Renault Mascott Versnellingsbak olie
80W-90, V99-1017, Fles, Bevat mineraalolie
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | V99-1017 |
| Bundeltype | Fles |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Vervangen na [jaar] | 5 |
| Chemische eigenschappen | Bevat mineraalolie |
| Hoogte [mm] | 225 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Breedte [mm] | 115,0 |
| Kleur | Geel |
| Lengte [mm] | 60 |
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| Fabrieksadvies voor olie | GL-5, API GL-5, MIL-L-2105 C/D |
V99-1017, 80W-90, Jerrycan, Bevat mineraalolie
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | V99-1017 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Vervangen na [jaar] | 5 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Chemische eigenschappen | Bevat mineraalolie |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Kleur | Geel |
| Hoogte [mm] | 230 |
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| Breedte [mm] | 115 |
| Lengte [mm] | 300 |
| Fabrieksadvies voor olie | API GL-5, MIL-L-2105 C/D |
Vat, 80W-90, V99-1017, Bevat mineraalolie
| Hoogte [mm] | 605 |
| Breedte [mm] | 380,0 |
| Bundeltype | Vat |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | V99-1017 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Vervangen na [jaar] | 5 |
| Chemische eigenschappen | Bevat mineraalolie |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Lengte [mm] | 380 |
| Kleur | Geel |
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| Let op de serviceinformatie | |
| Fabrieksadvies voor olie | API GL-5, MIL-L-2105 C/D |
V99-1017, 80W-90, Vat, Bevat mineraalolie
| Hoogte [mm] | 880 |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | V99-1017 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Vervangen na [jaar] | 5 |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Bundeltype | Vat |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Chemische eigenschappen | Bevat mineraalolie |
| Let op de serviceinformatie | |
| Kleur | Geel |
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| Breedte [mm] | 580,0 |
| Fabrieksadvies voor olie | API GL-5, MIL-L-2105 C/D |
| Lengte [mm] | 580 |
Tranself TRJ,TRT,TRZ, Tranself NFJ, NFP, Honda MTF-III, Honda MTF-II
Tranself TRJ,TRT,TRZ, Tranself NFJ, NFP, Honda MTF-III, Honda MTF-II
Tranself TRJ,TRT,TRZ, Tranself NFJ, NFP, Honda MTF-III, Honda MTF-II
Tranself TRJ,TRT,TRZ, Tranself NFJ, NFP, Honda MTF-III, Honda MTF-II
Tranself TRJ,TRT,TRZ, Tranself NFJ, NFP, Honda MTF-III, Honda MTF-II
V99-1017, Volledig synthetisch, 75W-90, geel
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | V99-1017 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Vervangen na [jaar] | 5 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Kleur | Geel |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| API specificaties | GL-4/5 |
V99-1017, 80W-90, Jerrycan, Bevat mineraalolie
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | V99-1017 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| Vervangen na [jaar] | 5 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Chemische eigenschappen | Bevat mineraalolie |
| Kleur | Geel |
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| API specificaties | GL-4 |
V99-1017, 80W-90, Bevat mineraalolie, Jerrycan
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | V99-1017 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Vervangen na [jaar] | 5 |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Chemische eigenschappen | Bevat mineraalolie |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Kleur | Geel |
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| API specificaties | GL-5 |
| Fabrieksadvies voor olie | MIL-L-2105 C/D |
Rood, ZF TE-ML 14B, MB 236.9, MB 235.71
| Kleur bedijfsvloeistof | Rood |
| Specificatie | ZF TE-ML 14B, MB 236.9, MB 235.71, MB 236.6, Ford WSS-M2C919-E, VW TL 52533, Ford WSA-M2C195-A, Ford WSS-M2C202-B, Ford WSS-M2C922-A1, Dexron III G, Dexron III H, Mercon V, ZF 4HP 14, MAN 339 V2, Honda Z1, MB 236.13, MAN 339 Z2, MAN 339 V1, ZF 4HP 18, MB 236.10 |
| Inhoud [liter] | 200 |
| Let op de serviceinformatie |
- -53%
ZF TE-ML 02F, Volvo 97341, TASA (Typ A, Suffix A)
| Fabrieksadvies voor olie | ZF TE-ML 02F, Volvo 97341, TASA (Typ A, Suffix A), Mercon, MB 236.6, III H, Ford ESP-M2C 166-H, Dexron III G, Caterpillar TO-2, Allison C4/TES 389, 14B, 11B, 11A, 09 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 03D, ZF Freigabenummer ZF, Voith H55.6335.XX (G, MB-Freigabe 236.1, MAN 339 Typ L1, DTFR 13C100 (236.1), 339 Typ Z1, 339 Typ V1, 17C, 14A, 04D |
| Inhoud (ml) | 500 |
| Bundeltype | Blik |
- -50%
ZF TE-ML 05D, VME, Scania STO 1:0, Ford WSL-M2C 192-A
| Fabrieksadvies voor olie | ZF TE-ML 05D, VME, Scania STO 1 |
| Vrijgave van de fabrikant | API GL5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Voor versnellingsbak met hypoidtanden |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Viscositeit klasse SAE | 75W-140 |
- -65%
ZF TE-ML 05D, VME, Scania STO 1:0, Ford WSL-M2C 192-A
| Fabrieksadvies voor olie | ZF TE-ML 05D, VME, Scania STO 1 |
| Vrijgave van de fabrikant | API GL5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Voor versnellingsbak met hypoidtanden |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Viscositeit klasse SAE | 75W-140 |
- -63%
ZF TE-ML 08, VW 501 50 (G50), Ford ESD-M2C 175-A, API GL4+
| Fabrieksadvies voor olie | ZF TE-ML 08, VW 501 50 (G50), Ford ESD-M2C 175-A |
| Vrijgave van de fabrikant | API GL4+ |
| Inhoud (ml) | 500 |
| Bundeltype | Blik |
| Viscositeit klasse SAE | 75W-90 |
- -55%
10W-40, Volvo CNG/VDS-3, Scania Low Ash, MTU Typ 3.1
| Viscositeit klasse SAE | 10W-40 |
| Fabrieksadvies voor olie | Volvo CNG/VDS-3, Scania Low Ash, MTU Typ 3.1, MB 226.9, MAN M 3271-1, Mack EO-M Plus/EO-N, M 3775, M 3477, JASO DH-2, Iveco 18-1809 NG2, ECF-3, Deutz DQC IV-10 LA, DAF HP2, Cummins CES 20076, CES 20086, CES 20077, Caterpillar ECF-1-a |
| Vrijgave van de fabrikant | Volvo VDS-4.5, RXD, RLD-3, Renault Trucks RGD, Mack EOS-4.5, DTFR 15C110 (228.51), Deutz DQC IV-18 LA, API CK-4, ACEA E6 E7 E8 E9 E11 |
- -60%
10W-40, Renault Trucks RLD, MTU Typ 2, MB 229.1
| Viscositeit klasse SAE | 10W-40 |
| Fabrieksadvies voor olie | Renault Trucks RLD, MTU Typ 2, MB 229.1, MAN M 3275-1, Mack EO-M Plus, ECF-2, Deutz DQC III-10, Cummins CES 20071, CES 20078, CES 20077, CES 20076, CES 20072, Caterpillar ECF-1-a |
| Vrijgave van de fabrikant | Volvo VDS-3, Renault Trucks RLD-2, MB-Freigabe 228.3, Mack EO-N, Global DHD-1, API CI-4/SL, ACEA E7, A3/B4 |
- -63%
ZF TE-ML 03D, VW G 009 300, 17C, 14A
| Fabrieksadvies voor olie | ZF TE-ML 03D, VW G 009 300, 17C, 14A, 11, 04D |
| Vrijgave van de fabrikant | MB-Freigabe 236.3, DTFR 38B100 (236.3), Dexron II D |
- -76%
Recommended for Use, Ford MERCON®, Allison C4, ZF TE-ML 14A
- -70%
Recommended for Use, Ford MERCON®, Allison C4, ZF TE-ML 14A
- -64%
API Other GL-5, API Other GL-4, 75W-90, Jerrycan
| Specificatie | API Other GL-5, API Other GL-4 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Deels synthetische olie |
ZF Lifeguardfluid8, Mitsubishi ATF-MA1, JWS 3314 + Matic D, ATF, M-V (Type M5)
ZF Lifeguardfluid8, Mitsubishi ATF-MA1, JWS 3314 + Matic D, ATF, M-V (Type M5)
ZF Lifeguardfluid8, Mitsubishi ATF-MA1, JWS 3314 + Matic D, ATF, M-V (Type M5)
ZF Lifeguardfluid8, Mitsubishi ATF-MA1, JWS 3314 + Matic D, ATF, M-V (Type M5)
API Other GL-4, ZF TE-ML 17A, ZF TE-ML 02B, MAN 341 Typ Z2
| Specificatie | API Other GL-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 17A, ZF TE-ML 02B, MAN 341 Typ Z2 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Mineraal olie |
API Other GL-5, API Other GL-4, ZF TE-ML 16C, ZF TE-ML 12M
| Specificatie | API Other GL-5, API Other GL-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 16C, ZF TE-ML 12M, ZF TE-ML 12L, ZF TE-ML 05A, ZF TE-ML 02B, Scania STO 1 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Deels synthetische olie |
SAE J2360, API Other MT-1, API Other GL-5, API Other GL-4
| Specificatie | SAE J2360, API Other MT-1, API Other GL-5, API Other GL-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 16F, ZF TE-ML 12N, ZF TE-ML 12L, Volvo 97312, ZF TE-ML 05A, ZF TE-ML 02B, Scania STO 2 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Synthetische olie |
75W-80, Volledig synthetisch, Eaton (Extended drai, DTFR 13D120 (MB 235.
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-80 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Specificatie | Eaton (Extended drai, DTFR 13D120 (MB 235., ZF TE-ML 16K (ZF0037, ZF TE-ML 02L (ZF0037, ZF TE-ML 01L (ZF0037, ZF TE-ML 16P, ZF TE-ML 02E, ZF TE-ML 01E, Voith Typ C, Renault, MIL-L-2105, MAN 341 Z5, MAN 341 Z4, MAN 341 VR, MAN 341 E3, IVECO, DAF/VOLVO 97307, DAF/VOLVO 97305, API GL-4 |
- -60%
75W-90, Volledig synthetisch, BMW 83222339223 MTF4, DAF LKW (fur verlang
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Specificatie | BMW 83222339223 MTF4, DAF LKW (fur verlang, DTFR 12B140 (MB 235., DTFR 13B110 (MB 235., Porsche 958.341.536., ZF TE-ML 17B, ZF TE-ML 16F, ZF TE-ML 12B, VW G 052 911 A2, VW G 052 539 A2, VW G 052 145 A2, VOLVO 97319, VOLVO 97315, VOLVO 97312, Scania STO 1 |
- -60%