Audi Cabriolet Zuiger
| Cilinderboring [mm] | 79,5 |
| Componentennummer | 87647, 80007, 61608 |
| Standaardmaat |
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor cilinder 1 - 2
| Lengte [mm] | 71,8 |
| Cilinderboring [mm] | 79,51 |
| Inbouwplaats | Voor cilinder 1 - 2 |
| Boutdiameter [mm] | 26 |
| Componentennummer | 86648, 80007, 80004 |
| Productienummer | 079135 |
| Compressiehoogte [mm] | 45,8 |
| Komdiameter [mm] | 37,9 |
| Boutlengte [mm] | 66 |
| Komdiepte 1 [mm] | 17,75 |
| Klepdiepte 1 [mm] | 1 |
| Standaardmaat | |
| Zuigerspeling [mm] | 0,06 |
- -44%
Voor cilinder 3 - 4
| Lengte [mm] | 71,8 |
| Cilinderboring [mm] | 79,51 |
| Inbouwplaats | Voor cilinder 3 - 4 |
| Boutdiameter [mm] | 26 |
| Componentennummer | 86648, 80007, 80004 |
| Productienummer | 079135 |
| Compressiehoogte [mm] | 45,8 |
| Komdiameter [mm] | 37,9 |
| Boutlengte [mm] | 66 |
| Komdiepte 1 [mm] | 17,75 |
| Klepdiepte 1 [mm] | 1 |
| Standaardmaat | |
| Zuigerspeling [mm] | 0,06 |
- -47%
3. 3,00, 2. 2,00, 1. 1,75
| Gatdiameter [mm] | 79,50 |
| Componentennummer | 3. 3,00, 2. 2,00, 1. 1,75 |
| Standaardmaat |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3. 2,00, 2. 1,50, 1. 1,20
| Gatdiameter [mm] | 82,50 |
| Componentennummer | 3. 2,00, 2. 1,50, 1. 1,20 |
| Standaardmaat |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Cilinderboring [mm] | 79,51 |
| Componentennummer | 80007, 80004, 79999 |
| Standaardmaat |
- -69%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
3. DSF 2.0 Cr, 2. M 1.5 IW, 1. M 1.2 Mo
| Cilinderboring [mm] | 82,51 |
| Componentennummer | 3. DSF 2.0 Cr, 2. M 1.5 IW, 1. M 1.2 Mo |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3. 2,00, 2. 1,75, 1. 1,50
| Gatdiameter [mm] | 81,00 |
| Componentennummer | 3. 2,00, 2. 1,75, 1. 1,50 |
| Standaardmaat |
- -64%
0,50
| Herstelfase | 0,50 |
| Lengte [mm] | 63,5 |
| Cilinderboring [mm] | 83,01 |
| Zuigerovermaat [mm] | 0,9 |
| Boutdiameter [mm] | 21 |
| Componentennummer | 72871, 72868, 72865 |
| Productienummer | 082182 |
| Compressiehoogte [mm] | 30,6 |
| Boutlengte [mm] | 59 |
| Komdiepte 1 [mm] | 5 |
0,50
| Herstelfase | 0,50 |
| Lengte [mm] | 54,5 |
| Cilinderboring [mm] | 83,01 |
| Boutdiameter [mm] | 20 |
| Componentennummer | 72871, 72868, 72865 |
| Productienummer | 082200 |
| Compressiehoogte [mm] | 29,5 |
| Boutlengte [mm] | 57 |
0,50
| Herstelfase | 0,50 |
| Lengte [mm] | 52,5 |
| Cilinderboring [mm] | 83,01 |
| Zuigerovermaat [mm] | 1,1 |
| Boutdiameter [mm] | 20 |
| Componentennummer | 37806, 71556, 71558 |
| Productienummer | 082168 |
| Compressiehoogte [mm] | 31,9 |
| Boutlengte [mm] | 57 |
| Komdiepte 1 [mm] | 4,4 |
| Lengte [mm] | 57,5 |
| Cilinderboring [mm] | 82,51 |
| Zuigerovermaat [mm] | 0,7 |
| Boutdiameter [mm] | 21 |
| Componentennummer | 72869, 72863, 72866 |
| Productienummer | 082200 |
| Compressiehoogte [mm] | 30,8 |
| Boutlengte [mm] | 56 |
| Komdiepte 1 [mm] | 4,6 |
| Standaardmaat |
| Lengte [mm] | 60,2 |
| Cilinderboring [mm] | 82,51 |
| Zuigerovermaat [mm] | 0,7 |
| Boutdiameter [mm] | 21 |
| Componentennummer | 49849, 49850, 37798 |
| Productienummer | 082203 |
| Compressiehoogte [mm] | 33,5 |
| Boutlengte [mm] | 56 |
| Komdiepte 1 [mm] | 3 |
| Standaardmaat |
1.CRP2.P3.CR, 1.1,20 2.1,50 3.2,00
| Cilinderboring [mm] | 82,5 |
| Componentennummer | 1.CRP2.P3.CR, 1.1,20 2.1,50 3.2,00 |
- -53%
1.CRP 2.P 3.CR, 1.1,20 2.1,50 3.2,00
| Cilinderboring [mm] | 83 |
| Componentennummer | 1.CRP 2.P 3.CR, 1.1,20 2.1,50 3.2,00 |
- -53%
1.CR2.P3.CR, 1.1,50 2.1,75 3.2,00
| Cilinderboring [mm] | 81 |
| Componentennummer | 1.CR2.P3.CR, 1.1,50 2.1,75 3.2,00 |
- -54%
1.CR2.P3.CR, 1.1,50 2.1,75 3.2,00
| Cilinderboring [mm] | 81,5 |
| Componentennummer | 1.CR2.P3.CR, 1.1,50 2.1,75 3.2,00 |
| Overmaat [mm] | 50 |
- -54%
1.CR 2.CR 3.CR, 1.1,75 2.2 3.3
| Cilinderboring [mm] | 79,5 |
| Componentennummer | 1.CR 2.CR 3.CR, 1.1,75 2.2 3.3 |
- -58%
1.CR 2.CR 3.CR, 1.1,75 2.2 3.3
| Cilinderboring [mm] | 80,5 |
| Componentennummer | 1.CR 2.CR 3.CR, 1.1,75 2.2 3.3 |
| Overmaat [mm] | 100 |
- -53%
1.CR 2.CR 3.CR, 1.1,75 2.2 3.3
| Cilinderboring [mm] | 80 |
| Componentennummer | 1.CR 2.CR 3.CR, 1.1,75 2.2 3.3 |
| Overmaat [mm] | 50 |
- -53%
Voor cilinder 2, voor cilinder 1, Met uitsparing voor oliesproeier, Met zuigerveerdrager
| Cilinderboring [mm] | 79,5 |
| Inbouwplaats | Voor cilinder 2, voor cilinder 1 |
| Hoogte [mm] | 68,8 |
| Mechanisch bewerkt | Met uitsparing voor oliesproeier |
| Boutdiameter [mm] | 26 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met zuigerveerdrager, Met koelkanaal, Met bus voor boutnaaf |
| Componentennummer | 08-114900-00 |
| Productienummer | 07987 |
| Compressiehoogte [mm] | 45,8 |
| Komdiameter [mm] | 38 |
| Boutlengte [mm] | 66 |
| Komdiepte 1 [mm] | 17,65 |
| Klepdiepte 1 [mm] | 1,1 |
| Standaardmaat | |
| Volume met kolfkom [cm³] | 23,54 |
| Zuigerspeling [mm] | 0,07 |
Voor cilinder 4, voor cilinder 3, Met uitsparing voor oliesproeier, Met zuigerveerdrager
| Cilinderboring [mm] | 79,5 |
| Inbouwplaats | Voor cilinder 4, voor cilinder 3 |
| Hoogte [mm] | 68,8 |
| Mechanisch bewerkt | Met uitsparing voor oliesproeier |
| Boutdiameter [mm] | 26 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met zuigerveerdrager, Met koelkanaal, Met bus voor boutnaaf |
| Componentennummer | 08-114900-00 |
| Productienummer | 07987A |
| Compressiehoogte [mm] | 45,8 |
| Komdiameter [mm] | 38 |
| Boutlengte [mm] | 66 |
| Komdiepte 1 [mm] | 17,65 |
| Klepdiepte 1 [mm] | 1,1 |
| Standaardmaat | |
| Volume met kolfkom [cm³] | 23,54 |
| Zuigerspeling [mm] | 0,05 |
Voor cilinder 2, voor cilinder 1, Met uitsparing voor oliesproeier, Met zuigerveerdrager
| Cilinderboring [mm] | 79,5 |
| Inbouwplaats | Voor cilinder 2, voor cilinder 1 |
| Hoogte [mm] | 71,8 |
| Mechanisch bewerkt | Met uitsparing voor oliesproeier |
| Boutdiameter [mm] | 26 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met zuigerveerdrager, Met bus voor boutnaaf |
| Componentennummer | 08-114900-00 |
| Compressiehoogte [mm] | 45,8 |
| Komdiameter [mm] | 38 |
| Boutlengte [mm] | 66 |
| Komdiepte 1 [mm] | 17,65 |
| Klepdiepte 1 [mm] | 1,1 |
| Standaardmaat | |
| Zuigerspeling [mm] | 0,07 |
Voor cilinder 4, voor cilinder 3, Met uitsparing voor oliesproeier, Met zuigerveerdrager
| Cilinderboring [mm] | 79,5 |
| Inbouwplaats | Voor cilinder 4, voor cilinder 3 |
| Hoogte [mm] | 71,8 |
| Mechanisch bewerkt | Met uitsparing voor oliesproeier |
| Boutdiameter [mm] | 26 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met zuigerveerdrager, Met bus voor boutnaaf |
| Componentennummer | 08-114900-00 |
| Compressiehoogte [mm] | 45,8 |
| Komdiameter [mm] | 38 |
| Boutlengte [mm] | 66 |
| Komdiepte 1 [mm] | 17,65 |
| Klepdiepte 1 [mm] | 1,1 |
| Standaardmaat | |
| Zuigerspeling [mm] | 0,07 |
Voor cilinder 2, voor cilinder 1, Met uitsparing voor oliesproeier, Met zuigerveerdrager
| Cilinderboring [mm] | 79,75 |
| Inbouwplaats | Voor cilinder 2, voor cilinder 1 |
| Hoogte [mm] | 68,8 |
| Mechanisch bewerkt | Met uitsparing voor oliesproeier |
| Boutdiameter [mm] | 26 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met zuigerveerdrager, Met koelkanaal, Met bus voor boutnaaf |
| Componentennummer | 08-114905-00 |
| Productienummer | 07987 |
| Compressiehoogte [mm] | 45,8 |
| Komdiameter [mm] | 38 |
| Boutlengte [mm] | 66 |
| Komdiepte 1 [mm] | 17,65 |
| Klepdiepte 1 [mm] | 1,1 |
| Overmaat [mm] | 0,25 |
| Volume met kolfkom [cm³] | 23,54 |
Voor cilinder 4, voor cilinder 3, Met uitsparing voor oliesproeier, Met zuigerveerdrager
| Cilinderboring [mm] | 79,75 |
| Inbouwplaats | Voor cilinder 4, voor cilinder 3 |
| Hoogte [mm] | 68,8 |
| Mechanisch bewerkt | Met uitsparing voor oliesproeier |
| Boutdiameter [mm] | 26 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met zuigerveerdrager, Met koelkanaal, Met bus voor boutnaaf |
| Componentennummer | 08-114905-00 |
| Productienummer | 07987A |
| Compressiehoogte [mm] | 45,8 |
| Komdiameter [mm] | 38 |
| Boutlengte [mm] | 66 |
| Komdiepte 1 [mm] | 17,65 |
| Klepdiepte 1 [mm] | 1,1 |
| Overmaat [mm] | 0,25 |
| Volume met kolfkom [cm³] | 23,54 |
Voor cilinder 2, voor cilinder 1, Met uitsparing voor oliesproeier, Met zuigerveerdrager
| Cilinderboring [mm] | 79,75 |
| Inbouwplaats | Voor cilinder 2, voor cilinder 1 |
| Hoogte [mm] | 71,8 |
| Mechanisch bewerkt | Met uitsparing voor oliesproeier |
| Boutdiameter [mm] | 26 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met zuigerveerdrager, Met bus voor boutnaaf |
| Componentennummer | 08-114905-00 |
| Compressiehoogte [mm] | 45,55 |
| Komdiameter [mm] | 38 |
| Boutlengte [mm] | 66 |
| Komdiepte 1 [mm] | 17,65 |
| Klepdiepte 1 [mm] | 1,1 |
| Overmaat [mm] | 0,25 |
Voor cilinder 4, voor cilinder 3, Met uitsparing voor oliesproeier, Met zuigerveerdrager
| Cilinderboring [mm] | 79,75 |
| Inbouwplaats | Voor cilinder 4, voor cilinder 3 |
| Hoogte [mm] | 71,8 |
| Mechanisch bewerkt | Met uitsparing voor oliesproeier |
| Boutdiameter [mm] | 26 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met zuigerveerdrager, Met bus voor boutnaaf |
| Componentennummer | 08-114905-00 |
| Compressiehoogte [mm] | 45,8 |
| Komdiameter [mm] | 38 |
| Boutlengte [mm] | 66 |
| Komdiepte 1 [mm] | 17,65 |
| Klepdiepte 1 [mm] | 1,1 |
| Overmaat [mm] | 0,25 |
Voor cilinder 2, voor cilinder 1, Met uitsparing voor oliesproeier, Met zuigerveerdrager
| Cilinderboring [mm] | 80 |
| Inbouwplaats | Voor cilinder 2, voor cilinder 1 |
| Hoogte [mm] | 68,6 |
| Mechanisch bewerkt | Met uitsparing voor oliesproeier |
| Boutdiameter [mm] | 26 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met zuigerveerdrager, Met koelkanaal, Met bus voor boutnaaf |
| Componentennummer | 08-114907-00 |
| Versie | A= 45.550, D= 68.550 |
| Productienummer | 07987 |
| Compressiehoogte [mm] | 45,55 |
| Komdiameter [mm] | 38 |
| Boutlengte [mm] | 66 |
| Komdiepte 1 [mm] | 17,65 |
| Klepdiepte 1 [mm] | 1,1 |
| Overmaat [mm] | 0,5 |
| Volume met kolfkom [cm³] | 23,54 |
Voor cilinder 4, voor cilinder 3, Met uitsparing voor oliesproeier, Met zuigerveerdrager
| Cilinderboring [mm] | 80 |
| Inbouwplaats | Voor cilinder 4, voor cilinder 3 |
| Hoogte [mm] | 68,6 |
| Mechanisch bewerkt | Met uitsparing voor oliesproeier |
| Boutdiameter [mm] | 26 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met zuigerveerdrager, Met koelkanaal, Met bus voor boutnaaf |
| Componentennummer | 08-114907-00 |
| Versie | A= 45.550, D= 68.550 |
| Productienummer | 07987A |
| Compressiehoogte [mm] | 45,55 |
| Komdiameter [mm] | 38 |
| Boutlengte [mm] | 66 |
| Komdiepte 1 [mm] | 17,65 |
| Klepdiepte 1 [mm] | 1,1 |
| Overmaat [mm] | 0,5 |
| Volume met kolfkom [cm³] | 23,54 |
Voor cilinder 2, voor cilinder 1, Met uitsparing voor oliesproeier, Met zuigerveerdrager
| Cilinderboring [mm] | 80 |
| Inbouwplaats | Voor cilinder 2, voor cilinder 1 |
| Hoogte [mm] | 71,6 |
| Mechanisch bewerkt | Met uitsparing voor oliesproeier |
| Boutdiameter [mm] | 26 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met zuigerveerdrager, Met bus voor boutnaaf |
| Componentennummer | 08-114907-00 |
| Versie | A= 45.550, D= 71.550 |
| Compressiehoogte [mm] | 45,55 |
| Komdiameter [mm] | 38 |
| Boutlengte [mm] | 66 |
| Komdiepte 1 [mm] | 17,65 |
| Klepdiepte 1 [mm] | 1,1 |
| Overmaat [mm] | 0,5 |