×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Nissan Qashqai Thermostaat
Thermostaat Herth+Buss Jakoparts J1531021
Met pakking
J1531021
| Inbouwdiepte [mm] | 31 |
| Openingstemperatuur | 95 |
| Diameter 1 [mm] | 56 |
| Diameter 2 [mm] | 29 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
€ 59,31
€ 16,02
- -73%
Tijdelijk uitverkocht
Thermostaat Herth+Buss Jakoparts J1531035
Met behuizing, Met pakking
J1531035
| Openingstemperatuur | 89 |
| Behuizing | Met behuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
€ 154,53
€ 35,54
- -77%
Tijdelijk uitverkocht
Thermostaat Herth+Buss Jakoparts J1531038
Met behuizing, Met pakking
J1531038
| Openingstemperatuur | 83 |
| Behuizing | Met behuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
€ 85,85
€ 27,47
- -68%
Tijdelijk uitverkocht
Thermostaat Herth+Buss Jakoparts J1531045
Met behuizing, Met pakking
J1531045
| Openingstemperatuur | 89 |
| Behuizing | Met behuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
€ 111,63
€ 22,32
- -80%
Tijdelijk uitverkocht
Thermostaat Herth+Buss Jakoparts J1531048
Zonder behuizing, Met pakking
J1531048
| Openingstemperatuur | 83 |
| Behuizing | Zonder behuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
€ 48,88
€ 14,18
- -71%
Tijdelijk uitverkocht
Thermostaat Herth+Buss Jakoparts J1531053
Met behuizing, Met pakking
J1531053
| Openingstemperatuur | 80 |
| Behuizing | Met behuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
€ 152,91
€ 56,58
- -63%
Tijdelijk uitverkocht
Thermostaat Wahler 411241.82D
Waterpomp, Met pakking
411241.82D
| Openingstemperatuur | 82 |
| Inbouwplaats | Waterpomp |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
€ 44,76
€ 30,88
- -31%
Tijdelijk uitverkocht
Thermostaat Wahler 411442.83D
Met temperatuursensor, Met pakking, Zonder sensor
411442.83D
| Openingstemperatuur | 83 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met temperatuursensor, Met pakking |
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder sensor |
€ 105,90
€ 73,07
- -31%
Tijdelijk uitverkocht
Thermostaat Ava Cooling DNTS001
Metaal
DNTS001
| Openingstemperatuur | 82 |
| Sluittemperatuur [°C] | 77 |
| Behuizingsmateriaal | Metaal |
€ 20,56
€ 20,56
Tijdelijk uitverkocht
Thermostaat Blue Print ADN19237
Met behuizing, Met pakking
ADN19237
| Gewicht [kg] | 0,174 |
| Openingstemperatuur | 89 |
| Behuizing | Met behuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
€ 106,10
€ 106,10
Tijdelijk uitverkocht
Thermostaat KW 579 925
530 337, 580 703S, Met pakking
579 925
| Bevat artikelnummer | 530 337 |
| Artikelnummer paar | 580 703S |
| Openingstemperatuur | 89 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
€ 59,46
€ 59,46
Tijdelijk uitverkocht
Thermostaat KW 579 927
530 251, 580 710S, Met pakking
579 927
| Bevat artikelnummer | 530 251 |
| Artikelnummer paar | 580 710S |
| Openingstemperatuur | 83 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
€ 68,91
€ 68,91
Tijdelijk uitverkocht
€ 31,04
€ 31,04
Tijdelijk uitverkocht
Thermostaat KW 580 712
590 679, 580 712S, Met ontluchtingsboring, Met pakking
580 712
| Bevat artikelnummer | 590 679, 580 712S |
| Openingstemperatuur | 82 |
| Diameter 1 [mm] | 54,5 |
| Verwarming / Koeling | Met ontluchtingsboring |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
€ 19,43
€ 19,43
Tijdelijk uitverkocht
Thermostaat KW 580 719
530 337, Met pakking
580 719
| Bevat artikelnummer | 530 337 |
| Openingstemperatuur | 89 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
€ 64,11
€ 64,11
Tijdelijk uitverkocht
Thermostaat KW 580 730
590 636, 580 730S, Met pakking
580 730
| Bevat artikelnummer | 590 636, 580 730S |
| Openingstemperatuur | 95 |
| Diameter 1 [mm] | 52 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
€ 16,18
€ 16,18
Tijdelijk uitverkocht
Thermostaat KW 580 930
590 735, 530 337
580 930
| Bevat artikelnummer | 590 735 |
| Artikelnummer paar | 530 337 |
| Openingstemperatuur | 87 |
€ 27,62
€ 27,62
Tijdelijk uitverkocht
Thermostaat KW 580 946
590 722, 580 730S, Met pakking
580 946
| Bevat artikelnummer | 590 722, 580 730S |
| Openingstemperatuur | 95 |
| Diameter 1 [mm] | 52 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
€ 16,25
€ 16,25
Tijdelijk uitverkocht
€ 1,92
€ 1,92
Tijdelijk uitverkocht
€ 3,27
€ 3,27
Tijdelijk uitverkocht
Thermostaat Metzger 4006181
Met pakking, Kunststof
4006181
| Aantal sensoren | 1 |
| Openingstemperatuur | 89 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Behuizingsmateriaal | Kunststof |
| Aantal contacten | 2 |
€ 62,53
€ 62,53
Tijdelijk uitverkocht
Thermostaat Metzger 4006351
Met pakking, Kunststof
4006351
| Aantal sensoren | 1 |
| Openingstemperatuur | 83 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Behuizingsmateriaal | Kunststof |
| Aantal contacten | 2 |
€ 79,69
€ 79,69
Tijdelijk uitverkocht
Thermostaat Wahler 411040.83D
Met pakking, Zonder sensor
411040.83D
| Openingstemperatuur | 83 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder sensor |
€ 96,46
€ 86,82
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Thermostaat Wahler 411042.89D
Met temperatuursensor, Met pakking
411042.89D
| Openingstemperatuur | 89 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met temperatuursensor, Met pakking |
| Aantal aansluitingen | 4 |
€ 187,66
€ 167,02
- -11%
Tijdelijk uitverkocht
Thermostaat Wahler 411475.89D
Met pakking, Met sensor
411475.89D
| Openingstemperatuur | 89 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met sensor |
€ 89,07
€ 46,32
- -48%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken