Audi 80 Zuiger
0,50
| Cilinderboring [mm] | 80 |
| Componentennummer | 71614, 42854, 82746 |
| Herstelfase | 0,50 |
- -64%
1,00
| Cilinderboring [mm] | 80,5 |
| Componentennummer | 42856, 82747, 42846 |
| Herstelfase | 1,00 |
0,50
| Cilinderboring [mm] | 81,5 |
| Componentennummer | 18649, 18680, 18738 |
| Inmetro gecertificeerd | |
| Herstelfase | 0,50 |
29824/04
| Cilinderboring [mm] | 81 |
| Componentennummer | 18652, 18515, 29824/04 |
| Standaardmaat | |
| Inmetro gecertificeerd |
29839/04, 0,50
| Cilinderboring [mm] | 81,5 |
| Componentennummer | 29839/04, 18649, 18680 |
| Inmetro gecertificeerd | |
| Herstelfase | 0,50 |
0,25
| Herstelfase | 0,25 |
| Lengte [mm] | 58,5 |
| Cilinderboring [mm] | 81,26 |
| Zuigerovermaat [mm] | 0,7 |
| Boutdiameter [mm] | 20 |
| Componentennummer | 18662, 18729, 18646 |
| Productienummer | 081136 |
| Compressiehoogte [mm] | 32,5 |
| Boutlengte [mm] | 62 |
| Komdiepte 1 [mm] | 1,2 |
0,50, 29839/04
| Herstelfase | 0,50 |
| Lengte [mm] | 58,5 |
| Cilinderboring [mm] | 81,51 |
| Zuigerovermaat [mm] | 0,7 |
| Boutdiameter [mm] | 20 |
| Componentennummer | 29839/04, 18649, 18680 |
| Productienummer | 081136 |
| Compressiehoogte [mm] | 32,5 |
| Boutlengte [mm] | 62 |
| Komdiepte 1 [mm] | 1,2 |
0,50
| Herstelfase | 0,50 |
| Lengte [mm] | 63,5 |
| Cilinderboring [mm] | 83,01 |
| Zuigerovermaat [mm] | 0,9 |
| Boutdiameter [mm] | 21 |
| Componentennummer | 72871, 72868, 72865 |
| Productienummer | 082182 |
| Compressiehoogte [mm] | 30,6 |
| Boutlengte [mm] | 59 |
| Komdiepte 1 [mm] | 5 |
0,50
| Herstelfase | 0,50 |
| Lengte [mm] | 54,5 |
| Cilinderboring [mm] | 83,01 |
| Boutdiameter [mm] | 20 |
| Componentennummer | 72871, 72868, 72865 |
| Productienummer | 082200 |
| Compressiehoogte [mm] | 29,5 |
| Boutlengte [mm] | 57 |
0,50
| Herstelfase | 0,50 |
| Lengte [mm] | 52,5 |
| Cilinderboring [mm] | 83,01 |
| Zuigerovermaat [mm] | 1,1 |
| Boutdiameter [mm] | 20 |
| Componentennummer | 37806, 71556, 71558 |
| Productienummer | 082168 |
| Compressiehoogte [mm] | 31,9 |
| Boutlengte [mm] | 57 |
| Komdiepte 1 [mm] | 4,4 |
| Lengte [mm] | 57,5 |
| Cilinderboring [mm] | 82,51 |
| Zuigerovermaat [mm] | 0,7 |
| Boutdiameter [mm] | 21 |
| Componentennummer | 72869, 72863, 72866 |
| Productienummer | 082200 |
| Compressiehoogte [mm] | 30,8 |
| Boutlengte [mm] | 56 |
| Komdiepte 1 [mm] | 4,6 |
| Standaardmaat |
| Lengte [mm] | 62,3 |
| Cilinderboring [mm] | 81,01 |
| Zuigerovermaat [mm] | 1,1 |
| Boutdiameter [mm] | 20 |
| Componentennummer | 18515, 18652, 18723 |
| Productienummer | 081088 |
| Compressiehoogte [mm] | 32,2 |
| Boutlengte [mm] | 57 |
| Komdiepte 1 [mm] | 4,6 |
| Standaardmaat |
| Lengte [mm] | 62,5 |
| Cilinderboring [mm] | 81,01 |
| Zuigerovermaat [mm] | 1,3 |
| Boutdiameter [mm] | 20 |
| Componentennummer | 18515, 18652, 18723 |
| Productienummer | 081089 |
| Compressiehoogte [mm] | 32,2 |
| Komdiameter [mm] | 60 |
| Boutlengte [mm] | 57 |
| Komdiepte 1 [mm] | 8,1 |
| Standaardmaat |
0,25
| Herstelfase | 0,25 |
| Lengte [mm] | 62,2 |
| Cilinderboring [mm] | 81,26 |
| Zuigerovermaat [mm] | 1,3 |
| Boutdiameter [mm] | 20 |
| Componentennummer | 18662, 18646, 18729 |
| Productienummer | 081089 |
| Compressiehoogte [mm] | 31,9 |
| Komdiameter [mm] | 60 |
| Boutlengte [mm] | 57 |
| Komdiepte 1 [mm] | 8,1 |
0,50
| Herstelfase | 0,50 |
| Lengte [mm] | 62,2 |
| Cilinderboring [mm] | 81,51 |
| Zuigerovermaat [mm] | 1,3 |
| Boutdiameter [mm] | 20 |
| Componentennummer | 18738, 18680, 18649 |
| Productienummer | 081089 |
| Compressiehoogte [mm] | 31,9 |
| Komdiameter [mm] | 60 |
| Boutlengte [mm] | 57 |
| Komdiepte 1 [mm] | 8,1 |
| Lengte [mm] | 60,2 |
| Cilinderboring [mm] | 82,51 |
| Zuigerovermaat [mm] | 0,7 |
| Boutdiameter [mm] | 21 |
| Componentennummer | 49849, 49850, 37798 |
| Productienummer | 082203 |
| Compressiehoogte [mm] | 33,5 |
| Boutlengte [mm] | 56 |
| Komdiepte 1 [mm] | 3 |
| Standaardmaat |
3.0mm 231 CR P GOE13, 1.75mm 026 P GOE13, 1.5mm 005 PS P KV1
| Cilinderboring [mm] | 81 |
| Optioneel | |
| Componentennummer | 3.0mm 231 CR P GOE13, 1.75mm 026 P GOE13, 1.5mm 005 PS P KV1 |
| Standaardmaat |
3.0mm 231 CR P GOE13, 1.75mm 026 P GOE13, 1.5mm 005 PS P KV1
| Cilinderboring [mm] | 81,5 |
| Optioneel | |
| Componentennummer | 3.0mm 231 CR P GOE13, 1.75mm 026 P GOE13, 1.5mm 005 PS P KV1 |
| Overmaat [mm] | 0,5 |
- -19%
3.0mm 231 CR P GOE13, 1.75mm 026 P GOE13, 1.5mm 005 CK P KV1
| Cilinderboring [mm] | 81,5 |
| Optioneel | |
| Componentennummer | 3.0mm 231 CR P GOE13, 1.75mm 026 P GOE13, 1.5mm 005 CK P KV1 |
| Overmaat [mm] | 0,5 |
- -64%
3.0mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 005IFU P GOE13, 1.75mm 001IF CRP KV1
| Cilinderboring [mm] | 76,75 |
| Optioneel | |
| Componentennummer | 3.0mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 005IFU P GOE13, 1.75mm 001IF CRP KV1 |
| Overmaat [mm] | 0,25 |
- -20%
3.0mm 231 CR P GOE13, 1.75mm 026 P GOE13, 1.5mm 001IF CR P IKA
| Cilinderboring [mm] | 81,25 |
| Componentennummer | 3.0mm 231 CR P GOE13, 1.75mm 026 P GOE13, 1.5mm 001IF CR P IKA |
| Overmaat [mm] | 0,25 |
- -54%
3.0mm 231 CR P GOE13, 1.75mm 026 P GOE13, 1.5mm 001IF CR P IKA
| Cilinderboring [mm] | 81,5 |
| Componentennummer | 3.0mm 231 CR P GOE13, 1.75mm 026 P GOE13, 1.5mm 001IF CR P IKA |
| Overmaat [mm] | 0,5 |
- -55%
3.0mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 005IFU CRP IKA, 1.75mm 001IF CRP KV1
| Cilinderboring [mm] | 77 |
| Componentennummer | 3.0mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 005IFU CRP IKA, 1.75mm 001IF CRP KV1 |
| Overmaat [mm] | 0,5 |
- -11%
3.0mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 005IFU CRP IKA, 1.75mm 001IF CRP KV1
| Cilinderboring [mm] | 77,5 |
| Componentennummer | 3.0mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 005IFU CRP IKA, 1.75mm 001IF CRP KV1 |
| Overmaat [mm] | 1 |
- -11%
3.0mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 005IFU P GOE13, 1.75mm 001 CK P KV1
| Cilinderboring [mm] | 80,5 |
| Componentennummer | 3.0mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 005IFU P GOE13, 1.75mm 001 CK P KV1 |
| Overmaat [mm] | 1 |
5.0mm 236 P GOE13, 2.5mm 026 P GOE13, 1.75mm 001IF CRP IKA
| Cilinderboring [mm] | 79,5 |
| Componentennummer | 5.0mm 236 P GOE13, 2.5mm 026 P GOE13, 1.75mm 001IF CRP IKA |
| Standaardmaat |
4.0mm 712 CR ST, 2.0mm 026 P GOE13, 1.75mm 001IF CRP IKA
| Cilinderboring [mm] | 75 |
| Componentennummer | 4.0mm 712 CR ST, 2.0mm 026 P GOE13, 1.75mm 001IF CRP IKA |
| Standaardmaat |
4.0mm 712 CR ST, 2.0mm 026 P GOE13, 1.75mm 001IF MOP IKA
| Cilinderboring [mm] | 79,5 |
| Componentennummer | 4.0mm 712 CR ST, 2.0mm 026 P GOE13, 1.75mm 001IF MOP IKA |
| Standaardmaat |
- -4%
4.0mm 712 CR ST, 2.0mm 026 P GOE13, 1.75mm 001IF CKP IKA
| Cilinderboring [mm] | 79,5 |
| Componentennummer | 4.0mm 712 CR ST, 2.0mm 026 P GOE13, 1.75mm 001IF CKP IKA |
| Standaardmaat |
- -32%
3.0mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 005IF P GOE13, 1.75mm 001IF CRP KV1
| Cilinderboring [mm] | 76,75 |
| Componentennummer | 3.0mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 005IF P GOE13, 1.75mm 001IF CRP KV1 |
| Overmaat [mm] | 0,25 |
- -51%
3.0mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 005IF P GOE13, 1.75mm 001IF CRP KV1
| Cilinderboring [mm] | 77 |
| Componentennummer | 3.0mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 005IF P GOE13, 1.75mm 001IF CRP KV1 |
| Overmaat [mm] | 0,5 |