Renault Captur Versnellingsbak olie
75W-80, Deels synthetische olie, PSA B71 2315, API GL-4
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-80 |
| Olie | Deels synthetische olie |
| Specificatie | PSA B71 2315, API GL-4 |
- -64%
75W-90, Volledig synthetisch, BMW 83222339223 MTF4, DAF LKW (fur verlang
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Specificatie | BMW 83222339223 MTF4, DAF LKW (fur verlang, DTFR 12B140 (MB 235., DTFR 13B110 (MB 235., Porsche 958.341.536., ZF TE-ML 17B, ZF TE-ML 16F, ZF TE-ML 12B, VW G 052 911 A2, VW G 052 539 A2, VW G 052 145 A2, VOLVO 97319, VOLVO 97315, VOLVO 97312, Scania STO 1 |
- -60%
Renault TRT 75W80, Renault TRJ 75W80, EZL 848, PSA B71 2330
| Vrijgave van de fabrikant | Renault TRT 75W80, Renault TRJ 75W80, EZL 848, PSA B71 2330 |
| Specificatie | API GL-3, API GL-4, Gear Oil |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Lichte motorolie |
| Viscositeit klasse SAE | 75W-80 |
- -63%
Renault TRT 75W80, Renault TRJ 75W80, EZL 848, PSA B71 2330
| Vrijgave van de fabrikant | Renault TRT 75W80, Renault TRJ 75W80, EZL 848, PSA B71 2330 |
| Specificatie | API GL-3, API GL-4, Gear Oil |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Lichte motorolie |
| Viscositeit klasse SAE | 75W-80 |
- -62%
Synthetisch, Renault DW5, Ford F-DC, BMW DCTF 2
| Hoogte [mm] | 225 |
| Breedte [mm] | 115 |
| Lengte [mm] | 60 |
| Vervangen na [km] | 60000 |
| Vervangen na [jaar] | 5 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Fabrieksadvies voor olie | Renault DW5, Ford F-DC, BMW DCTF 2, Ford WSS-M2C218-A1, MB 236.24, MB 236.25, BMW Drivelogic 7-spe, MB 239.21 |
| Aandrijving | Versnellingsbak met dubbele koppeling |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | V99-1017 |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Kleur | Bruin |
Synthetisch, Renault DW5, MB 239.21, Ford WSS-M2C218-A1
| Hoogte [mm] | 230 |
| Breedte [mm] | 115 |
| Lengte [mm] | 300 |
| Vervangen na [km] | 60000 |
| Vervangen na [jaar] | 5 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Fabrieksadvies voor olie | Renault DW5, MB 239.21, Ford WSS-M2C218-A1, Ford F-DC, MB 236.24, MB 236.25, BMW DCTF 2, BMW Drivelogic 7-spe |
| Aandrijving | Versnellingsbak met dubbele koppeling |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | V99-1017 |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Kleur | Bruin |
Synthetisch, Renault DW5, MB 239.21, Ford WSS-M2C218-A1
| Hoogte [mm] | 385 |
| Breedte [mm] | 264 |
| Lengte [mm] | 289 |
| Vervangen na [km] | 60000 |
| Vervangen na [jaar] | 5 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Fabrieksadvies voor olie | Renault DW5, MB 239.21, Ford WSS-M2C218-A1, Ford F-DC, BMW DCTF 2, BMW Drivelogic 7-spe |
| Aandrijving | Versnellingsbak met dubbele koppeling |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | V99-1017 |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Kleur | Bruin |
Synthetisch, Renault DW5, MB 239.21, Ford WSS-M2C218-A1
| Hoogte [mm] | 605 |
| Breedte [mm] | 380 |
| Lengte [mm] | 380 |
| Vervangen na [km] | 60000 |
| Vervangen na [jaar] | 5 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Fabrieksadvies voor olie | Renault DW5, MB 239.21, Ford WSS-M2C218-A1, Ford F-DC, MB 236.25, BMW DCTF 2, BMW Drivelogic 7-spe, MB 236.24 |
| Aandrijving | Versnellingsbak met dubbele koppeling |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | V99-1017 |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Kleur | Bruin |
Synthetisch, Renault DW5, MB 239.21, Ford WSS-M2C218-A1
| Hoogte [mm] | 880 |
| Breedte [mm] | 580 |
| Lengte [mm] | 580 |
| Vervangen na [km] | 60000 |
| Vervangen na [jaar] | 5 |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Fabrieksadvies voor olie | Renault DW5, MB 239.21, Ford WSS-M2C218-A1, Ford F-DC, MB 236.25, BMW DCTF 2, MB 236.24, BMW Drivelogic 7-spe |
| Aandrijving | Versnellingsbak met dubbele koppeling |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | V99-1017 |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Kleur | Bruin |
Synthetisch, Renault DW5, MB 239.21, Ford WSS-M2C218-A1
| Hoogte [mm] | 1117 |
| Breedte [mm] | 1000 |
| Lengte [mm] | 1200 |
| Vervangen na [km] | 60000 |
| Vervangen na [jaar] | 5 |
| Inhoud [liter] | 1000 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Fabrieksadvies voor olie | Renault DW5, MB 239.21, Ford WSS-M2C218-A1, Ford F-DC, MB 236.24, BMW DCTF 2, BMW Drivelogic 7-spe, MB 236.25 |
| Aandrijving | Versnellingsbak met dubbele koppeling |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | V99-1017 |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Kleur | Bruin |
VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Fabrieksadvies voor olie | VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78, VW TL 521 71, PSA B71 2310, PSA B71 2316, GMW17594, FORD WSS-M2C200-D2, FIAT 9.55550-MZ7, FIAT 9.55550-MZ6, FIAT 9.55550-MZ2 |
| Hoogte [mm] | 225 |
| Breedte [mm] | 115,0 |
| Lengte [mm] | 60 |
| Olie | Mineraal olie |
| API specificaties | GL-4 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Viscositeit klasse SAE | 75W |
VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Fabrieksadvies voor olie | VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78, VW TL 521 71, PSA B71 2310, PSA B71 2316, GMW17594, FORD WSS-M2C200-D2, FIAT 9.55550-MZ7, FIAT 9.55550-MZ6, FIAT 9.55550-MZ2 |
| Breedte [mm] | 115,0 |
| Hoogte [mm] | 230 |
| Lengte [mm] | 300 |
| Hoeveelheid | Doos |
| API specificaties | GL-4 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Olie | Mineraal olie |
| Viscositeit klasse SAE | 75W |
VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Fabrieksadvies voor olie | VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78, VW TL 521 71, PSA B71 2310, PSA B71 2316, GMW17594, FORD WSS-M2C200-D2, FIAT 9.55550-MZ7, FIAT 9.55550-MZ6, FIAT 9.55550-MZ2 |
| Breedte [mm] | 264 |
| Hoogte [mm] | 385 |
| Lengte [mm] | 289 |
| API specificaties | GL-4 |
| Olie | Mineraal olie |
| Hoeveelheid | Doos |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Viscositeit klasse SAE | 75W |
VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Fabrieksadvies voor olie | VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78, VW TL 521 71, PSA B71 2310, PSA B71 2316, GMW17594, FORD WSS-M2C200-D2, FIAT 9.55550-MZ7, FIAT 9.55550-MZ6, FIAT 9.55550-MZ2 |
| Hoeveelheid | Doos |
| Hoogte [mm] | 880 |
| Lengte [mm] | 580 |
| Breedte [mm] | 580 |
| Bundeltype | Jerrycan, Vat |
| API specificaties | GL-4 |
| Olie | Mineraal olie |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Viscositeit klasse SAE | 75W |
VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Fabrieksadvies voor olie | VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78, VW TL 521 71, PSA B71 2310, PSA B71 2316, GMW17594, FORD WSS-M2C200-D2, FIAT 9.55550-MZ7, FIAT 9.55550-MZ6, FIAT 9.55550-MZ2 |
| Lengte [mm] | 1200 |
| Breedte [mm] | 1000,0 |
| Hoogte [mm] | 1117 |
| API specificaties | GL-4 |
| Inhoud [liter] | 1000 |
| Olie | Mineraal olie |
| Bundeltype | Tank |
| Viscositeit klasse SAE | 75W |
VW TL 52 529, VW TL 52 182, VW G 055 529, VW G 055 512
- -65%
730DHB/DHC 7DC T300, Hyundai/Kia 04300-2N, GWM 7DCT450, VW TL 52529-C
- -65%