Vemo Condensor airco
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -8%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
R 134a, van verdamper naar aircocompressor
| Koelmiddel | R 134a |
| Verwarming / Koeling | Van verdamper naar aircocompressor |
- -13%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Van verdamper naar aircocompressor, VISTEON
| Verwarming / Koeling | Van verdamper naar aircocompressor |
| Voor fabrikant | VISTEON |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met stuur links, van verdamper naar aircocompressor, VISTEON
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Verwarming / Koeling | Van verdamper naar aircocompressor |
| Voor fabrikant | VISTEON |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Van verdamper naar aircocompressor, VISTEON, A 204 830 53 15
| Verwarming / Koeling | Van verdamper naar aircocompressor |
| Voor fabrikant | VISTEON |
| Voor OE nummer | A 204 830 53 15 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Zonder droger, R 134a
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Koelmiddel | R 134a |
| Netlengte [mm] | 510 |
| Netbreedte [mm] | 380 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -23%
- -5%
615 x 390 x 16 mm, Zonder droger
| Afmeetingen radiateur | 615 x 390 x 16 mm |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
565 x 391 x 16, Zonder droger
| Afmeetingen radiateur | 565 x 391 x 16 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
548 x 390 x 16, Zonder droger
| Afmeetingen radiateur | 548 x 390 x 16 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
Zonder droger
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 590 |
| Netbreedte [mm] | 428 |
| Netdiepte [mm] | 22 |
- -6%
525 x 392 x 25, Zonder droger
| Afmeetingen radiateur | 525 x 392 x 25 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
500 x 380 x 20, Zonder droger
| Afmeetingen radiateur | 500 x 380 x 20 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
- -41%
380 x 385 x 25, Zonder droger
| Afmeetingen radiateur | 380 x 385 x 25 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
545x358x16 mm, Handgeschakeld, Met droger
| Afmeetingen radiateur | 545x358x16 mm |
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
788 x 358 x 16 mm, Met droger
| Afmeetingen radiateur | 788 x 358 x 16 mm |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
523 x 395 x 12 mm, Handgeschakeld
| Afmeetingen radiateur | 523 x 395 x 12 mm |
| Aandrijving | Handgeschakeld |
565 x 464 x 12 mm, Handgeschakeld, Met droger
| Afmeetingen radiateur | 565 x 464 x 12 mm |
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
685 x 347 x 16 mm, Handgeschakeld
| Afmeetingen radiateur | 685 x 347 x 16 mm |
| Aandrijving | Handgeschakeld |
610x560x16 mm, Automatische versnellingsbak
| Afmeetingen radiateur | 610x560x16 mm |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak |
- -12%
619 x 558 x 18 mm, Aluminium, Met droger
| Afmeetingen radiateur | 619 x 558 x 18 mm |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
595 x 472 x 16 mm, Aluminium, Met droger
| Afmeetingen radiateur | 595 x 472 x 16 mm |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 10,2 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 15,5 |
- -3%