Nissan Np 300 Versnellingsbak olie
MIL-L 2105 D, GL-5, GL-4
| Specificatie | MIL-L 2105 D |
| API specificaties | GL-5, GL-4 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 90 |
- -56%
ZF TE-ML 17C, ZF TE-ML 14A, ZF TE-ML 11A, ZF TE-ML 04D
- -94%
MIL-L 2105 D, GL-5, GL-4, 75W-90
| Specificatie | MIL-L 2105 D |
| API specificaties | GL-5, GL-4 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
- -7%
GL-5, 75W-140
| API specificaties | GL-5 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-140 |
- -62%
MIL-L 2105 D, GL-5, GL-4, 80W-90
| Specificatie | MIL-L 2105 D |
| API specificaties | GL-5, GL-4 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
- -95%
85W-140, GL-5, GL-4, ZF TE-ML 05A
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 85W-140 |
| API specificaties | GL-5, GL-4 |
| Fabrieksadvies voor olie | ZF TE-ML 05A, VOLVO Tra. oil 97312, VOLVO Tra. oil 97310 |
| Specificatie | MIL-L 2105 D |
- -54%
ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19C, ZF TE-ML 17B, ZF TE-ML 16F
| Let op de serviceinformatie | |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19C, ZF TE-ML 17B, ZF TE-ML 16F, ZF TE-ML 12N, ZF TE-ML 12L, ZF TE-ML 05A, Volvo 97312, Scania STO 2 |
| Specificatie | SAE J2360 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Fabrieksadvies voor olie | Iveco 18-1805 |
| API specificaties | MT-1, GL-5 |
| Bundeltype | Emmer |
| Inhoud [liter] | 20 |
MIL-L 2105 C/2105 D, API GL5, Blik, 75W-90
| Vrijgave van de fabrikant | MIL-L 2105 C/2105 D, API GL5 |
| Bundeltype | Blik |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Viscositeit klasse SAE | 75W-90 |
- -65%
5W-30, API Gasoline SL, ACEA A3/B4, Vat
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Specificatie | API Gasoline SL, ACEA A3/B4 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Olie | Synthetische olie |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 502 00 / 505 00, Renault RN 0710, Renault RN 0700, MB 229.5, MB 229.3, MB 226.5 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
5W-30, API Gasoline SL, ACEA A3/B4, Vat
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Specificatie | API Gasoline SL, ACEA A3/B4 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Olie | Synthetische olie |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 502 00 / 505 00, Renault RN 0710, Renault RN 0700, MB 229.5, MB 229.3, MB 226.5 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
10W-40, API Gasoline SN, ACEA A3/B4, ACEA A3/B3
| Viscositeit klasse SAE | 10W-40 |
| Specificatie | API Gasoline SN, ACEA A3/B4, ACEA A3/B3 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Olie | Deels synthetische olie |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 501 01 / 505 00, Renault RN 0710, Renault RN 0700, MB 226.5, FIAT 9.55535-D2 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-40 |
5W-30, ILSAC GF-5, API Gasoline SN, ACEA A5/B5
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Specificatie | ILSAC GF-5, API Gasoline SN, ACEA A5/B5, ACEA A1/B1 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Olie | Synthetische olie |
| Vrijgave van de fabrikant | Ford WSS-M2C913-D, Ford WSS-M2C913-C |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
5W-30, ILSAC GF-5, API Gasoline SN, ACEA A5/B5
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Specificatie | ILSAC GF-5, API Gasoline SN, ACEA A5/B5, ACEA A1/B1 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Olie | Synthetische olie |
| Vrijgave van de fabrikant | Ford WSS-M2C913-D, Ford WSS-M2C913-C |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
5W-30, API Gasoline SN, ACEA Light Duty C3, Vat
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Specificatie | API Gasoline SN, ACEA Light Duty C3 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Olie | Synthetische olie |
| Vrijgave van de fabrikant | Renault RN 0710, Renault RN 0700, MB 229.51, MB 229.31, MB 226.5, FIAT 9.55535-S3, BMW Longlife-04 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
VW G 50, Volledig synthetisch, GM 1940182/1940768, BMW MTF LT-4
| Specificatie | VW G 50 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | GM 1940182/1940768, BMW MTF LT-4 |
| API specificaties | GL-4, GL-3 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
- -95%
Bulk, 75W/80, Eaton Europe (extend, DAF
| Hoeveelheid | Bulk |
| Viscositeit klasse SAE | 75W/80 |
| Specificatie | Eaton Europe (extend, DAF, MAN 341 Typ Z4, API GL-4, ZF TE-ML 01L/02L/16K, ZF TE-ML 01L / 02L / |
| Bundeltype | Zak |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Olie | Synthetische olie |
| Vrijgave van de fabrikant | Iveco, Renault, Volvo 97307, ZF TE-ML 08/13, ZF TE-ML 08 / 13 / 2 |
- -18%
MAN 339 Typ Z1/V1/Ty, GM Dexron IID/IIE/II, Ford Mercon/M2C138-C, Cat TO-2
| Specificatie | MAN 339 Typ Z1/V1/Ty, GM Dexron IID/IIE/II, Ford Mercon/M2C138-C, Cat TO-2, Allison C4/TES-389, GM Dexron IID / IIE, Ford Mercon / M2C138, DTFR 13C100 / 13C140, Allison C4 / TES-389 |
| Bundeltype | Zak |
| Inhoud [liter] | 15 |
| Olie | Synthetische olie |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 02F/03D/04D, Volvo 97340/97341, Voith 55.6335/55.633, MB 236.1/236.5/236.6, MAN 339 Typ Z1 / V1, Voith 55.6335 / 55.6, Volvo 97340 / 97341 |
| Hoeveelheid | Bulk |
75W-90, API GL-4/5, MIL-L-2105, VW 501.50
| Viscositeit klasse SAE | 75W-90 |
| Specificatie | API GL-4/5, MIL-L-2105, VW 501.50 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Olie | Deels synthetische olie |
- -15%
ZF TE-ML16L, ZF TE-ML 17C, ZF TE-ML 14C, ZF TE-ML 14B
| Let op de serviceinformatie | |
| Fabrieksadvies voor olie | ZF TE-ML16L, ZF TE-ML 17C, ZF TE-ML 14C, ZF TE-ML 14B, ZF TE-ML 14A, ZF TE-ML 11A, ZF TE-ML 09, ZF TE-ML 04D, ZF TE-ML 03D, ZF TE-ML 02F, VW TL 5612, VW TL 52162, VW G O52 990 A2, VW G 52 055, VW G 055 025-A2, Volvo JWS 3309, Volvo 97340, Volvo 97335, Volvo 97325, Volvo 5 Speed, Volvo 1273.41, Voith DIWA 013S, Voith 55.6335.32, Toyota T-IV, Toyota T-III, Texaco N402, Texaco ETL-7045E, Suzuki Dexron III, Suzuki ATF 3317, Suzuki ATF 3314, Suzuki ATF 3309, Suzuki ATF 2384K, Suzuki ATF 2326, Suzuki AT Oil 5D06, Subaru K0140Y0700, Subaru ATF-HP, Subaru ATF 5At, Scion T-IV, Scion T-III, Saab Transmax J, Saab JWS 3309, Saab 3309 TIV, Renault SATF-D, Renault DP0/AI4, Porsche Z 000169756, Porsche JWS 3309, Porsche 917 547 00A2, Porsche 043 205 09, Porsche 043 202 28, Peugeot ZF 4HP20, Peugeot Z 000169756, Opel Opel, Opel GM 9986195, Opel GM 88900925, Opel GM 2217466, Opel GM 21005966, Opel GM 19 40767, Opel GM 19 40700, Nissan Matic-K, Nissan Matic-J, Nissan Matic-D, Mit. DQ ATF MA1, Mit. DIAQUEEN SP IV, Mit. DIAQUEEN SK, Mit. DIAQUEEN J3, Mit. DIAQUEEN J2, Mit. DIAQUEEN ATF PA, Mit. Diamond SP-III, MB 236.9, MB 236.7, MB 236.6, MB 236.5, MB 236.2, MB 236.10, Mazda ATF S-1, Mazda ATF N-1, Mazda ATF MV, Mazda ATF M-III, Mazda ATF M-111, Mazda ATF FZ, Mazda ATF F-1, Mazda ATF D II, Mazda ATF 3317, Maserati 231603, MAN 339 Type Z3, MAN 339 Type Z2, MAN 339 Type Z1, MAN 339 Type V2, MAN 339 Type V1, LR TYK 500050, LR LRN 13754, LR 023288, Kia SP-III, Kia ATF Red I-K, Jeep ATF 3, Jaguar JLM 20292, Jaguar JLM 20238, Jaguar 8432, Isuzu SCS, Isuzu Genuine, Isuzu ATF III, Idemitsu K17, Hyundai SP-III, Honda Premium ATF, Honda / Acura ATF-Z1, GM Type A, Suffix A, GM Dexron IIIH, GM Dexron IIIG, GM Dexron IID, GM 9986195(JWS 3309), GM 88900928, GM 22717466, GM 1940767, GM 1940700, Ford WSS-M2C924-A, Ford WSS-M2C922-A1, Ford WSS-M2C202-B, Ford WSS-M2C166-H, Ford WSS-M2C138-CJ, Ford PN 52 990, Ford Mercon V, Fiat 9.55550-AV, Chrysler MS 7176, BMW ZF 5HP30, BMW ZF 5HP24, BMW ZF 5HP18FL, BMW PN 83 22 2152426, BMW PN 83 22 0142516, BMW Mini, BMW LT 71141, BMW LA 2634, BMW ETL-7045E, BMW ETL 8072B, Bentley PY 112995PA, Audi G O52 990 A2, Audi G 52 055, Audi G 055 025-A2, Audi G 052 162-A1, Allison C4, Alfa ATF ASW AW-1, Aisin JWS 3309 |
| Specificatie | JASO 1A |
| Bundeltype | Emmer |
| Inhoud [liter] | 20 |
75W-90, API GL-5
| Viscositeit klasse SAE | 75W-90 |
| Specificatie | API GL-5 |
| Fabrieksadvies voor olie | API GL-5 |
- -64%
80W-90, API GL-5, API MT-1, 341 Typ GA1
| Viscositeit klasse SAE | 80W-90 |
| Specificatie | API GL-5, API MT-1 |
| Vrijgave van de fabrikant | 341 Typ GA1, 341 Typ Z2, 342 Typ M2, TE-ML 02B, TE-ML 05A, TE-ML 12L, TE-ML 12M, TE-ML 16B, TE-ML 17H, TE-ML 19B, TE-ML 21A |
| Fabrieksadvies voor olie | 341 Typ E2, API GL-4, API GL-5, API MT-1, Axle Oil, Large Man Trans Oil, MIL-PRF-2105E, O-76-D, STO 1 |
- -63%
80W-90, API GL-4
| Viscositeit klasse SAE | 80W-90 |
| Fabrieksadvies voor olie | API GL-4 |
- -58%
80W-90, API GL-5, 342 Typ M3, Approval 235.20
| Viscositeit klasse SAE | 80W-90 |
| Specificatie | API GL-5 |
| Vrijgave van de fabrikant | 342 Typ M3, Approval 235.20, DTFR 12B100, TE-ML 05A, TE-ML 12L, TE-ML 12M, TE-ML 16B, TE-ML 17B, TE-ML 19B, TE-ML 21A |
| Fabrieksadvies voor olie | API GL-5, STO 1 |
- -66%
80W-90, API GL-5
| Viscositeit klasse SAE | 80W-90 |
| Specificatie | API GL-5 |
| Fabrieksadvies voor olie | API GL-5 |
- -66%
85W-90, API GL-5, LSD Gear Oil, TE-ML 05C
| Viscositeit klasse SAE | 85W-90 |
| Specificatie | API GL-5 |
| Vrijgave van de fabrikant | LSD Gear Oil, TE-ML 05C, TE-ML 16E |
| Fabrieksadvies voor olie | API GL-5, TE-ML 12C, TE-ML 21C |
- -61%
75W-80, 341 Typ E3, API GL-4, TE-ML 08
| Viscositeit klasse SAE | 75W-80 |
| Fabrieksadvies voor olie | 341 Typ E3, API GL-4, TE-ML 08 |
| Vrijgave van de fabrikant | 341 Typ Z4, TE-ML 01L, TE-ML 02L, TE-ML 16K |
- -60%
75W-90, API GL-5, API GL-4, STO 1:1 G
| Viscositeit klasse SAE | 75W-90 |
| Specificatie | API GL-5, API GL-4 |
| Fabrieksadvies voor olie | STO 1 |
| Vrijgave van de fabrikant | TE-ML 21A, TE-ML 19C, TE-ML 17B, TE-ML 16B, TE-ML 12N, TE-ML 12L, TE-ML 05A, TE-ML 02B, SAE J 2360, O-76-E, GO-J, 342 Typ M3, 341 Typ Z2, 341 Typ GA1 |
- -61%
TE-ML 09, MERCON ., DEXRON IIIG ., Allison C-4
| Fabrieksadvies voor olie | TE-ML 09, MERCON ., DEXRON IIIG ., Allison C-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | TE-ML 17C, TE-ML 14A, TE-ML 04D, TE-ML 03D, H55.6335.xx (G607), 97341, 339 Typ Z1, 339 Typ V1, 339 Typ L1 |
- -55%
75W-80, MAN 341 TYPE Z5, MAN 341 TYPE Z3, ZF TE-ML 16K
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-80 |
| Specificatie | MAN 341 TYPE Z5, MAN 341 TYPE Z3, ZF TE-ML 16K, ZF TE-ML 02L, ZF TE-ML 01L, Volvo 97307, MAN 341 TYPE Z4 |
| Inhoud [liter] | 200 |
| API specificaties | GL-4 |
- -54%
Scania STO 1:0, MB 235.8, MAN 3343 TYPE S, MAN 341 TYPE E3
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | Scania STO 1 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| API specificaties | MT-1, GL-4/5 |
- -30%