×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Citroën Jumpy Thermostaat
Thermostaat Metzger 4006020
Met pakking
4006020
| Hoogte 1 [mm] | 35 |
| Openingstemperatuur | 82 |
| Diameter 1 [mm] | 55 |
| Diameter 2 [mm] | 29 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
€ 17,79
€ 17,79
Tijdelijk uitverkocht
Thermostaat Metzger 4006058
Met pakking, Kunststof
4006058
| Openingstemperatuur | 89 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Behuizingsmateriaal | Kunststof |
€ 19,63
€ 19,63
Tijdelijk uitverkocht
Thermostaat Metzger 4006090
Met pakking, Kunststof
4006090
| Openingstemperatuur | 89 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Behuizingsmateriaal | Kunststof |
€ 24,78
€ 24,78
Tijdelijk uitverkocht
Thermostaat Metzger 4006171
Kunststof
4006171
| Aantal sensoren | 1 |
| Openingstemperatuur | 83 |
| Behuizingsmateriaal | Kunststof |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
€ 84,55
€ 84,55
Tijdelijk uitverkocht
Thermostaat Metzger 4006189
Met pakking, Kunststof
4006189
| Aantal sensoren | 1 |
| Openingstemperatuur | 83 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Behuizingsmateriaal | Kunststof |
| Aantal contacten | 2 |
€ 67,43
€ 67,43
Tijdelijk uitverkocht
Thermostaat Wahler 3463.89D
Met pakking, Kunststof
3463.89D
| Openingstemperatuur | 89 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Behuizingsmateriaal | Kunststof |
€ 28,83
€ 25,95
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Thermostaat Wahler 4446.83D
Met pakking
4446.83D
| Openingstemperatuur | 83 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
€ 49,51
€ 44,56
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Thermostaat Hepu TM1059
Met pakking
TM1059
| Openingstemperatuur | 83 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
€ 212,32
€ 74,31
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Thermostaat Hepu TM1060
Met pakking
TM1060
| Openingstemperatuur | 83 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
€ 157,30
€ 55,06
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Thermostaat Hepu TM1111
Met pakking
TM1111
| Openingstemperatuur | 83 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
€ 220,06
€ 77,02
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Thermostaat Hepu TM1226
Met pakking
TM1226
| Openingstemperatuur | 83 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
€ 204,15
€ 71,45
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Thermostaat Hepu TM1233
Met pakking
TM1233
| Openingstemperatuur | 89 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
€ 66,63
€ 23,32
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Thermostaat Hepu TM1248
1336Q1, Met pakking
TM1248
| Openingstemperatuur | 89 |
| Voor OE nummer | 1336Q1 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
€ 57,34
€ 20,07
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Thermostaat Hepu TM1277
Met pakking
TM1277
| Openingstemperatuur | 83 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
€ 65,86
€ 23,05
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Thermostaat Hepu TM1368
Cilinderkop, Met pakking, Met sensor
TM1368
| Inbouwplaats | Cilinderkop |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met sensor |
€ 828,86
€ 290,10
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Thermostaat Hepu TM1405
Met pakking
TM1405
| Voor OE nummer | 9812113780 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
€ 425,05
€ 148,77
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Thermostaat Hepu TM1416
Met afdichtring, Kunststof
TM1416
| Openingstemperatuur | 83 |
| Voor OE nummer | 9684588980 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Behuizingsmateriaal | Kunststof |
€ 160,40
€ 56,14
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Thermostaat Kavo Parts TH-4520
Met behuizing, Met pakking
TH-4520
| Openingstemperatuur | 83 |
| Behuizing | Met behuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
€ 114,38
€ 65,19
- -43%
Tijdelijk uitverkocht
Thermostaat Kavo Parts TH-8517
Zonder behuizing, Met pakking
TH-8517
| Openingstemperatuur | 83 |
| Behuizing | Zonder behuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
€ 31,00
€ 17,67
- -43%
Tijdelijk uitverkocht
Thermostaat, koelvloeistof Motorad 5638KT
XS4Z8592AC, Met behuizing, Met pakking, Kunststof
5638KT
| Verpakkingshoogte [cm] | 13,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,1 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,1 |
| Gewicht [g] | 121 |
| Openingstemperatuur | 88 |
| Voor OE nummer | XS4Z8592AC |
| Behuizing | Met behuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Behuizingsmateriaal | Kunststof |
€ 39,35
€ 13,77
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Thermostaat, koelvloeistof Motorad 7033KT
2S4Q8594AB, Met behuizing, Met pakking, Kunststof
7033KT
| Verpakkingshoogte [cm] | 13,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,1 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,1 |
| Gewicht [g] | 127 |
| Openingstemperatuur | 88 |
| Voor OE nummer | 2S4Q8594AB |
| Behuizing | Met behuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Behuizingsmateriaal | Kunststof |
€ 39,35
€ 13,77
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Thermostaat, koelvloeistof Motorad 7068KT
1336P5, Met behuizing, Met pakking, Kunststof
7068KT
| Verpakkingshoogte [cm] | 13,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,1 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,1 |
| Gewicht [g] | 174 |
| Openingstemperatuur | 82 |
| Voor OE nummer | 1336P5 |
| Behuizing | Met behuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Behuizingsmateriaal | Kunststof |
€ 61,06
€ 21,37
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Thermostaat, koelvloeistof Motorad 7070KT
1336R9, Met behuizing, Met pakking, Kunststof
7070KT
| Verpakkingshoogte [cm] | 13,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,1 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,1 |
| Gewicht [g] | 134 |
| Openingstemperatuur | 82 |
| Voor OE nummer | 1336R9 |
| Behuizing | Met behuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Behuizingsmateriaal | Kunststof |
€ 69,51
€ 24,33
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken