Volkswagen Thermostaat
Met pakking
| Openingstemperatuur | 109 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
- -9%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Metaal, Met pakkingen
| Materiaal | Metaal |
| Openingstemperatuur | 80 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
- -47%
Met pakking
| Openingstemperatuur | 87 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -31%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -61%
Met pakking
| Openingstemperatuur | 95 |
| Diameter 2 [mm] | 27 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
- -68%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Met behuizing, met afdichtringen, Met sensor
| Openingstemperatuur | 83 |
| Behuizing | Met behuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met afdichtringen |
| Sluittemperatuur [°C] | 105 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met sensor |
- -59%
Met pakkingen
| Buisdiameter [mm] | 53,9 |
| Openingstemperatuur | 87 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
Met pakkingen
| Buisdiameter [mm] | 54 |
| Openingstemperatuur | 87 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
- -37%
Met behuizing, Met pakking
| Openingstemperatuur | 80 |
| Behuizing | Met behuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -45%
Met pakking
| Openingstemperatuur | 82 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
- -63%
03C121026AR
| Openingstemperatuur | 87, 83 |
| Voor OE nummer | 03C121026AR |
| Aantal contacten | 2 |
Met pakking, BSG 90-125-001
| Openingstemperatuur | 87 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Componentennummer | BSG 90-125-001 |
Met pakking, BSG 90-125-003
| Openingstemperatuur | 87 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Componentennummer | BSG 90-125-003 |
Met behuizing, BSG 90-126-044
| Behuizing | Met behuizing |
| Componentennummer | BSG 90-126-044 |
Met pakking, zwart
| Openingstemperatuur | 87 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Behuizingskleur | Zwart |
- -56%
Met pakking
| Openingstemperatuur | 81 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
- -60%
- -19%
- -59%
Met behuizing, Met pakkingen
| Openingstemperatuur | 91 |
| Behuizing | Met behuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
Met behuizing, Met pakkingen
| Openingstemperatuur | 87 |
| Behuizing | Met behuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
- -8%
Met behuizing, Met pakkingen
| Openingstemperatuur | 92 |
| Behuizing | Met behuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
Met pakkingen
| Buisdiameter [mm] | 41 |
| Openingstemperatuur | 95 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
Met pakkingen
| Openingstemperatuur | 113 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
Met behuizing, Met pakkingen
| Openingstemperatuur | 87 |
| Behuizing | Met behuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
Met pakkingen
| Buisdiameter [mm] | 53,9 |
| Openingstemperatuur | 83 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
Met pakkingen
| Buisdiameter [mm] | 48 |
| Openingstemperatuur | 87 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
Met pakkingen
| Buisdiameter [mm] | 48 |
| Openingstemperatuur | 92 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
Met behuizing, Met pakkingen
| Openingstemperatuur | 80 |
| Behuizing | Met behuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
Met pakkingen
| Buisdiameter [mm] | 53,9 |
| Openingstemperatuur | 80 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |