Audi RS3 Zuiger
| Lengte [mm] | 68,05 |
| Cilinderboring [mm] | 80 |
| Boutdiameter [mm] | 26 |
| Componentennummer | 66439, 62759, 62758 |
| Productienummer | 079222 |
| Compressiehoogte [mm] | 45,05 |
| Komdiameter [mm] | 46 |
| Boutlengte [mm] | 66 |
| Komdiepte 1 [mm] | 11,5 |
| Drijfstangbouwtype | Trapeziumdrijfstang |
| Zuigerspeling [mm] | 0,08 |
| Herstelfase | 0,50 |
- -51%
| Lengte [mm] | 68,8 |
| Cilinderboring [mm] | 81,26 |
| Boutdiameter [mm] | 26 |
| Componentennummer | 67005, 66232, 63505 |
| Productienummer | 081207 |
| Compressiehoogte [mm] | 45,8 |
| Komdiameter [mm] | 50,88 |
| Boutlengte [mm] | 66 |
| Komdiepte 1 [mm] | 12,85 |
| Drijfstangbouwtype | Trapeziumdrijfstang |
| Zuigerspeling [mm] | 0,08 |
| Herstelfase | 0,25 |
- -35%
0,50
| Cilinderboring [mm] | 83 |
| Componentennummer | 66011, 66010, 66009 |
| Herstelfase | 0,50 |
- -59%
0,25
| Cilinderboring [mm] | 81,25 |
| Componentennummer | 66233, 66232, 63505 |
| Herstelfase | 0,25 |
- -55%
0,50
| Cilinderboring [mm] | 81,5 |
| Componentennummer | 66235, 66234, 63506 |
| Herstelfase | 0,50 |
- -55%
0,25
| Cilinderboring [mm] | 81,25 |
| Componentennummer | 66866, 66233, 66232 |
| Herstelfase | 0,25 |
- -50%
0,50
| Cilinderboring [mm] | 81,5 |
| Componentennummer | 66867, 66235, 66234 |
| Herstelfase | 0,50 |
- -50%
0,25
| Cilinderboring [mm] | 81,25 |
| Componentennummer | 67005, 66232, 63505 |
| Herstelfase | 0,25 |
- -57%
0,50
| Cilinderboring [mm] | 81,5 |
| Componentennummer | 67006, 66234, 63506 |
| Herstelfase | 0,50 |
- -57%
0,25
| Cilinderboring [mm] | 71,25 |
| Componentennummer | 66484, 66337, 66336 |
| Herstelfase | 0,25 |
- -55%
0,50
| Cilinderboring [mm] | 71,5 |
| Componentennummer | 66485, 66340, 66339 |
| Herstelfase | 0,50 |
- -55%
0,25
| Cilinderboring [mm] | 79,75 |
| Componentennummer | 66438, 63436, 63434 |
| Herstelfase | 0,25 |
- -50%
0,50
| Cilinderboring [mm] | 80 |
| Componentennummer | 66439, 62759, 62758 |
| Herstelfase | 0,50 |
- -55%
0,50
| Cilinderboring [mm] | 75 |
| Componentennummer | 66961, 66960, 66957 |
| Herstelfase | 0,50 |
- -27%
| Lengte [mm] | 55,98 |
| Cilinderboring [mm] | 83,01 |
| Zuigerovermaat [mm] | 5,68 |
| Boutdiameter [mm] | 23 |
| Componentennummer | 66011, 66010, 66009 |
| Productienummer | 082270 |
| Compressiehoogte [mm] | 29,8 |
| Boutlengte [mm] | 51 |
| Komdiepte 1 [mm] | 4,75 |
| Drijfstangbouwtype | Trapeziumdrijfstang |
| Zuigerspeling [mm] | 0,09 |
| Herstelfase | 0,50 |
| Lengte [mm] | 53,825 |
| Cilinderboring [mm] | 82,51 |
| Zuigerovermaat [mm] | 3,73 |
| Boutdiameter [mm] | 23 |
| Componentennummer | 66318, 66003, 66002 |
| Productienummer | 082289 |
| Compressiehoogte [mm] | 29,6 |
| Boutlengte [mm] | 51 |
| Komdiepte 1 [mm] | 3,8 |
| Klepdiepte 1 [mm] | 3,74 |
| Standaardmaat | |
| Drijfstangbouwtype | Trapeziumdrijfstang |
| Zuigerspeling [mm] | 0,09 |
- -43%
| Lengte [mm] | 53,825 |
| Cilinderboring [mm] | 83,01 |
| Zuigerovermaat [mm] | 3,73 |
| Boutdiameter [mm] | 23 |
| Componentennummer | 66344, 66010, 66009 |
| Productienummer | 082289 |
| Compressiehoogte [mm] | 29,6 |
| Boutlengte [mm] | 51 |
| Komdiepte 1 [mm] | 3,8 |
| Klepdiepte 1 [mm] | 3,74 |
| Drijfstangbouwtype | Trapeziumdrijfstang |
| Zuigerspeling [mm] | 0,09 |
| Herstelfase | 0,50 |
- -43%
0,50
| Cilinderboring [mm] | 75 |
| Componentennummer | 66959, 66958, 66957 |
| Herstelfase | 0,50 |
2.0mm 231LKZ CRP KV1, 1.2mm 026 P KV1, 1.2mm 001IF NTPVD ST
| Cilinderboring [mm] | 82,5 |
| Componentennummer | 2.0mm 231LKZ CRP KV1, 1.2mm 026 P KV1, 1.2mm 001IF NTPVD ST |
| Standaardmaat |
- -1%
2.0mm 423 PVD ST, 1.2mm 001IF PVDNT ST, 1.20mm 026 P KV1
| Cilinderboring [mm] | 82,5 |
| Componentennummer | 2.0mm 423 PVD ST, 1.2mm 001IF PVDNT ST, 1.20mm 026 P KV1 |
| Standaardmaat |
- -61%
2.0mm 231LKZ CRP KV1, 1.2mm 026 P KV1, 1.2mm 001IF NTPVD ST
| Cilinderboring [mm] | 83 |
| Componentennummer | 2.0mm 231LKZ CRP KV1, 1.2mm 026 P KV1, 1.2mm 001IF NTPVD ST |
| Overmaat [mm] | 0,5 |
- -50%
2mm 231LKZ CRP GOE13, 2.0mm 005IFU P F14, 1.75mm 001 GDC P KV4
| Cilinderboring [mm] | 79,75 |
| Componentennummer | 2mm 231LKZ CRP GOE13, 2.0mm 005IFU P F14, 1.75mm 001 GDC P KV4 |
| Overmaat [mm] | 0,25 |
- -54%
2mm 231LKZ CRP GOE13, 2.0mm 005IFU P F14, 1.75mm 001 GDC P KV4
| Cilinderboring [mm] | 80 |
| Componentennummer | 2mm 231LKZ CRP GOE13, 2.0mm 005IFU P F14, 1.75mm 001 GDC P KV4 |
| Overmaat [mm] | 0,5 |
- -54%
2mm 231LKZ CR NT G13, 2.0mm 005IFU P F14, 1.75mm 001 GDC P KV4, 2014>
| Cilinderboring [mm] | 81,5 |
| Componentennummer | 2mm 231LKZ CR NT G13, 2.0mm 005IFU P F14, 1.75mm 001 GDC P KV4 |
| Versie | 2014> |
| Overmaat [mm] | 0,5 |
| Verkoopbenaming motor | EA288 |
- -49%
2.0mm 712 NT P ST, 1.2mm 005 CR P KV1, 1.2mm 001 PVD ST
| Cilinderboring [mm] | 74,5 |
| Componentennummer | 2.0mm 712 NT P ST, 1.2mm 005 CR P KV1, 1.2mm 001 PVD ST |
| Standaardmaat |
- -81%
2.0mm 231 CR P KV1, 2.0mm 005IFU P F14, 1.75mm 001 CK P KV1
| Cilinderboring [mm] | 81 |
| Componentennummer | 2.0mm 231 CR P KV1, 2.0mm 005IFU P F14, 1.75mm 001 CK P KV1 |
| Standaardmaat |
- -77%
Gecoat, Met uitsparing voor oliesproeier, Met koelkanaal, Met zuigerveerdrager
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,5 |
| Nettogewicht [g] | 758 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 12,80 |
| Lengte [mm] | 68,8 |
| Cilinderboring [mm] | 81,01 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Mechanisch bewerkt | Met uitsparing voor oliesproeier |
| Boutdiameter [mm] | 26 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met koelkanaal, Met zuigerveerdrager |
| Componentennummer | 3. DSF 2.00 Cr, 2. M2.00 IFU Cr, 1. R 1.75 CrK |
| Productienummer | 81L150 |
| Compressiehoogte [mm] | 45,8 |
| Komdiameter [mm] | 50,88 |
| Boutlengte [mm] | 66 |
| Komdiepte 1 [mm] | 12,9 |
| Verbrandingsoppervlakte [mm] | 12 |
- -63%
Gecoat, Met uitsparing voor oliesproeier, Met koelkanaal, Met zuigerveerdrager
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,5 |
| Nettogewicht [g] | 765 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 12,80 |
| Lengte [mm] | 68,8 |
| Cilinderboring [mm] | 81,26 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Mechanisch bewerkt | Met uitsparing voor oliesproeier |
| Boutdiameter [mm] | 26 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met koelkanaal, Met zuigerveerdrager |
| Componentennummer | 2.00, 1.75 |
| Productienummer | 81 L 150 |
| Compressiehoogte [mm] | 45,8 |
| Komdiameter [mm] | 50,88 |
| Boutlengte [mm] | 66 |
| Komdiepte 1 [mm] | 12,9 |
| Verbrandingsoppervlakte [mm] | 12 |
- -63%
Gecoat, Met uitsparing voor oliesproeier, Met koelkanaal, Met zuigerveerdrager
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,5 |
| Nettogewicht [g] | 779 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 12,80 |
| Lengte [mm] | 68,8 |
| Cilinderboring [mm] | 81,51 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Mechanisch bewerkt | Met uitsparing voor oliesproeier |
| Boutdiameter [mm] | 26 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met koelkanaal, Met zuigerveerdrager |
| Componentennummer | 2.00, 1.75 |
| Productienummer | 81 L 150 |
| Compressiehoogte [mm] | 45,8 |
| Komdiameter [mm] | 50,88 |
| Boutlengte [mm] | 66 |
| Komdiepte 1 [mm] | 12,9 |
| Verbrandingsoppervlakte [mm] | 12 |
- -63%
EvoGlide® coating, Met uitsparing voor oliesproeier, Met koelkanaal, Met zuigerveerdrager
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,5 |
| Nettogewicht [g] | 688 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 12,80 |
| Lengte [mm] | 68,3 |
| Cilinderboring [mm] | 79,51 |
| Oppervlakte | EvoGlide® coating |
| Mechanisch bewerkt | Met uitsparing voor oliesproeier |
| Boutdiameter [mm] | 26 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met koelkanaal, Met zuigerveerdrager |
| Componentennummer | 3. DSF 2.00 Cr, 2. M2.00 IFU P, 1. R 1.75 CrK |
| Productienummer | 79 L 121 |
| Compressiehoogte [mm] | 45,3 |
| Komdiameter [mm] | 49 |
| Boutlengte [mm] | 66 |
| Komdiepte 1 [mm] | 11 |
| Verbrandingsoppervlakte [mm] | 11,6 |
| Drijfstangbouwtype | Trapeziumdrijfstang |
- -54%
EvoGlide® coating, Met uitsparing voor oliesproeier, Met koelkanaal, Met zuigerveerdrager
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,5 |
| Nettogewicht [g] | 710 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 12,80 |
| Lengte [mm] | 68,3 |
| Cilinderboring [mm] | 79,76 |
| Oppervlakte | EvoGlide® coating |
| Mechanisch bewerkt | Met uitsparing voor oliesproeier |
| Boutdiameter [mm] | 26 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met koelkanaal, Met zuigerveerdrager |
| Componentennummer | 2, 1.75 |
| Productienummer | 79 L 121 |
| Compressiehoogte [mm] | 45,3 |
| Komdiameter [mm] | 49 |
| Boutlengte [mm] | 66 |
| Komdiepte 1 [mm] | 11 |
| Verbrandingsoppervlakte [mm] | 11,6 |
| Drijfstangbouwtype | Trapeziumdrijfstang |
- -54%
EvoGlide® coating, Met uitsparing voor oliesproeier, Met koelkanaal, Met zuigerveerdrager
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,5 |
| Nettogewicht [g] | 710 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 12,80 |
| Lengte [mm] | 68,3 |
| Cilinderboring [mm] | 80,01 |
| Oppervlakte | EvoGlide® coating |
| Mechanisch bewerkt | Met uitsparing voor oliesproeier |
| Boutdiameter [mm] | 26 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met koelkanaal, Met zuigerveerdrager |
| Componentennummer | 2, 1.75 |
| Productienummer | 79 L 121 |
| Compressiehoogte [mm] | 45,3 |
| Komdiameter [mm] | 49 |
| Boutlengte [mm] | 66 |
| Komdiepte 1 [mm] | 11 |
| Verbrandingsoppervlakte [mm] | 11,6 |
| Drijfstangbouwtype | Trapeziumdrijfstang |
- -54%