BMW 3 Serie Verstraler
H7, chroom, Transparent, ECE-getest
| Lamptype | H7 |
| Kleur | Chroom, Transparent |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Aantal portieren | 4 |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
- -46%
H7, zwart, Transparent, ECE-getest
| Lamptype | H7 |
| Kleur | Zwart, Transparent |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Aantal portieren | 4 |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
- -46%
W5W, H7, D2S (gasontladingslamp), zwart
| Lamptype | W5W, H7, D2S (gasontladingslamp) |
| Kleur | Zwart |
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR, Met regelelement voor Xenon |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Versie | CELL RIM |
- -46%
LED, chroom, Transparent, ECE-getest
| Lamptype | LED |
| Kleur | Chroom, Transparent |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Aantal portieren | 2 |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
- -53%
H7, zwart, Transparent, ECE-getest
| Lamptype | H7 |
| Kleur | Zwart, Transparent |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Aantal portieren | 2 |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
- -53%
W5W, H7, D2S (gasontladingslamp), zwart
| Lamptype | W5W, H7, D2S (gasontladingslamp) |
| Kleur | Zwart |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR, Met regelelement voor Xenon |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Versie | CELL RIM |
- -46%
Chroom, Xenon, ECE-getest
| Kleur | Chroom |
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Registratietype | ECE-getest |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
- -36%
Zwart, Xenon, ECE-getest
| Kleur | Zwart |
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Registratietype | ECE-getest |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
- -36%
H1, H7, chroom, ECE-getest
| Lamptype | H1, H7 |
| Kleur | Chroom |
| Registratietype | ECE-getest |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
- -46%
H1, H7, Transparent, ECE-getest
| Lamptype | H1, H7 |
| Kleur | Transparent |
| Registratietype | ECE-getest |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
- -46%
LED, ECE-getest, Met knipperlicht (LED), Met dimlicht (LED)
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met knipperlicht (LED), Met dimlicht (LED), Met grootlicht (LED) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met LED, Zonder lamphouder |
| Behuizingskleur | Rookgrijs |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
- -59%
W2,3W, H7, PY21W, zwart
| Lamptype | W2,3W, H7, PY21W |
| Kleur | Zwart |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
| Aantal portieren | 4/5 |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Versie | CELL RIM |
- -66%
W2,3W, LED, H7, zwart
| Lamptype | W2,3W, LED, H7 |
| Kleur | Zwart |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
| Aantal portieren | 4/5 |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Versie | CELL RIM |
- -46%
H7/H7, W2,3W, LED, chroom
| Lamptype | H7/H7, W2,3W, LED |
| Kleur | Chroom |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
| Aantal portieren | 2 |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Versie | CELL RIM |
- -46%
LED, W2,3W, H7/H7, zwart
| Lamptype | LED, W2,3W, H7/H7 |
| Kleur | Zwart |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Aantal portieren | 2 |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Versie | CELL RIM |
- -46%
LED, PY21W, Xenon, ECE-getest
| Lamptype | LED, PY21W |
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Aantal portieren | 2 |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
- -24%
LED, zwart, Xenon, ECE-getest
| Lamptype | LED |
| Kleur | Zwart |
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Aantal portieren | 2 |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
- -24%
LED, H7, chroom, ECE-getest
| Lamptype | LED, H7 |
| Kleur | Chroom |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Aantal portieren | 4 |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Versie | WITH CELL RIM |
- -36%
LED, H7, zwart, ECE-getest
| Lamptype | LED, H7 |
| Kleur | Zwart |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Aantal portieren | 4 |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Versie | WITH CELL RIM |
- -36%
H7, PY21W, zwart, ECE-getest
| Lamptype | H7, PY21W |
| Kleur | Zwart |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Aantal portieren | 4/5 |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Versie | LED CELL RIM |
- -70%
H1/H1, Transparent, chroom, Met positielicht (LED)
| Lamptype | H1/H1 |
| Kleur | Transparent, chroom |
| Lichtfunctie | Met positielicht (LED) |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Optioneel | |
| Versie | DRAGON-LIGHTS |
- -70%
H1/H1, Transparent, zwart, Met positielicht (LED)
| Lamptype | H1/H1 |
| Kleur | Transparent, zwart |
| Lichtfunctie | Met positielicht (LED), Met knipperlamp |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Versie | DRAGON-LIGHTS |
- -70%
H1/H1, Transparent, chroom, Met navigatielicht
| Lamptype | H1/H1 |
| Kleur | Transparent, chroom |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht, Met knipperlamp |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Versie | CCFL COOL LIGHTS |
- -70%
H1/H1, Transparent, chroom, Met navigatielicht
| Lamptype | H1/H1 |
| Kleur | Transparent, chroom |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht, Met knipperlamp |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Versie | ANGEL EYES |
- -70%
H7/H7, Transparent, chroom, Met navigatielicht
| Lamptype | H7/H7 |
| Kleur | Transparent, chroom |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht, Met knipperlamp |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Versie | ANGEL EYES |
- -70%
H1/H1, Transparent, zwart, Met navigatielicht
| Lamptype | H1/H1 |
| Kleur | Transparent, zwart |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht, Met knipperlamp |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Versie | ANGEL EYES |
- -70%
H7/H7, Transparent, zwart, Met navigatielicht
| Lamptype | H7/H7 |
| Kleur | Transparent, zwart |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht, Met knipperlamp |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Versie | Depo / TYC, ANGEL EYES |
- -70%
H1/H1, Transparent, chroom, Met navigatielicht
| Lamptype | H1/H1 |
| Kleur | Transparent, chroom |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht, Met knipperlamp |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Versie | CCFL COOL LIGHTS |
- -70%
H1/H1, Transparent, chroom, Met navigatielicht
| Lamptype | H1/H1 |
| Kleur | Transparent, chroom |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht, Met knipperlamp |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Versie | ANGEL EYES |
- -70%
H1/H1, Transparent, zwart, Met daglicht (LED)
| Lamptype | H1/H1 |
| Kleur | Transparent, zwart |
| Lichtfunctie | Met daglicht (LED) |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Versie | REAL DAYLIGHT |
| Controleteken | R87 |
- -70%
H1/H1, Transparent, zwart, Met daglicht (LED)
| Lamptype | H1/H1 |
| Kleur | Transparent, zwart |
| Lichtfunctie | Met daglicht (LED) |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Versie | REAL DAYLIGHT |
| Controleteken | R87 |
H1/H3, Transparent, zwart, Met navigatielicht
| Lamptype | H1/H3 |
| Kleur | Transparent, zwart |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht, Met knipperlamp |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Versie | CCFL COOL LIGHTS |
- -70%