Audi A1 Zuiger
3mm 231LKZ CRP GOE13, 2.0mm 005IFU P F14, 1.75mm 001 GDC P KV4
| Cilinderboring [mm] | 79,5 |
| Componentennummer | 3mm 231LKZ CRP GOE13, 2.0mm 005IFU P F14, 1.75mm 001 GDC P KV4 |
| Standaardmaat |
- -45%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3mm 231LKZ CRP GOE13, 2.0mm 005IFU P F14, 1.75mm 001 GDC P KV4
| Cilinderboring [mm] | 80 |
| Componentennummer | 3mm 231LKZ CRP GOE13, 2.0mm 005IFU P F14, 1.75mm 001 GDC P KV4 |
| Overmaat [mm] | 0,5 |
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2.0mm 231 NT P KV1, 1.2mm 026 P KV1, 1.2mm 001 NT ST
| Cilinderboring [mm] | 71 |
| Componentennummer | 2.0mm 231 NT P KV1, 1.2mm 026 P KV1, 1.2mm 001 NT ST |
| Standaardmaat |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2.0mm 712 NT P ST, 1.2mm 005 P GOE13, 1.0mm 001 NT ST
| Cilinderboring [mm] | 71 |
| Componentennummer | 2.0mm 712 NT P ST, 1.2mm 005 P GOE13, 1.0mm 001 NT ST |
| Standaardmaat |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2mm 231LKZ CRP GOE13, 2.0mm 005IFU P F14, 1.75mm 001 GDC P KV4
| Cilinderboring [mm] | 79,5 |
| Componentennummer | 2mm 231LKZ CRP GOE13, 2.0mm 005IFU P F14, 1.75mm 001 GDC P KV4 |
| Standaardmaat |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2.0mm 712 NT P ST, 1.2mm 005 CR P KV1, 1.2mm 001 NT ST
| Cilinderboring [mm] | 74,5 |
| Componentennummer | 2.0mm 712 NT P ST, 1.2mm 005 CR P KV1, 1.2mm 001 NT ST |
| Standaardmaat |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Cilinderboring [mm] | 76,5 |
| Boutdiameter [mm] | 19 |
| Boutlengte [mm] | 48 |
- -69%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Cilinderboring [mm] | 76,5 |
| Boutdiameter [mm] | 19 |
| Boutlengte [mm] | 48,2 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Lengte [mm] | 48,3 |
| Cilinderboring [mm] | 75 |
| Componentennummer | 66959, 66958, 66957 |
| Productienummer | 074206 |
| Compressiehoogte [mm] | 30,8 |
| Komdiameter [mm] | 57,2 |
| Komdiepte 1 [mm] | 2,8 |
| Zuigerspeling [mm] | 0,065 |
| Herstelfase | 0,50 |
- -47%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
3. 2,00, 2. 1,50, 1. 1,20
| Gatdiameter [mm] | 76,50 |
| Componentennummer | 3. 2,00, 2. 1,50, 1. 1,20 |
| Standaardmaat |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3. 2,00, 2. 1,50, 1. 1,20
| Gatdiameter [mm] | 82,50 |
| Componentennummer | 3. 2,00, 2. 1,50, 1. 1,20 |
| Standaardmaat |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor trapesiumvormige drijfstang, Met zuigerveerdrager
| Lengte [mm] | 48,00 |
| Gatdiameter [mm] | 77,00 |
| Boutdiameter [mm] | 19 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Voor trapesiumvormige drijfstang, Met zuigerveerdrager |
| Compressiehoogte [mm] | 29,00 |
| Boutlengte [mm] | 54 |
| Komdiepte 1 [mm] | 4,60 |
| Overmaat [mm] | 0,50 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
| Lengte [mm] | 47,00 |
| Gatdiameter [mm] | 71,00 |
| Boutdiameter [mm] | 19 |
| Compressiehoogte [mm] | 29,00 |
| Komdiameter [mm] | 39,50 |
| Boutlengte [mm] | 42 |
| Komdiepte 1 [mm] | 4,35 |
| Standaardmaat |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Cilinderboring [mm] | 77 |
| Boutdiameter [mm] | 19 |
| Boutlengte [mm] | 48 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Lengte [mm] | 68,8 |
| Cilinderboring [mm] | 81,01 |
| Boutdiameter [mm] | 26 |
| Componentennummer | 63507, 63504, 63501 |
| Productienummer | 081188 |
| Compressiehoogte [mm] | 45,8 |
| Komdiameter [mm] | 50,88 |
| Boutlengte [mm] | 66 |
| Komdiepte 1 [mm] | 13,1 |
| Standaardmaat | |
| Drijfstangbouwtype | Trapeziumdrijfstang |
| Zuigerspeling [mm] | 0,06 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Lengte [mm] | 68,8 |
| Cilinderboring [mm] | 81,26 |
| Boutdiameter [mm] | 26 |
| Componentennummer | 63508, 63505, 63502 |
| Productienummer | 081188 |
| Compressiehoogte [mm] | 45,8 |
| Komdiameter [mm] | 50,88 |
| Boutlengte [mm] | 66 |
| Komdiepte 1 [mm] | 13,1 |
| Drijfstangbouwtype | Trapeziumdrijfstang |
| Zuigerspeling [mm] | 0,06 |
| Herstelfase | 0,25 |
| Lengte [mm] | 68,55 |
| Cilinderboring [mm] | 81,51 |
| Boutdiameter [mm] | 26 |
| Componentennummer | 63509, 63506, 63503 |
| Productienummer | 081188 |
| Compressiehoogte [mm] | 45,55 |
| Komdiameter [mm] | 50,88 |
| Boutlengte [mm] | 66 |
| Komdiepte 1 [mm] | 13,1 |
| Drijfstangbouwtype | Trapeziumdrijfstang |
| Zuigerspeling [mm] | 0,06 |
| Herstelfase | 0,50 |
- -4%
| Lengte [mm] | 49,97 |
| Cilinderboring [mm] | 76,51 |
| Zuigerovermaat [mm] | 2 |
| Boutdiameter [mm] | 19 |
| Productienummer | 076212 |
| Compressiehoogte [mm] | 28,97 |
| Boutlengte [mm] | 54 |
| Komdiepte 1 [mm] | 4,57 |
| Klepdiepte 1 [mm] | 4 |
| Klepdiepte 2 [mm] | 1,3 |
| Standaardmaat | |
| Zuigerspeling [mm] | 0,055 |
- -22%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Lengte [mm] | 49,97 |
| Cilinderboring [mm] | 77,01 |
| Zuigerovermaat [mm] | 2 |
| Boutdiameter [mm] | 19 |
| Componentennummer | 66040, 66039, 66038 |
| Productienummer | 076212 |
| Compressiehoogte [mm] | 28,97 |
| Boutlengte [mm] | 54 |
| Komdiepte 1 [mm] | 4,57 |
| Klepdiepte 1 [mm] | 4 |
| Klepdiepte 2 [mm] | 1,3 |
| Zuigerspeling [mm] | 0,055 |
| Herstelfase | 0,50 |
- -22%
| Lengte [mm] | 67,8 |
| Cilinderboring [mm] | 79,5 |
| Boutdiameter [mm] | 26 |
| Componentennummer | 87647, 65954, 61608 |
| Productienummer | 079215 |
| Compressiehoogte [mm] | 45,3 |
| Komdiameter [mm] | 49 |
| Boutlengte [mm] | 66 |
| Komdiepte 1 [mm] | 10,7 |
| Standaardmaat | |
| Drijfstangbouwtype | Trapeziumdrijfstang |
| Zuigerspeling [mm] | 0,06 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
| Lengte [mm] | 46 |
| Cilinderboring [mm] | 71 |
| Zuigerovermaat [mm] | 2,4 |
| Boutdiameter [mm] | 19 |
| Componentennummer | 66483, 66334, 66333 |
| Productienummer | 071076 |
| Compressiehoogte [mm] | 28,94 |
| Boutlengte [mm] | 42 |
| Komdiepte 1 [mm] | 4,2 |
| Standaardmaat |
- -23%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
0,50
| Lengte [mm] | 46 |
| Cilinderboring [mm] | 71,5 |
| Zuigerovermaat [mm] | 2,4 |
| Boutdiameter [mm] | 19 |
| Componentennummer | 66485, 66340, 66339 |
| Compressiehoogte [mm] | 28,94 |
| Boutlengte [mm] | 42 |
| Komdiepte 1 [mm] | 4,2 |
| Herstelfase | 0,50 |
- -21%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Lengte [mm] | 68,3 |
| Cilinderboring [mm] | 79,5 |
| Boutdiameter [mm] | 26 |
| Componentennummer | 87647, 66315, 61608 |
| Productienummer | 079222 |
| Compressiehoogte [mm] | 45,3 |
| Komdiameter [mm] | 49 |
| Boutlengte [mm] | 66 |
| Komdiepte 1 [mm] | 11 |
| Standaardmaat | |
| Drijfstangbouwtype | Trapeziumdrijfstang |
| Zuigerspeling [mm] | 0,08 |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Lengte [mm] | 68,05 |
| Cilinderboring [mm] | 80 |
| Boutdiameter [mm] | 26 |
| Componentennummer | 66439, 62759, 62758 |
| Productienummer | 079222 |
| Compressiehoogte [mm] | 45,05 |
| Komdiameter [mm] | 49 |
| Boutlengte [mm] | 66 |
| Komdiepte 1 [mm] | 11 |
| Drijfstangbouwtype | Trapeziumdrijfstang |
| Zuigerspeling [mm] | 0,08 |
| Herstelfase | 0,50 |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Lengte [mm] | 50,1 |
| Cilinderboring [mm] | 82,51 |
| Boutdiameter [mm] | 23 |
| Componentennummer | 66318, 66003, 66002 |
| Productienummer | 082308 |
| Compressiehoogte [mm] | 29,6 |
| Komdiameter [mm] | 50 |
| Boutlengte [mm] | 51 |
| Komdiepte 1 [mm] | 6,2 |
| Klepdiepte 1 [mm] | 3,6 |
| Standaardmaat | |
| Drijfstangbouwtype | Trapeziumdrijfstang |
| Zuigerspeling [mm] | 0,09 |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Lengte [mm] | 50,1 |
| Cilinderboring [mm] | 83,01 |
| Boutdiameter [mm] | 23 |
| Componentennummer | 66344, 66010, 66009 |
| Productienummer | 082308 |
| Compressiehoogte [mm] | 29,6 |
| Komdiameter [mm] | 50 |
| Boutlengte [mm] | 51 |
| Komdiepte 1 [mm] | 6,2 |
| Klepdiepte 1 [mm] | 3,6 |
| Drijfstangbouwtype | Trapeziumdrijfstang |
| Zuigerspeling [mm] | 0,09 |
| Herstelfase | 0,50 |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Lengte [mm] | 55,98 |
| Cilinderboring [mm] | 82,51 |
| Zuigerovermaat [mm] | 5,68 |
| Boutdiameter [mm] | 23 |
| Componentennummer | 66318, 66003, 66002 |
| Productienummer | 082277 |
| Compressiehoogte [mm] | 29,8 |
| Boutlengte [mm] | 51 |
| Komdiepte 1 [mm] | 4,75 |
| Klepdiepte 1 [mm] | 3,47 |
| Standaardmaat | |
| Drijfstangbouwtype | Trapeziumdrijfstang |
| Zuigerspeling [mm] | 0,09 |
- -2%
| Lengte [mm] | 55,98 |
| Cilinderboring [mm] | 83,01 |
| Zuigerovermaat [mm] | 5,68 |
| Boutdiameter [mm] | 23 |
| Componentennummer | 66344, 66010, 66009 |
| Productienummer | 082317 |
| Compressiehoogte [mm] | 29,8 |
| Boutlengte [mm] | 51 |
| Komdiepte 1 [mm] | 4,75 |
| Klepdiepte 1 [mm] | 3,47 |
| Drijfstangbouwtype | Trapeziumdrijfstang |
| Zuigerspeling [mm] | 0,09 |
| Herstelfase | 0,50 |
- -2%