Audi A1 Zuiger
0,50
| Cilinderboring [mm] | 80 |
| Componentennummer | 66439, 62759, 62758 |
| Herstelfase | 0,50 |
- -55%
0,50
| Cilinderboring [mm] | 75 |
| Componentennummer | 66961, 66960, 66957 |
| Herstelfase | 0,50 |
- -27%
0,25
| Cilinderboring [mm] | 71,25 |
| Componentennummer | 66642, 66641, 66338 |
| Herstelfase | 0,25 |
0,50
| Cilinderboring [mm] | 71,5 |
| Componentennummer | 66644, 66643, 66341 |
| Herstelfase | 0,50 |
0,50
| Cilinderboring [mm] | 75 |
| Componentennummer | 66959, 66958, 66957 |
| Herstelfase | 0,50 |
2.0mm 423 NT P ST, 1.2mm 005 P GOE13, 1.2mm 001 NT ST
| Cilinderboring [mm] | 77 |
| Componentennummer | 2.0mm 423 NT P ST, 1.2mm 005 P GOE13, 1.2mm 001 NT ST |
| Overmaat [mm] | 0,5 |
- -33%
03L 198151 A, ~ OE 03L 107065 AG, 3mm 231LKZ CRP GOE13, 2mm 005IFU CK P KV1
| Cilinderboring [mm] | 81,5 |
| Voor OE nummer | 03L 198151 A, ~ OE 03L 107065 AG |
| Componentennummer | 3mm 231LKZ CRP GOE13, 2mm 005IFU CK P KV1, 1.75mm 001 GDC P KV4 |
| Overmaat [mm] | 0,5 |
- -42%
3mm 231LKZ CRP GOE13, 2.0mm 005IFU P F14, 1.75mm 001 GDC P KV4
| Cilinderboring [mm] | 79,75 |
| Componentennummer | 3mm 231LKZ CRP GOE13, 2.0mm 005IFU P F14, 1.75mm 001 GDC P KV4 |
| Overmaat [mm] | 0,25 |
- -32%
2.00mm 423 NT P ST, 1.5mm 005 P GOE13, 1.2mm 001 NT ST
| Cilinderboring [mm] | 77 |
| Componentennummer | 2.00mm 423 NT P ST, 1.5mm 005 P GOE13, 1.2mm 001 NT ST |
| Overmaat [mm] | 0,5 |
- -21%
2.0mm 231LKZ CRP KV1, 1.2mm 026 P KV1, 1.2mm 001IF NTPVD ST
| Cilinderboring [mm] | 82,5 |
| Componentennummer | 2.0mm 231LKZ CRP KV1, 1.2mm 026 P KV1, 1.2mm 001IF NTPVD ST |
| Standaardmaat |
- -1%
2.0mm 423 PVD ST, 1.2mm 001IF PVDNT ST, 1.20mm 026 P KV1
| Cilinderboring [mm] | 82,5 |
| Componentennummer | 2.0mm 423 PVD ST, 1.2mm 001IF PVDNT ST, 1.20mm 026 P KV1 |
| Standaardmaat |
- -61%
2.0mm 231LKZ CRP KV1, 1.2mm 026 P KV1, 1.2mm 001IF NTPVD ST
| Cilinderboring [mm] | 83 |
| Componentennummer | 2.0mm 231LKZ CRP KV1, 1.2mm 026 P KV1, 1.2mm 001IF NTPVD ST |
| Overmaat [mm] | 0,5 |
- -50%
2mm 231LKZ CRP GOE13, 2.0mm 005IFU P F14, 1.75mm 001 GDC P KV4
| Cilinderboring [mm] | 79,75 |
| Componentennummer | 2mm 231LKZ CRP GOE13, 2.0mm 005IFU P F14, 1.75mm 001 GDC P KV4 |
| Overmaat [mm] | 0,25 |
- -54%
2mm 231LKZ CRP GOE13, 2.0mm 005IFU P F14, 1.75mm 001 GDC P KV4
| Cilinderboring [mm] | 80 |
| Componentennummer | 2mm 231LKZ CRP GOE13, 2.0mm 005IFU P F14, 1.75mm 001 GDC P KV4 |
| Overmaat [mm] | 0,5 |
- -54%
2.0mm 712 NT P ST, 1.2mm 005 CR P KV1, 1.2mm 001 PVD ST
| Cilinderboring [mm] | 74,5 |
| Componentennummer | 2.0mm 712 NT P ST, 1.2mm 005 CR P KV1, 1.2mm 001 PVD ST |
| Standaardmaat |
- -81%
3. 3S 2.0 N, 2. M 1.2, 1. R 1.2 N
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,00 |
| Nettogewicht [g] | 26 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Cilinderboring [mm] | 77,0 |
| Componentennummer | 3. 3S 2.0 N, 2. M 1.2, 1. R 1.2 N |
- -57%
3. DSF 2.0 N, 2. NM 1.5, 1. R 1.2 PVD
| Cilinderboring [mm] | 82,75 |
| Componentennummer | 3. DSF 2.0 N, 2. NM 1.5, 1. R 1.2 PVD |
- -57%
3. DSF 2 N, 2. NM 1.5, 1. R 1.2 PVD
| Cilinderboring [mm] | 83,0 |
| Componentennummer | 3. DSF 2 N, 2. NM 1.5, 1. R 1.2 PVD |
- -57%
Gecoat, Met uitsparing voor oliesproeier, Met koelkanaal, Met zuigerveerdrager
| Lengte [mm] | 68,8 |
| Cilinderboring [mm] | 81,26 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Mechanisch bewerkt | Met uitsparing voor oliesproeier |
| Boutdiameter [mm] | 26 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met koelkanaal, Met zuigerveerdrager |
| Componentennummer | 3. DSF 3.0 Cr, 2. M 2.0 IFU P, 1. R 1.75 CrK |
| Productienummer | 81 L 156 |
| Compressiehoogte [mm] | 45,8 |
| Komdiameter [mm] | 50,8 |
| Boutlengte [mm] | 66 |
| Komdiepte 1 [mm] | 13,1 |
| Verbrandingsoppervlakte [mm] | 12,1 |
| Zuigerspeling [mm] | 0,07 |
- -51%
Gehard anodiseert, Zonder koelkanaal, 3. 3S 2.0 N, 2. M 1.2
| Verpakkingshoogte [cm] | 8,60 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,5 |
| Nettogewicht [g] | 411 |
| Lengte [mm] | 50,2 |
| Cilinderboring [mm] | 76,76 |
| Oppervlakte | Gehard anodiseert |
| Boutdiameter [mm] | 19 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder koelkanaal |
| Componentennummer | 3. 3S 2.0 N, 2. M 1.2, 1. R 1.2 N |
| Productienummer | 76 L 135 |
| Compressiehoogte [mm] | 29,2 |
| Boutlengte [mm] | 52 |
| Komdiepte 1 [mm] | 4,6 |
| Verbrandingsoppervlakte [mm] | 5,7 |
| Klepdiepte 1 [mm] | 3,6 |
| Klepdiepte 2 [mm] | 0,8 |
| Drijfstangbouwtype | Trapeziumdrijfstang |
| Zuigerspeling [mm] | 0,07 |
- -43%
Gecoat, Met koelkanaal, Met zuigerveerdrager, 3. DSF 3.0 Cr
| Lengte [mm] | 67,8 |
| Cilinderboring [mm] | 79,51 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Boutdiameter [mm] | 26 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met koelkanaal, Met zuigerveerdrager |
| Componentennummer | 3. DSF 3.0 Cr, 2. M 2.0 IFU, 1. R 1.75 CrK |
| Productienummer | 79 L 98 |
| Compressiehoogte [mm] | 45,3 |
| Komdiameter [mm] | 49 |
| Boutlengte [mm] | 66 |
| Komdiepte 1 [mm] | 10,7 |
| Verbrandingsoppervlakte [mm] | 12 |
| Zuigerspeling [mm] | 0,075 |
- -44%
Gecoat, Met koelkanaal, Met zuigerveerdrager, 3. DSF 3.0 Cr
| Lengte [mm] | 67,8 |
| Cilinderboring [mm] | 79,76 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Boutdiameter [mm] | 26 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met koelkanaal, Met zuigerveerdrager |
| Componentennummer | 3. DSF 3.0 Cr, 2. M 2.0 IFU, 1. R 1.75 CrK |
| Productienummer | 79 L 98 |
| Compressiehoogte [mm] | 45,3 |
| Komdiameter [mm] | 49 |
| Boutlengte [mm] | 66 |
| Komdiepte 1 [mm] | 10,7 |
| Verbrandingsoppervlakte [mm] | 12 |
| Zuigerspeling [mm] | 0,075 |
- -44%
Gecoat, Met koelkanaal, Met zuigerveerdrager, 3. DSF 3.0 Cr
| Lengte [mm] | 67,8 |
| Cilinderboring [mm] | 80,01 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Boutdiameter [mm] | 26 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met koelkanaal, Met zuigerveerdrager |
| Componentennummer | 3. DSF 3.0 Cr, 2. M 2.0 IFU, 1. R 1.75 CrK |
| Productienummer | 79 L 98 |
| Compressiehoogte [mm] | 45,3 |
| Komdiameter [mm] | 49 |
| Boutlengte [mm] | 66 |
| Komdiepte 1 [mm] | 10,7 |
| Verbrandingsoppervlakte [mm] | 12 |
| Zuigerspeling [mm] | 0,075 |
- -44%
Gehard anodiseert, Zonder koelkanaal, 3. 3S 2.0 N, 2. M 1.20 Cr
| Lengte [mm] | 46,9 |
| Cilinderboring [mm] | 71,26 |
| Oppervlakte | Gehard anodiseert |
| Boutdiameter [mm] | 19 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder koelkanaal |
| Componentennummer | 3. 3S 2.0 N, 2. M 1.20 Cr, 1. R 1.20 N |
| Productienummer | 71 L 55 |
| Compressiehoogte [mm] | 28,94 |
| Komdiameter [mm] | 39,5 |
| Boutlengte [mm] | 42 |
| Komdiepte 1 [mm] | 4,35 |
| Zuigerspeling [mm] | 0,055 |
- -67%
Gehard anodiseert, Zonder koelkanaal, 3. 3S 2.0 N, 2. M 1.20 Cr
| Lengte [mm] | 46,9 |
| Cilinderboring [mm] | 71,51 |
| Oppervlakte | Gehard anodiseert |
| Boutdiameter [mm] | 19 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder koelkanaal |
| Componentennummer | 3. 3S 2.0 N, 2. M 1.20 Cr, 1. R 1.20 N |
| Productienummer | 71 L 55 |
| Compressiehoogte [mm] | 28,94 |
| Komdiameter [mm] | 39,5 |
| Boutlengte [mm] | 42 |
| Komdiepte 1 [mm] | 4,35 |
| Zuigerspeling [mm] | 0,055 |
- -67%
Gecoat, Zonder koelkanaal, Met zuigerveerdrager, 3. 3S 2.00 N
| Lengte [mm] | 50,0 |
| Cilinderboring [mm] | 76,51 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Boutdiameter [mm] | 19 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder koelkanaal, Met zuigerveerdrager |
| Componentennummer | 3. 3S 2.00 N, 2. NM 1.50, 1. R 1.20 PVD |
| Productienummer | 76 L 148 |
| Compressiehoogte [mm] | 28,97 |
| Boutlengte [mm] | 54 |
| Komdiepte 1 [mm] | 4,5 |
| Verbrandingsoppervlakte [mm] | 6,4 |
| Klepdiepte 1 [mm] | 3,8 |
| Klepdiepte 2 [mm] | 0,9 |
| Drijfstangbouwtype | Trapeziumdrijfstang |
| Zuigerspeling [mm] | 0,07 |
- -70%
Gecoat, Zonder koelkanaal, Met zuigerveerdrager, 3. 3S 2.00 N
| Lengte [mm] | 50,0 |
| Cilinderboring [mm] | 76,76 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Boutdiameter [mm] | 19 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder koelkanaal, Met zuigerveerdrager |
| Componentennummer | 3. 3S 2.00 N, 2. NM 1.50, 1. R 1.20 PVD |
| Productienummer | 76 L 148 |
| Compressiehoogte [mm] | 28,97 |
| Boutlengte [mm] | 54 |
| Komdiepte 1 [mm] | 4,5 |
| Verbrandingsoppervlakte [mm] | 6,4 |
| Klepdiepte 1 [mm] | 3,8 |
| Klepdiepte 2 [mm] | 0,9 |
| Drijfstangbouwtype | Trapeziumdrijfstang |
| Zuigerspeling [mm] | 0,07 |
- -69%
Gecoat, Zonder koelkanaal, Met zuigerveerdrager, 3. 3S 2.00 N
| Lengte [mm] | 50,0 |
| Cilinderboring [mm] | 77,01 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Boutdiameter [mm] | 19 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder koelkanaal, Met zuigerveerdrager |
| Componentennummer | 3. 3S 2.00 N, 2. NM 1.50, 1. R 1.20 PVD |
| Productienummer | 76 L 148 |
| Compressiehoogte [mm] | 28,97 |
| Boutlengte [mm] | 54 |
| Komdiepte 1 [mm] | 4,5 |
| Verbrandingsoppervlakte [mm] | 6,4 |
| Klepdiepte 1 [mm] | 3,8 |
| Klepdiepte 2 [mm] | 0,9 |
| Drijfstangbouwtype | Trapeziumdrijfstang |
| Zuigerspeling [mm] | 0,07 |
- -69%
Gecoat, Met uitsparing voor oliesproeier, Met koelkanaal, Met zuigerveerdrager
| Lengte [mm] | 68,8 |
| Cilinderboring [mm] | 81,01 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Mechanisch bewerkt | Met uitsparing voor oliesproeier |
| Boutdiameter [mm] | 26 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met koelkanaal, Met zuigerveerdrager |
| Componentennummer | 3. DSF 3.0 Cr, 2. M 2.0 IFU P, 1. R 1.75 CrK |
| Productienummer | 81 L 97 |
| Compressiehoogte [mm] | 45,8 |
| Komdiameter [mm] | 50,88 |
| Boutlengte [mm] | 66 |
| Komdiepte 1 [mm] | 13,1 |
| Verbrandingsoppervlakte [mm] | 12 |
| Zuigerspeling [mm] | 0,06 |
- -59%