |
| Kleur | Groen |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Hoekig |
€ 10,76
€ 10,22
- -5%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Vemo V51-72-0003
M12x1,5, Met afdichtring, zwart
V51-72-0003
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Behuizingskleur | Zwart |
€ 16,96
€ 25,11
Tijdelijk uitverkocht
Olietemperatuursensor Vemo V70-72-0003
Groen, Met afdichtring, Met pakking, M12x1,5
V70-72-0003
| Behuizingskleur | Groen |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
€ 12,83
€ 8,85
- -31%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Vemo V95-72-0012
9 186 486, M10, Met kabel
V95-72-0012
| Schakelpunt tot [°C] | 25 |
| Schakelpunt van [°C] | 80 |
| Voor OE nummer | 9 186 486 |
| Schroefdraadmaat | M10 |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
€ 24,37
€ 32,16
Tijdelijk uitverkocht